اخبار ارز های دیجیتال

چیزهایی که باید درباره بیت کوین بلک بدانید

بیت کوین بلک چیست؟

بیت کوین بلک اساساً ارز دیجیتال مردم است، توسط مردم برای مردم. این سیستم برای استفاده به عنوان یک سیستم پرداخت نظیر 2 که قدرت را به مردم باز می‌گرداند، به کار گرفته می‌شود.

اگر در مورد بیت کوین صحبت کنیم، بیت کوین در این مورد شکست خورده است، ارزش واقعی از استفاده واقعی از اکوسیستم و توانمندسازی مردم ناشی می شود. معاملات بیت کوین کند و پرهزینه است و می توان گفت بیت کوین تا حدودی متمرکز است. بیت کوین قدرت مردم را می گیرد زیرا به شدت دستکاری می شود و از طریق چرخه هایی که مشارکت کنندگان را به طور کلی از ارزهای دیجیتال منصرف می کند.

مردم بیت کوین می خرند تا ثروتمند شوند، نه برای درگیر شدن در اکوسیستم. نخبگان یک درصدی از بیت کوین استفاده می کنند و دلسردی ایجاد می کنند، به صورت استراتژیک قیمت را افزایش می دهند و ورود به رویای ثروت را جذب می کنند و به نفع خود سکه ها را تخلیه می کنند. در ترس از فرزندخواندگی بیت کوین به دلایل مختلف به طور کامل کنترل، پمپاژ و دستکاری می شود.

بیت کوین بلک بر حل این مشکلات تمرکز می کند زیرا سکه یک ارز دیجیتال با توزیع منصفانه است که قبل از IEO به ۱ میلیون کیف پول داده شده است که تمام وجوه به گروه های اجتماعی که توسط جامعه رای داده شده است برای پیشبرد پروژه با تمرکز بر توزیع عادلانه و انبوه اختصاص می یابد. پذیرش، قابلیت استفاده، آموزش، سهولت دسترسی، سادگی و اجتماع.

هدف این است که آن را به یک شبکه مستقل غیرمتمرکز واقعی تبدیل کنیم که قدرت را به مردم بازگرداند. او متعلق به گروهی نیست، بلکه به بسیاری از شاخه های جامعه تعلق دارد.

توزیع سکه

بیت کوین بلک قصد دارد در ابتدا حداقل 1 میلیون کیف پول را با 0.5 درصد عرضه به یک عضو بنیانگذار کاهش دهد و آن را به یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز تبدیل کند.

این پروژه دارای پیش فروش 2.5 درصد از کل عرضه است که تقریباً 900 میلیون سکه است.

اگر نگاهی به IEO بیندازیم، 7.2 میلیارد سکه IEO به چندین بنیاد جامعه اختصاص خواهد یافت که به جامعه کمک می کند تا پروژه را در آینده به جلو براند.

وجوه همتا برای دستکاری (حدود 5 درصد). بخشی که برای صندوق کنترل ثبات استفاده می شود تا امکان دستکاری زودهنگام در حجم کم و حفظ ثبات ارز را از بین ببرد.

در نهایت پاداش معرفی اپلیکیشن 14.4 میلیارد سکه خواهد بود.

معرفی 30 میلیون عضو با افزایش نرخ کاربران جدید. روشی برای آوردن سکه به هر حیاط مدرسه / دانشگاه / محل کار و جامعه.

عرضه کل

حداکثر عرضه 36 میلیارد سکه است.

پاداش

3.6 میلیارد سکه توسط اعضایی که به اشتراک گذاری Airdrop کمک می کنند مطالبه شود.

پلت فرم اشتراک گذاری اجتماعی ساده با یک کلیک. یک پیام اجتماعی را به اشتراک بگذارید که مقدمه ای برای ویدیوی رمزگذاری شده و پیوند دانلود برنامه ارائه می دهد که به دوستان شما امکان می دهد آن را دانلود کنند. در حال حاضر پلتفرم فعال است و به خوبی کار می کند.

نوآوری

بهترین نوآوری معاملات بدون کارمزد است. شما می توانید بیت کوین سیاه را برای هر کسی رایگان ارسال کنید. تراکنش‌ها فوری هستند و می‌توانید به راحتی ارسال پیام، پول ارسال کنید.

کیف پول ها به راحتی در دسترس هستند و استفاده از آنها بسیار ساده است.

نتیجه

بیت کوین بلک دارای یک ارز توزیع انبوه منصفانه است که عرضه به طور گسترده ای پخش می شود که نوسانات کمتری را با پمپ ها و دامپ های همزمان ایجاد می کند و منجر به ثبات قیمت می شود. بیت کوین سیاه بیت کوین بعدی خواهد بود. برای ثبت نام در ایردراپ می توانید اینجا را کلیک کنید. ای کاش کسی در سال 2008 من را در airdrop بیت کوین قرار می داد. بیت کوین بلک زندگی را متحول خواهد کرد و ما می خواهیم این موضوع را تا حد امکان به بسیاری از افراد اعلام کنیم.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هشت =

دکمه بازگشت به بالا