اخبار ارز های دیجیتال

میزبانی وب بلاک چین

افزایش قابل توجه اخیر در قیمت بیت کوین تخیل بسیاری از سرمایه گذاران را احیا کرده است، اما فناوری بلاک چین فقط به پول مربوط نمی شود. در این مقاله، نگاهی خواهیم داشت به این که این فناوری انقلابی چه تاثیر قابل توجهی بر خدمات میزبانی وب کلاسیک خواهد داشت.

مفهوم ارز دیجیتال علم موشک نیست. در واقع، این وسیله مبادله پیچیده تر از ارز سنتی نیست. با این حال، با این وجود به یک محیط امن و قابل اعتماد نیاز دارد که بتواند در آن کار کند و این توسط بلاک چین ارائه شده است.

بلاک چین چیست؟ سوء تفاهم های زیادی در رابطه با آن وجود دارد، اما برای اهداف این مقاله، آن را به سادگی به عنوان یک صفحه گسترده توزیع شده تعریف می کنیم. همه ما با صفحات گسترده Excel یا Open Office آشنا هستیم، اما چیزی که بلاک چین را بسیار جذاب می کند، نحوه توزیع آن است.

درست مانند فایل‌های موجود در تورنت، بلاک چین یک شبکه همتا به همتا است که در آن نیازی به اطمینان از اعتماد بین طرفین نیست. به لطف رمزنگاری مدرن، اعتماد به جای آن که میزبان آن باشد، در سطح یک رکورد واحد حفظ می شود.

خوب، اکنون ما اصول اولیه انقلاب ارزهای دیجیتال را درک می کنیم، اما ممکن است بپرسیم که چگونه بر خدمات میزبانی وب تأثیر می گذارد؟ اساساً، در ساده‌ترین شکل آن، نه تنها خدمات خود را به ارز محلی خود بفروشید، بلکه به بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال نیز بفروشید.

اما این پایان انقلاب نیست. بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال برای کار کردن به کیف پول الکترونیکی نیاز دارند و بنابراین پتانسیل زیادی برای فروشندگان میزبانی وب سنتی وجود دارد. اگر به مشتریان خود اعتماد دارید و سایت های آنها را میزبانی می کنید، پس چرا خدمات الکترونیکی آنها را میزبانی نمی کنید؟

هر عملیات در ارزهای دیجیتال یک تراکنش واقعی بین دو والت الکترونیکی است. هر صرافی از طریق کیف پول نگهداری می شود و شما همچنین می توانید یک رابط برای دسترسی مشتریان خود به آن فراهم کنید. این عامل برای درک کامل تأثیر بلاک چین بر کسب و کار میزبانی وب شما بسیار مهم است.

گفته می شود، بلاک چین فقط پول نیست. جدیدترین نسخه‌های پروتکل‌های آن نیز این امکان را فراهم می‌کند که هر شکلی از قرارداد را بین طرفین، اعم از اشتراک تلویزیون کابلی یا در واقع هر نوع صورت‌حساب دیگری، به اجرا درآورد. همه آنها باید در جایی ذخیره شوند و جایی برای شرکت های میزبانی وب وجود دارد.

بنابراین، کیف پول کلید استفاده کامل از پتانسیل بلاک چین است. وقتی این را فهمیدید، گام های بعدی شما باید چه باشد؟


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + هفده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا