اخبار ارز های دیجیتال

همگام با بیت کوین | سون تی تی

بیت کوین یک ارز سایبری است که در چند سال اخیر توجه بسیاری از رسانه ها را به خود جلب کرده است و همچنان ادامه دارد. بیت کوین توسط یک گروه یا فرد ناشناس در سال 2009 راه اندازی شد که از نام مستعار ساتوشی ناکاموتو استفاده کردند که کوچکترین واحد ارز بیت کوین به نام او نامگذاری شده است. این اولین و مسلماً شناخته شده ترین ارز دیجیتال است. بیت کوین که در اصل فقط برای نخبگان اینترنتی مورد توجه بود، در سال های اخیر جذابیت بیشتری پیدا کرده است و به خودی خود در ارز خارجی مورد احترام است.

بیت کوین چگونه کار می کند؟

درک جزئیات دقیق تر از نحوه عملکرد بیت کوین می تواند دشوار باشد، زیرا مانند یک ارز معمولی تحت کنترل مرکزی نیست، اما در عوض هر تراکنش به طور جمعی توسط شبکه ای از کاربران تایید می شود. هیچ سکه و اسکناس، هیچ شمش در خزانه وجود ندارد، اما عرضه بیت کوین محدود است و روی 21 میلیون متوقف خواهد شد. هر 10 دقیقه، 25 بیت کوین توسط “ماینرها” بیت کوین پیدا می شود و هر 4 سال تعداد بیت کوین های منتشر شده تا رسیدن به حد مجاز به نصف کاهش می یابد. این بدان معناست که پس از سال 2140 دیگر بیت کوین عرضه نخواهد شد.

چرا به اخبار بیت کوین نیاز دارم؟

قیمت از لحاظ تاریخی بسیار نوسان بوده و در فواصل زمانی اوج و افت قابل توجهی داشته است. اخیراً قیمت بیت کوین تنها در دو ماه بیش از 10 برابر شد. در سال 2013 چندین میلیونر بیت کوین یک شبه ایجاد شدند که ارزش کیف پول بیت کوین آنها به طور چشمگیری افزایش یافت. اگر قبلاً مقداری بیت کوین در کیف پول دیجیتال خود نگه دارید یا به فکر فرو بردن یک انگشت پا در آب هستید، واقعاً باید با اخبار بیت کوین همراه باشید. تجارت بیت کوین یک جایگزین یا افزودنی به طور فزاینده ای محبوب برای تجارت ارز خارجی معمولی است، و با افزایش تعداد کارگزاران در حال افزایش است.

با وجود کاهش تدریجی نرخ کشف بیت کوین، علاقه به اخبار بیت کوین همچنان ادامه دارد. تقاضای واقعی و دائمی برای اطلاعات دقیق و دقیق در مورد ارزش آن وجود دارد. بیت‌کوین اخیراً تأیید قوی‌ای از PayPal دریافت کرده است که مطمئناً اعتماد به اعتبار آن را به عنوان یک جایگزین قابل اعتماد برای کارت‌های بانکی معمولی یا تراکنش‌های نقدی در اینترنت و در خیابان‌ها تقویت می‌کند. این ممکن است تا حدودی برای جلب رضایت منتقدان بیت کوین باشد، زیرا ادعا می کنند که این سیستم برای تأیید یا تأیید تراکنش ها به نام بلاک چین استفاده می شود و در برابر حمله هکرها ناامن و آسیب پذیر است.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا