اخبار ارز های دیجیتال

هر آنچه باید درباره ICO ها بدانید

ICO چیست: مدت‌ها پیش، بیت‌کوین فرآیند پیدایش و وعده‌های آینده بالقوه را طی کرد، هرچند که به عنوان یک گام مضحک به سمت ارز دیجیتال تفسیر و درک می‌شد. در سال های بعد از بلوغ بیت کوین، اکوسیستم ارزهای دیجیتال منفجر شده است. در میان سرعت تشدیدکننده تولد سکه‌های تازه راه‌اندازی شده، یک نوع تراکنش به نام «پیشنهاد اولیه سکه» یا ICO وجود دارد. ICO ابزاری است که به دنبال حمایت مالی است که شامل تجارت کریپتوکوین‌هایی است که در بلندمدت به مقصد می‌رسند و در ازای ارزش سریع ارزهای دیجیتال فعلی هستند. طبق گزارش فایننشال تایمز، قوانین عرضه و توزیع کریپتوکوین‌ها بر ICOها نظارت ندارند و سرمایه‌گذاران می‌توانند پول خود را افزایش دهند.

از سوی دیگر، The Economist ICO را به عنوان توکن‌های دیجیتالی توصیف می‌کند که در توزیع غیرقابل نابودی لاگ‌ها و زنجیره‌های بلوکی صادر می‌شوند.

در پایان، می توان گفت که ICO ها منجنیق دستی جدیدی هستند که راه را برای کریپتوهای نوپا ایجاد می کنند.

قوانین: اسمیت + کرون توضیح می‌دهد که اکثر ICOها توکن‌های نرم‌افزاری هستند که به زمان قبل از در دسترس قرار گرفتن برای خرید مربوط می‌شوند. برای دور زدن ضرورت‌های قانونی، «فروش انبوه» یا «اهدا» به جای ICO زبان‌هایی هستند که معمولاً در حال حاضر استفاده می‌شوند.

آیا احتمال کاهش سرعت ICO وجود دارد: در این رابطه، Crypto Hustle، در مقاله اخیر خود می نویسد که هیستری ICO به دلیل افرادی است که اتریوم را در ابتدا پذیرفته بودند و اکنون علاقه مند به بازگشت هستند. بنابراین، نمی توان حدس زد که آیا مراحل تعقیب لذت ها برای مدت طولانی ادامه خواهد داشت یا خیر، اما وقتی اصلاحات انجام شود، خواهیم دید که کدام رمزارزها در جای خود باقی می مانند.

اگر ICO خرید مطمئنی است: اگر ریسک پذیر هستید و نه اهل ریسک، بدون توجه به پایان سرمایه داری، یا به این واقعیت که همین موضوع می تواند شما را بدون سرمایه در زمین دفن کند، پس ادامه بده، این تماس شماست.

اکنون که اطلاعاتی در مورد ICO ها جمع آوری کرده ایم، بیایید به سوال نهایی برسیم.

آینده ICO چیست: با توجه به گزارش های یک نظرسنجی در سال 2017، “حدود 46٪ از ICOها علیرغم جمع آوری حدود 104 میلیون دلار به مرحله ثمربخشی نرسیدند.”

علل:

  • افزایش ریسک سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال.

  • مقررات دراکونیایی

  • رقابت های سخت

  • کاهش بازده

  • ماهیت فرار ارزهای دیجیتال

چین ICO ها را ممنوع کرده است و روسیه مجموعه ای کاملا متفاوت از قوانین و مقررات را برای ICO با این وعده که سرمایه گذاران می توانند توکن های خود را به فروش برسانند، ارائه کرده است. تبلیغات ICO در گوگل و فیس بوک دشوار است و توییتر عمداً حساب های رمزنگاری کلاهبرداری را ممنوع کرد. مقامات بالاتر معتقدند که زنجیره بلوک آینده زنده ای دارد اما ICO؟ آینده آن در پوست خود از تلاش برای عبور از آن پل اضافی برای اثبات اعتبار خود در حال پوسیدن است.

درنتیجه بله. مرگ ICO واقعاً در حال ظهور است، و قبل از اینکه بدانیم، ممکن است در هم آمیخته و ناپدید شود که هرگز در اقتصاد وجود نداشته است. اما هنوز هم سکه هایی وجود دارند که می توانند به بیت کوین های بعدی تبدیل شوند، بنابراین باید مراقب بهترین ICO باشید.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + هفده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا