اخبار ارز های دیجیتال

چرا باید با ارز دیجیتال معامله کرد؟

مفهوم مدرن ارز دیجیتال در بین معامله گران بسیار محبوب شده است. یک مفهوم انقلابی که توسط ساتوشی ناکاموتو به عنوان یک محصول جانبی به جهان معرفی شد، به یک موفقیت تبدیل شد. رمزگشایی ارزهای دیجیتال ما می دانیم که کریپتو چیزی پنهان است و ارز یک وسیله مبادله است. این نوعی ارز است که در زنجیره بلوکی ایجاد و ذخیره می شود. این کار از طریق تکنیک های رمزگذاری به منظور کنترل ایجاد و تأیید ارز مورد معامله انجام می شود. بیت کوین اولین ارز دیجیتالی بود که به وجود آمد.

کریپتوکارنسی تنها بخشی از فرآیند یک پایگاه داده مجازی است که در دنیای مجازی اجرا می شود. هویت شخص واقعی در اینجا قابل تعیین نیست. همچنین، هیچ مرجع متمرکزی وجود ندارد که تجارت ارزهای دیجیتال را کنترل کند. این ارز معادل طلای سختی است که مردم آن را حفظ می کنند و قرار است ارزش آن به سرعت افزایش یابد. سیستم الکترونیکی تنظیم شده توسط ساتوشی یک سیستم غیرمتمرکز است که در آن تنها استخراج‌کنندگان حق دارند با تایید تراکنش‌های آغاز شده، تغییراتی ایجاد کنند. آنها تنها ارائه دهندگان لمس انسانی در سیستم هستند.

جعل ارز رمزنگاری شده امکان پذیر نیست زیرا کل سیستم مبتنی بر ریاضیات هسته سخت و پازل های رمزنگاری است. تنها افرادی که قادر به حل این معماها هستند می توانند تغییراتی در پایگاه داده ایجاد کنند که تقریبا غیرممکن است. تراکنش پس از تایید به بخشی از پایگاه داده یا زنجیره بلوک تبدیل می شود که پس از آن قابل برگشت نیست.

ارز دیجیتال چیزی نیست جز پول دیجیتال که با کمک تکنیک کدگذاری ایجاد می شود. این بر اساس سیستم کنترل همتا به همتا است. اکنون بیایید بفهمیم که چگونه می توان از معامله در این بازار سود برد.

قابل برگشت یا جعل نیست: اگرچه بسیاری از افراد می توانند این را رد کنند که تراکنش های انجام شده غیرقابل برگشت هستند، اما بهترین چیز در مورد ارزهای دیجیتال این است که پس از تایید تراکنش. یک بلوک جدید به زنجیره بلوک اضافه می شود و سپس تراکنش نمی تواند جعل شود. شما صاحب آن بلوک می شوید.

معاملات آنلاین: این نه تنها آن را برای هر کسی که در هر نقطه ای از جهان نشسته است برای انجام تراکنش مناسب می کند، بلکه سرعت پردازش تراکنش را نیز کاهش می دهد. در مقایسه با زمان واقعی که برای خرید خانه یا طلا یا گرفتن وام به اشخاص ثالث نیاز دارید، فقط به یک کامپیوتر و یک خریدار یا فروشنده احتمالی در مورد ارز دیجیتال نیاز دارید. این مفهوم آسان، سریع و پر از چشم انداز ROI است.

کارمزد در هر تراکنش کم است: در حین تراکنش‌ها کارمزد کم یا بدون کارمزد دریافت می‌شود، زیرا این کار توسط شبکه انجام می‌شود.

دسترسی: این مفهوم به قدری کاربردی است که همه افرادی که به تلفن های هوشمند و لپ تاپ دسترسی دارند می توانند به بازار ارزهای رمزپایه دسترسی داشته باشند و در هر زمان و در هر مکان با آن تجارت کنند. این دسترسی باعث سود بیشتر آن می شود. از آنجایی که ROI قابل ستایش است، بسیاری از کشورها مانند کنیا سیستم M-Pesa را معرفی کرده اند که به دستگاه بیت کوین اجازه می دهد تا از هر سه کنیایی 1 نفر یک کیف پول بیت کوین به همراه داشته باشد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا