اخبار ارز های دیجیتال

مقایسه سریع اما کامل بین طلا و بیت کوین | سون تی تی

مقایسه ای سریع بین ارز دیجیتال، طلا و بیت کوین

در برخی جاها به نظر می رسد طلا جایگاه مهم تری در دنیای مالی دارد. از سوی دیگر، برخی از مردم بیت کوین را به عنوان روشی معتبر برای نگهداری پس انداز خود می بینند.

این به ما امکان خرید و انجام سایر معاملات روزانه را می دهد. برای مصرف کنندگان معمولی، بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال جایگزین مناسبی به نظر می رسد. احتمالاً زمان خوبی برای مقایسه بین طلا و بیت کوین و اتریوم (سایر ارزهای دیجیتال) است.

مردم از هزاران سال پیش از طلا به عنوان یک نوع ارز استفاده می کردند. در حالی که بیت کوین تنها بیش از یک دهه بوده است. اگرچه این مفهوم مراحل بلوغ خود را طی کرده است، اما طلا همچنان نفوذ گسترده ای در بازار دارد. بیت کوین نوید بهبود مستمر در راحتی، امنیت و عملکرد را می دهد. کارشناسان وضعیت فعلی بیت کوین را با اینترنت در اوایل و اواسط دهه 1990 مقایسه کرده اند. طرفداران بیت کوین استدلال می کنند که تقریباً تمام پیشرفت های مربوط به طلا قبلاً اتفاق افتاده است همانطور که با پذیرش انبوه محصولات فیزیکی شمش طلا از هزاران سال پیش مشاهده می شود. در واقع، برخی از خریدهای شرکت با استفاده از طلا به عنوان ارز انجام شده است. آنها فقط اعتماد ندارند که دولت دچار تورم شدید نخواهد شد.

ایده طلا در مقابل بیت کوین بحث مهمی است که ارزش آن را دارد. به جای انتخاب یکی از آنها؛ بسیاری از ما ترجیح می دهیم از ترکیبی از آنها استفاده کنیم تا از کیفیت بهتر هر کدام بهره ببریم. در واقع، همزیستی بین بیت‌کوین و طلا را به شکل «سکه‌های کاساسیوس» دیده‌ایم. این اولین نمونه‌ای است که بیت‌کوین و طلا با هم می‌آیند و آخرین هم نخواهد بود.

ارز دیجیتال دیگر اتریوم 1549.00 دلار است. برای سازماندهی بهینه، معمولاً بهتر است با کارت های گرافیک Raedon x 5 یا 6 استخراج شود. کابل های شبکه به آن اجازه می دهد تا با سرعت های بالا ماین کند تا از مصرف برق سود بیشتری ببرد.

پول کاغذی راه حل ما برای بهبود گردش و طلا راه حل اجداد ما برای حفظ ارزش پول است. این فلز کمتر تحت تأثیر تورم قرار می گیرد، زیرا بسیار گرانتر از کاغذ یا سایر فلزات ارزان قیمت است. و، ارز رمزنگاری شده ابزار جدید فناوری برای ارائه قابلیت اطمینان در طول تراکنش ها، با دقت و زمان ماندگاری یک ساعت سوئیسی است.

صرف نظر از انتقادات، بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری شده به دلیل مزایای متمایز آن، همچنان برای بسیاری از افراد جذاب خواهند بود، به خصوص در مقایسه با ارزهای معمولی مانند پول کاغذی که متورم می شود و اغلب گم می شود، خرج می شود یا به سرقت می رود.

این بر اساس تراکنش های آنی و مستقیم P2P (همتا به همتا) است تا از سیستم های پرداخت الکترونیکی دست و پا گیر و گران قیمت کاملاً جلوگیری شود. با گذشت زمان، سرمایه‌گذاران متوجه می‌شوند که بیت‌کوین ذخیره ارزش بهتری نسبت به هر ارز ثابتی که به صورت سریال چاپ می‌شود، ارائه می‌کند.

پروتکل بیت کوین محدودیتی برای مقدار بیت کوین های موجود در یک زمان ایجاد می کند. همیشه 21 میلیون بیت کوین وجود خواهد داشت و این سیستم گاهی حتی از دلار آمریکا صادق تر به نظر می رسد. با بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال، مصرف کنندگان می توانند حریم خصوصی مالی بیشتری داشته باشند. اگرچه این نگرانی وجود دارد که دولت در سکوت با نظارت مستمر مالی به سیستم نفوذ کند.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − سه =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا