اخبار ارز های دیجیتال

چگونه بیت کوین را بفهمیم؟

راهنمای چگونگی درک بیت کوین و ارز دیجیتال؟

حتی با وجود اینکه بیت کوین یکی از عباراتی است که بیشترین جستجو را انجام می دهند (به گفته گوگل)، موضوعی بسیار فنی برای بسیاری از افراد است و می تواند برای افراد غیر حرفه ای بیش از حد فنی شود. با این حال، در حال حاضر صدها ارز دیجیتال وجود دارد و افراد بیشتر و بیشتری شروع به آشنایی با نحوه عملکرد آنها می کنند که احتمالاً ناشی از عدم اعتماد بانکداران است، که بحث کاملاً متفاوتی است.

به سختی می توان بدون استفاده از عبارات فنی مانند “کلیدهای مخفی”، “کلیدهای دیجیتال”، “کیف پول دیجیتال” و “ارز رمزنگاری شده” توضیحی از یک فرد غیر روحانی دریافت کرد، بنابراین من تمام تلاش خود را می کنم تا همه چیز را تا جایی که ممکن است ساده و مستقیم نگه دارم. می توان.

مفهوم پول فیات، یعنی ارز کاغذی، به منظور ساده‌تر کردن مبادله کالا یا خدمات برای افراد برای جایگزینی مبادله کالاها یا خدمات، فرموله شد، زیرا این امر در بهترین حالت به تبادل بین دو طرف مایل محدود می‌شود، در حالی که پول به شما اجازه می‌دهد خدمات یا کالای خود را، سپس هر گونه خدمات یا کالایی را که از دیگری یا دیگران نیاز دارید خریداری کنید.

بنابراین، من استدلال می‌کنم که بیت‌کوین قرن بیست و یکم معادل مبادله کالایی است، زیرا به‌عنوان مبادله کالا یا خدمات مستقیماً بین دو طرف مایل عمل می‌کند. داد و ستد باید بر اساس هر قول و اعتمادی انجام می شد تا کالا یا خدمات موعود را ارائه و تحویل دهد.

امروزه با بیت کوین یا هر ارز دیجیتال دیگری، هر یک از طرفین به یک فایل منحصر به فرد یا کلید منحصر به فرد نیاز دارند تا ارزش توافق شده را بین یکدیگر مبادله کنند.

با داشتن یک کلید یا فایل منحصربه‌فرد، ثبت رکورد در هر تراکنش آسان‌تر می‌شود. با این حال، این نیز با مشکلاتی همراه است.

در حال حاضر، مبادله کالایی مبادله ساده مهارت ها یا کالاها است، همانطور که قبلاً بیان کردم، معادل مدرن یا بیت کوین در معرض نقض امنیتی است، یعنی سرقت یا هک فایل ها، اینجاست که یک “کیف پول رمزنگاری” برای ایمن سازی وارد معادله می شود. معاملات شما

اساساً شما به یک مکان امن برای خریدها و دارایی های ارز دیجیتال/بیت کوین خود نیاز دارید. نیاز به کیف پول سخت افزاری از اینجاست.

بنابراین اکنون که آدرسی را یادداشت کرده اید که کدام مقدار بیت کوین را در خود جای می دهد و سپس هر بار که تراکنش انجام می شود آن را به روز می کنید، این فایل به عنوان “Blockchain” شناخته می شود – و یک رکورد از تمام تراکنش های انجام شده با بیت کوین نگه می دارد.

مسئله بعدی این است که مطمئن شویم فایل های ما منحصر به فرد باقی می مانند.

در مقاله بعدی خود به این موضوع خواهم پرداخت.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت − 5 =

دکمه بازگشت به بالا