اخبار ارز های دیجیتال

مقدمه ای بر بیت کوین و مزایای آن | سون تی تی

بیت کوین شکلی از ارز است که فقط در دنیای دیجیتال وجود دارد. این فناوری توسط فردی که تحت هویتی به نام ساتوشی ناکاموتو پنهان شده بود ایجاد شد. تا به امروز، خالق/سازندگان سیستم هرگز محقق نشدند و وضعیت ناشناس را حفظ کردند.

بیت کوین ها مانند ارزهای سنتی چاپ نمی شوند زیرا هیچ نمایش فیزیکی برای ارز دیجیتال وجود ندارد. توسط کاربران و کسب و کارهای متعدد از طریق فرآیندی به نام ماینینگ تولید می شود. اینجاست که نرم افزار اختصاصی در ازای ارز مجازی، مسائل ریاضی را حل می کند.

کاربر کنترل آن را با استفاده از دستگاه های الکترونیکی به دست می گیرد، که همچنین به عنوان واسطه ای برای تکمیل تراکنش ها با کمک پلتفرم های متعدد عمل می کند. همچنین با استفاده از کیف پول های مجازی نگهداری و ایمن می شود.

ویژگی های بیت کوین

بیت کوین دارای ویژگی های ارزهای سنتی مانند قدرت خرید و برنامه های سرمایه گذاری با استفاده از ابزارهای معاملات آنلاین است. درست مانند پول معمولی کار می کند، فقط به این معنا که فقط می تواند در دنیای دیجیتال وجود داشته باشد.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن که نمی توان آن را با ارز فیات مطابقت داد، غیرمتمرکز بودن آن است. این ارز تحت یک نهاد حاکمیتی یا موسسه ای اجرا نمی شود، به این معنی که نمی توان آن را توسط این نهادها کنترل کرد و به کاربران مالکیت کامل بیت کوین هایشان را می دهد.

علاوه بر این، تراکنش‌ها با استفاده از آدرس‌های بیت‌کوین انجام می‌شوند که به هیچ نام، آدرس یا اطلاعات شخصی درخواست شده توسط سیستم‌های پرداخت سنتی مرتبط نیستند.

هر تراکنش بیت کوین در یک دفتر کل ذخیره می شود که هر کسی می تواند به آن دسترسی داشته باشد، به آن بلاک چین می گویند. اگر کاربر آدرسی دارد که به صورت عمومی استفاده می شود، اطلاعات آن برای همه به اشتراک گذاشته می شود تا ببینند، البته بدون اطلاعات کاربر.

ایجاد حساب‌ها آسان است، برخلاف بانک‌های معمولی که اطلاعات بی‌شماری را درخواست می‌کنند، که ممکن است کاربران خود را به دلیل کلاهبرداری‌ها و طرح‌های پیرامون سیستم در معرض خطر قرار دهند.

علاوه بر این، کارمزد تراکنش های بیت کوین همیشه کم خواهد بود. به غیر از تکمیل تقریباً فوری پردازش، هیچ کارمزدی به اندازه کافی قابل توجه نیست که به حساب فرد آسیب وارد کند.

موارد استفاده از بیت کوین

جدا از توانایی آن در خرید کالا و خدمات، یکی از کاربردهای شناخته شده آن استفاده از آن برای تعدادی از وسایل سرمایه گذاری است. این شامل فارکس است، تجارت بیت کوینو پلتفرم های باینری آپشن. علاوه بر این، برندها خدماتی را ارائه می دهند که حول محور بیت کوین به عنوان ارز می چرخد.

واضح است که بیت کوین به اندازه مناقصه های قانونی سنتی انعطاف پذیر است. معرفی آن با سهولت استفاده و قابلیت های سودآوری، فرصت های سودمند جدیدی را برای هر فردی فراهم می کند.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا