اخبار ارز های دیجیتال

شروع کار با ارزهای دیجیتال | سون تی تی

سرمایه گذاری در فضای بازار ارزهای دیجیتال اغلب برای سرمایه گذاران سنتی پیچیده است. زیرا سرمایه گذاری مستقیم در ارزهای دیجیتال مستلزم استفاده از فناوری ها، ابزارهای جدید و اتخاذ برخی مفاهیم جدید است.

اگر تصمیم دارید انگشتان پای خود را در دنیای ارزهای دیجیتال غوطه ور کنید، باید تصویر واضحی از آنچه که باید انجام دهید و انتظار دارید داشته باشید.

بیت کوین، لایت کوین، اتریوم یا هر یک از 1300 توکن، خرید و فروش ارزهای رمزنگاری شده مستلزم آن است که صرافی ای را انتخاب کنید که با محصولات مورد نظر شما معامله می کند.

بیت‌کوین به‌عنوان معروف‌ترین ارز دیجیتال غیرمتمرکز، آنقدر فضای رمزنگاری را رهبری می‌کند که اصطلاحات کریپتو و بیت‌کوین گاهی اوقات به جای یکدیگر استفاده می‌شوند. با این حال، واقعیت این است که ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارند که می‌توان برای سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری به آنها اعتماد کرد.

لایت کوین

لایت کوین که به آن “نقره به طلای بیت کوین” نیز گفته می شود، یک شبکه پرداخت غیرمتمرکز منبع باز است که بدون دخالت واسطه عمل می کند.

لایت کوین چه تفاوتی با بیت کوین دارد؟ خوب، هر دو از بسیاری جهات شبیه به هم هستند، با این حال تولید بلاک لایت کوین بسیار سریعتر از بیت کوین است. این امر باعث می شود سرمایه گذاران در سراسر جهان برای پذیرش لایت کوین باز شوند.

چارلی لی، مهندس سابق گوگل، لایت کوین را در سال 2011 تأسیس کرد. اگرچه لایت کوین فناوری ناشناس بودن بیت کوین را ندارد، گزارش های اخیر نشان داده است که لایت کوین به دلیل پایداری آن پس از بیت کوین ترجیح داده می شود. عامل دیگری که به نفع لایت کوین است، فناوری بیت کوین SegWit است که به معنای تجارت امن ارزهای همتا به همتا بدون مشارکت در صرافی است.

اتریوم

اتریوم که در سال 2015 راه اندازی شد، یک پلت فرم نرم افزاری غیرمتمرکز است که برنامه های کاربردی توزیع شده و قراردادهای هوشمند را قادر می سازد بدون دخالت شخص ثالث کار کنند. ارز اتری است که مانند یک شتاب دهنده در پلتفرم اتریوم است. در فضای پیشرو ارزهای دیجیتال، اتریوم. پس از بیت کوین، دومین انتخاب ترجیح داده شده است.

Zcash

Zcash در اواخر سال 2016 مورد توجه قرار گرفت و بر حل مشکل تراکنش های ناشناس متمرکز شد. برای درک ارز، بیایید آن را اینگونه در نظر بگیریم: «اگر بیت کوین مانند HTTP برای پول است، Zcash HTTPS است».

این ارز برای حفظ شفافیت، حفظ حریم خصوصی و امنیت تراکنش ها، امکان انتخاب تراکنش محافظت شده را ارائه می دهد. این بدان معناست که سرمایه گذاران می توانند داده ها را در قالب کد رمزگذاری شده انتقال دهند.

خط تیره

دش که در اصل با نام دارک کوین شناخته می شد، نسخه انتخابی تری از بیت کوین است. در ژانویه 2014 توسط ایوان دافیلد با نام Xcoin راه اندازی شد. همچنین به عنوان سازمان غیرمتمرکز خودمختار یا به سادگی DAO شناخته می شود. قرار بود این سکه تمام محدودیت های رایج بیت کوین را از بین ببرد. در حال حاضر بیت کوین جایگاه قابل توجهی را در فضای ارزهای دیجیتال به دست آورده است.

جایگزین ارز مجازی که از طریق شبکه های همتا به همتا تراکنش های امن و ناشناس را نوید می دهد، ارز دیجیتال است. کلید کسب درآمد زیاد این است که سرمایه گذاری مناسب را در لحظه مناسب انجام دهید. در مقایسه با کسب درآمد روزمره، مدل‌های ارزهای دیجیتال بدون دخالت هیچ واسطه‌ای به عنوان یک مکانیسم دیجیتال غیرمتمرکز عمل می‌کنند. در این مکانیسم ارز دیجیتال توزیع شده، فعالیت مستمر توسط شبکه همتایان جامعه صادر، مدیریت و تایید می شود. این ارز دیجیتال به دلیل تراکنش های سریع خود نسبت به هر حالت دیگری مانند کیف پول دیجیتال و سایر رسانه ها شناخته شده است.

علاوه بر موارد فوق، دیگر ارزهای دیجیتال برتر عبارتند از Monero (XMR)، بیت کوین کش (BCH). EOS و ریپل (XRP).

اگرچه بیت کوین تعیین‌کننده روند است و در رقابت پیشرو است، ارزهای دیگر نیز جایگاه مهم خود را پیدا کرده‌اند و هر روز بر اولویت‌های خود افزوده می‌شوند. با توجه به این روند، سایر ارزهای دیجیتال راه درازی برای ماندن خواهند داشت و ممکن است به زودی به بیت کوین زمان سختی برای حفظ موقعیت خود بدهند.

اگر تصمیم به سرمایه گذاری سوداگرانه در این فناوری مخرب دارید و می خواهید تمام توصیه های فعلی و آینده را داشته باشید، با “The Top Coins” در ارتباط باشید.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا