اخبار ارز های دیجیتال

ویزا می گوید شما می توانید تقریباً هر چیزی بخرید، به جز ارزهای رمزنگاری شده | سون تی تی

اخبار این هفته حاکی از آن است که چندین بانک در ایالات متحده آمریکا و بریتانیا استفاده از کارت های اعتباری را برای خرید ارزهای رمزنگاری شده (CC’s) ممنوع کرده اند. باور دلایل ذکر شده غیرممکن است – مانند تلاش برای محدود کردن پولشویی، قمار، و محافظت از سرمایه گذار خرد در برابر ریسک بیش از حد. جالب اینجاست که بانک‌ها امکان خرید کارت نقدی را می‌دهند و به وضوح نشان می‌دهند که تنها خطراتی که محافظت می‌شوند، خودشان هستند.

با یک کارت اعتباری می‌توانید در کازینو قمار کنید، اسلحه، مواد مخدر، الکل، هرزه‌نگاری، همه چیز و هر چیزی که می‌خواهید بخرید، اما برخی بانک‌ها و شرکت‌های کارت اعتباری می‌خواهند شما را از استفاده از امکانات خود برای خرید ارزهای دیجیتال منع کنند؟ باید دلایل قابل باوری وجود داشته باشد، و آنها دلایل ذکر شده نیستند.

چیزی که بانک‌ها از آن می‌ترسند این است که وقتی دارنده کارت اعتباری پرداخت را نکول می‌کند، مصادره دارایی‌های CC چقدر دشوار خواهد بود. این بسیار دشوارتر از در اختیار داشتن مجدد خانه یا ماشین خواهد بود. کلیدهای خصوصی یک کیف پول کریپتو را می توان بر روی یک حافظه یا یک تکه کاغذ قرار داد و به راحتی از کشور خارج کرد، بدون اینکه اثری از محل نگهداری آن وجود داشته باشد یا اصلاً وجود نداشته باشد. ممکن است ارزش بالایی در برخی از کیف پول‌های کریپتو وجود داشته باشد، و بدهی کارت اعتباری ممکن است هرگز بازپرداخت نشود، که منجر به اعلام ورشکستگی و ضرر قابل توجهی برای بانک شود. کیف پول همچنان حاوی ارز رمزنگاری شده است و مالک می‌تواند بعداً به کلیدهای خصوصی دسترسی داشته باشد و از یک صرافی محلی CC در یک کشور خارجی برای تبدیل و به جیب زدن پول استفاده کند. یک سناریوی شوم واقعا

ما قطعاً طرفدار این نوع رفتارهای غیرقانونی نیستیم، اما بانک ها از احتمال آن آگاه هستند و برخی از آنها می خواهند آن را تعطیل کنند. این نمی‌تواند با کارت‌های نقدی اتفاق بیفتد، زیرا بانک‌ها هرگز از جیب شما بیرون نمی‌روند – پول بلافاصله از حساب شما خارج می‌شود، و تنها در صورتی که برای شروع به اندازه کافی پول وجود داشته باشد. ما برای یافتن صداقت در داستان بانک در مورد محدود کردن قمار و ریسک کردن تلاش می کنیم. جالب است که بانک‌های کانادایی به این کار دست نمی‌زنند، شاید متوجه شوند که دلایل اعلام شده برای این کار ساختگی است. پیامد این اقدامات این است که سرمایه‌گذاران و مصرف‌کنندگان اکنون می‌دانند که شرکت‌ها و بانک‌های کارت اعتباری واقعاً این توانایی را دارند که آنچه را که می‌توانید با کارت اعتباری خود خریداری کنید محدود کنند. آنها اینگونه کارت های خود را تبلیغ نمی کنند و احتمالاً برای اکثر کاربران تعجب آور است که کاملاً عادت دارند خودشان تصمیم بگیرند که چه چیزی بخرند، به خصوص از CC Exchanges و همه بازرگانانی که قراردادهای تجاری با این بانک ها منعقد کرده اند. صرافی ها هیچ اشتباهی نکرده اند – شما هم چنین نکرده اید – اما ترس و طمع در صنعت بانکداری باعث اتفاقات عجیبی می شود. این بیشتر میزان احساس خطر صنعت بانکداری توسط ارزهای رمزنگاری شده را نشان می دهد.

در این مرحله همکاری، اعتماد یا تفاهم کمی بین دنیای پول فیات و دنیای CC وجود دارد. دنیای CC هیچ نهاد کنترل کننده مرکزی ندارد که مقررات را بتوان در سراسر آن اجرا کرد، و این باعث می شود هر کشور در سراسر جهان تلاش کند تا بفهمد چه کاری باید انجام دهد. چین تصمیم گرفته است که CC را ممنوع کند، سنگاپور و ژاپن آنها را در آغوش می گیرند و بسیاری از کشورهای دیگر همچنان سر خود را می خارند. وجه مشترک آنها این است که می خواهند از سود سرمایه گذاری CC مالیات دریافت کنند. این خیلی بی شباهت به روزهای اولیه موسیقی دیجیتال نیست، زیرا اینترنت تکثیر و توزیع بدون مجوز موسیقی بدون مجوز را تسهیل می کند. طرح‌های صدور مجوز موسیقی دیجیتال در نهایت توسعه و پذیرفته شد، زیرا شنوندگان با پرداخت مبلغی کمی برای موسیقی خود به جای دزدی بی‌پایان مشکلی نداشتند، و صنعت موسیقی (هنرمندان، تولیدکنندگان، شرکت‌های ضبط) با هزینه‌های مجوز معقول به جای هیچ چیز موافق بودند. آیا می توان مصالحه ای در آینده ارزهای فیات و دیجیتال وجود داشت؟ از آنجایی که مردم در سراسر جهان از سودهای ظالمانه بانکی و هجوم بانک ها به زندگی خود خسته می شوند، این امید وجود دارد که مصرف کنندگان با احترام مورد توجه قرار گیرند و برای همیشه درگیر هزینه های بالا و محدودیت های بی دلیل نباشند.

ارزهای رمزنگاری شده و فناوری بلاک چین فشار را در سراسر جهان افزایش می دهد تا یک مصالحه معقول اتفاق بیفتد – – این یک تغییر دهنده بازی است.

گوش به زنگ باشید!

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − دوازده =

دکمه بازگشت به بالا