اخبار ارز های دیجیتال

چگونه نرم افزار تجارت ارز دیجیتال به رشد پلتفرم رمزنگاری شما کمک می کند

بسته نرم افزاری معاملات ارزهای دیجیتال یک سیستم یکپارچه برای مدیریت تمام جنبه های پلت فرم معاملات ارزهای دیجیتال مانند انواع خرید، فروش، مبادله، وام دهی، MLM و مدیریت وابسته، تبدیل، مقایسه و تحلیل بازار زنده و غیره است.

ویژگی های مهمی که باید در نظر بگیرید:

خرید، فروش و مبادله: Nishue یک سیستم مدیریت معاملاتی چشمگیر است که روشی روان و امن را برای کاربران شما ارائه می دهد تا بدون زحمت بتوانند ارزهای دیجیتال را بخرند، بفروشند و مبادله کنند.

مدیریت سیستم وام: این سیستم کاملاً کارگزاری پسند است و دارای سیستمی برای مدیریت خدمات وام دهی کریپتو مانند ایجاد مدیریت پیشنهادات، حفظ و تعدیل و غیره است.

ماژول مدیریت منحصر به فرد: Nishue دارای یک ماژول مدیریت ایمن و پیشرفته است که می توانید صرافی ارز دیجیتال خود را به صورت سرتاسر کنترل کنید.

نمایه مشتری جداگانه: ماژول نمایه مشتری مجزا که به کاربران شما کمک می کند تا به راحتی همه سفارشات بازپرداخت یا برداشت، سوابق، تراکنش ها و غیره را تنها با یک کلیک ردیابی و بررسی کنند.

MLM و مدیریت وابسته: این ابزارهای اتوماسیون آماده بازاریابی مدیریت کمیسیون وابسته، سابقه مشارکت و اسناد را در سطح عاقلانه شما تسهیل می کند.

مقایسه بازار و مبدل: دو سیستم اضافی برای مقایسه، تبدیل و تجزیه و تحلیل Crypto زنده یکپارچه شده است.

چگونه نرم افزار تجارت ارز دیجیتال به رشد پلتفرم رمزنگاری شما کمک می کند:

سپرده گذاری و برداشت سکه: معامله گر کریپتو باید روزانه سپرده و درخواست برداشت عظیمی را حفظ کند. نرم افزار تجارت به مدیریت فعالیت شما با الگوریتم تنظیم خودکار کمک می کند.

بسته سکه و پیشنهاد وام: بسته های مختلف سکه و پیشنهادات وام خود را در دسترس مشتری خود نگه دارید. شما می توانید پیشنهاد خود را با استفاده از یک بسته طراحی شده ایجاد، مدیریت و تبلیغ کنید.

کمیسیون عاقلانه سطح: اگر از استراتژی MLM برای پاداش دادن به شرکت کنندگان خود پیروی می کنید و نگران تعیین کمیسیون آنها هستید؟ خوب، آماده است تا کمیسیون سطح آنها را به صورت خودکار محاسبه کند.

اطلاع رسانی و مدیریت ریسک: هر پلتفرم معاملاتی کریپتو باید سیستم فشار اعلان را ترتیب دهد تا خود و مشتری خود را در مورد بسیاری از مسائل هشدار دهنده به روز نگه دارد و در نتیجه به حذف ریسک کمک کند. در این مورد، یک پروژه سیستمی کاملاً عالی است.

درگاه پرداخت چندگانه: می توانید کیف پول رمزنگاری، ارز محلی، سیستم Payeer Even Mobile Banking خود را به عنوان یک روش پرداخت در این نرم افزار ادغام کنید تا تراکنش خود را بدون دردسر کنید.

ROI روزانه، هفتگی و ماهانه: آیا نگران حفظ ROI همانطور که گفتید هستید؟ این نرم‌افزار مدیریت معاملات ارزهای دیجیتال می‌تواند ROI، کمیسیون و سایر موارد را طبق دستورالعمل شما به صورت خودکار محاسبه کند.

وب سایت ریسپانسیو رایگان: باید یک وب سایت پویا کاملاً واکنش گرا و بهینه شده سئو را با سیستم ما ادغام کرده باشد و کاملاً رایگان است. این به شما کمک می کند تا شرکت خود را به راحتی مدیریت کنید.

مقایسه، تبدیل و تجزیه و تحلیل Crypto

سیستم 100% ایمن: یک نرم افزار معاملاتی پس از در نظر گرفتن مسائل امنیتی بسیار طراحی شده است. چارچوب اعداد صحیح امن، احراز هویت دو مرحله‌ای و بسیاری دیگر از سیستم‌های امنیتی در این نرم‌افزار معاملاتی ارزهای دیجیتال به کار گرفته شده‌اند.

بسته مطلق منحصراً برای معاملات نقدی نقطه ای که به کاربران امکان داد و ستد بیت کوین، بیت کوین کش، اتریوم و لایت کوین را از طریق کوین بیس می دهد. این نرم‌افزار که بر اساس همان فناوری قدرت نرم‌افزار Nishue ساخته شده است، ابزارهای پیشرو در بازار اثبات شده را که در طی 25 سال توسعه یافته‌اند، ترکیب می‌کند تا تجربه بهتری را نسبت به آنچه که در حال حاضر توسط سایر راه‌حل‌های معاملاتی فقط ارز دیجیتال ارائه می‌شود، به معامله‌گران حرفه‌ای و فعال ارزهای دیجیتال ارائه دهد.


Source by Solayman Rumon

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا