اخبار ارز های دیجیتال

نکات کاربردی در مورد نحوه معامله ارزهای دیجیتال

مدتی است که عملکرد ارزهای رمزپایه را از نزدیک مشاهده می کنم تا احساس کنم بازار به کجا می رود. روال معمولی که معلم مدرسه ابتدایی من به من یاد داد: جایی که شما از خواب بیدار می شوید، نماز می خوانید، مسواک می زنید و صبحانه می خورید، کمی به بیدار شدن، دعا کردن و سپس ورود به وب (شروع با coinmarketcap) تغییر کرده است تا بدانید که دارایی های رمزنگاری در کدام یک هستند. قرمز.

آغاز سال 2018 برای آلت کوین ها و دارایی های قابل ربط دوست داشتنی نبود. عملکرد آنها به دلیل نظرات مکرر بانکداران مبنی بر اینکه حباب کریپتو در شرف ترکیدن است، فلج شد. با این وجود، پیروان پرشور ارزهای دیجیتال همچنان در حال “HODLing” هستند و حقیقتاً، آنها دروهای زیادی دارند.

اخیراً بیت کوین به حدود 5000 دلار رسیده است. بیت کوین کش نزدیک به 500 دلار بود در حالی که اتریوم آرامش را در 300 دلار پیدا کرد. تقریباً همه سکه ها جدا از تازه واردانی که هنوز در مرحله هیجان بودند، ضربه خوردند. از زمان نوشتن این مقاله، بیت کوین به مسیر خود بازگشته است و به قیمت 8900 دلار به فروش می رسد. بسیاری دیگر از ارزهای دیجیتال از زمان شروع روند صعودی دو برابر شده اند و ارزش بازار از سقف اخیر 250 میلیارد دلاری 400 میلیارد دلار است.

اگر به آرامی به سراغ ارزهای دیجیتال می روید و می خواهید به یک معامله گر موفق تبدیل شوید، نکات زیر به شما کمک می کند.

نکات عملی در مورد نحوه معامله ارزهای دیجیتال

• متواضعانه شروع کنید

قبلاً شنیده اید که قیمت ارزهای دیجیتال در حال افزایش سرسام آور است. همچنین احتمالاً این خبر را دریافت کرده اید که این روند صعودی ممکن است مدت زیادی دوام نیاورد. برخی از مخالفان، عمدتاً بانکداران و اقتصاددانان محترم معمولاً آنها را به عنوان طرح های سریع ثروتمند شدن بدون پایه و اساس ثابت می نامند.

چنین اخباری می تواند شما را با عجله سرمایه گذاری کند و اعتدال را رعایت نکنید. تجزیه و تحلیل کمی از روند بازار و ارزهای مناسب برای سرمایه گذاری می تواند بازده خوبی را برای شما تضمین کند. هر کاری که انجام می دهید، تمام پولی که به سختی به دست آورده اید را در این دارایی ها سرمایه گذاری نکنید.

• نحوه کار مبادلات را درک کنید

اخیراً، یکی از دوستانم را دیدم که فید فیسبوکی درباره یکی از دوستانش منتشر کرد که در یک صرافی معامله می‌کرد و هیچ ایده‌ای در مورد نحوه اجرای آن نداشت. این یک حرکت خطرناک است. همیشه قبل از ثبت نام یا حداقل قبل از شروع تجارت، سایتی را که قصد استفاده از آن را دارید بررسی کنید. اگر آنها یک حساب کاربری ساختگی برای بازی ارائه می دهند، از این فرصت برای یادگیری نحوه ظاهر داشبورد استفاده کنید.

• اصرار نکنید که همه چیز را معامله کنید

بیش از 1400 ارز دیجیتال برای تجارت وجود دارد، اما مقابله با همه آنها غیرممکن است. گسترش پورتفولیوی خود به تعداد زیادی رمزارز از آنچه که به طور مؤثر مدیریت کنید، سود شما را به حداقل می رساند. فقط چند مورد از آنها را انتخاب کنید، درباره آنها و نحوه دریافت سیگنال های تجاری آنها بیشتر بخوانید.

• هوشیار باشید

ارزهای رمزپایه نوسان دارند. این هم بلا و هم نعمت آنهاست. به عنوان یک معامله گر، باید درک کنید که نوسانات قیمت غیرقابل اجتناب است. عدم اطمینان در مورد زمان انجام یک حرکت باعث می شود که یک معامله گر ناکارآمد باشد. از داده های سخت و سایر روش های تحقیق برای اطمینان از زمان اجرای معامله استفاده کنید.

معامله گران موفق به انجمن های آنلاین مختلفی تعلق دارند که در آن بحث های ارزهای دیجیتال در مورد روندها و سیگنال های بازار مورد بحث قرار می گیرد. مطمئناً، دانش شما ممکن است کافی باشد، اما باید برای داده‌های مرتبط‌تر به معامله‌گران دیگر تکیه کنید.

• متنوع سازی معنادار

تقریباً همه به شما می گویند که سبد سهام خود را گسترش دهید، اما هیچ کس به شما یادآوری نمی کند که با ارزهایی با کاربردهای واقعی روبرو شوید. چند سکه بیهوده وجود دارد که می توانید با پول سریع با آنها مقابله کنید، اما بهترین رمزارزها آنهایی هستند که مشکلات موجود را حل می کنند. سکه‌هایی که در دنیای واقعی کاربرد دارند، نوسانات کمتری دارند.

خیلی زود یا خیلی دیر تنوع ایجاد نکنید. و قبل از اینکه اقدام به خرید هر دارایی رمزنگاری کنید، مطمئن شوید که ارزش بازار، تغییرات قیمت و حجم معاملات روزانه آن را می‌دانید. نگه داشتن یک سبد سالم راهی برای برداشت بزرگ از این دارایی های دیجیتال است.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا