اخبار ارز های دیجیتال

نوسانات ارزهای دیجیتال، یک ترن هوایی سودآور

امسال می‌توانیم مشاهده کنیم که ارزهای رمزنگاری شده حتی تا ۱۵ درصد ارزش روزانه به سمت بالا و پایین حرکت می‌کنند. چنین تغییرات قیمت به عنوان نوسان شناخته می شود. اما چه می‌شود اگر… این کاملاً طبیعی است و تغییرات ناگهانی یکی از ویژگی‌های ارزهای دیجیتال است که به شما امکان می‌دهد سود خوبی داشته باشید؟

اول از همه، اخیراً ارزهای رمزپایه به جریان اصلی راه یافته اند، بنابراین همه اخبار و شایعات مربوط به آنها ” داغ ” هستند. پس از هر اظهار نظر مقامات دولتی در مورد احتمالاً تنظیم یا ممنوعیت بازار ارزهای دیجیتال، شاهد تغییرات عظیم قیمت هستیم.

ثانیاً ماهیت ارزهای دیجیتال بیشتر شبیه یک “ذخیره ارزش” است (مانند طلا در گذشته) – بسیاری از سرمایه گذاران این ارزها را به عنوان گزینه سرمایه گذاری پشتیبان برای سهام، دارایی های فیزیکی مانند طلا و ارزهای فیات (سنتی) در نظر می گیرند. سرعت انتقال نیز بر نوسانات ارز دیجیتال تأثیر دارد. با سریع ترین ها، انتقال حتی تنها چند ثانیه (تا یک دقیقه) طول می کشد، چیزی که آنها را دارایی عالی برای معاملات کوتاه مدت می کند، در صورتی که در حال حاضر روند خوبی در سایر انواع دارایی ها وجود ندارد.

چیزی که همه باید در نظر داشته باشند – این سرعت برای روندهای طول عمر ارزهای رمزنگاری شده نیز مناسب است. در حالی که در بازارهای معمولی روند ممکن است ماه ها یا حتی سال ها طول بکشد – در اینجا این روند طی چند روز یا چند ساعت اتفاق می افتد.

این ما را به نقطه بعدی هدایت می کند – اگرچه ما در مورد بازاری به ارزش صدها میلیارد دلار صحبت می کنیم، اما در مقایسه با حجم معاملات روزانه در مقایسه با بازار ارز سنتی یا سهام، هنوز مقدار بسیار کمی است. بنابراین، یک سرمایه‌گذار منفرد که 100 میلیون تراکنش در بازار سهام انجام می‌دهد، تغییر زیادی در قیمت ایجاد نمی‌کند، اما در مقیاس بازار ارزهای دیجیتال، این یک معامله قابل توجه و قابل توجه است.

از آنجایی که ارزهای دیجیتال دارایی‌های دیجیتالی هستند، در معرض به‌روزرسانی‌های فنی و نرم‌افزاری ویژگی‌های ارزهای دیجیتال یا گسترش همکاری بلاک چین هستند که آن را برای سرمایه‌گذاران بالقوه جذاب‌تر می‌کند (مانند فعال‌سازی SegWit اساساً باعث دو برابر شدن ارزش بیت‌کوین شد).

ترکیب این عناصر دلیلی است که ما شاهد چنین تغییرات عظیم قیمتی در قیمت ارزهای دیجیتال ظرف چند ساعت، روز، هفته و غیره هستیم.

اما پاسخ به سوال پاراگراف اول – یکی از قوانین کلاسیک معامله، خرید ارزان، فروش بالا است – بنابراین داشتن روندهای کوتاه اما قوی هر روز (به جای روندهای ضعیف تر که هفته ها یا ماه ها طول می کشد مانند سهام) شانس بسیار بیشتری می دهد. اگر به درستی استفاده شود، سود قابل قبولی داشته باشد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + 11 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا