اخبار ارز های دیجیتال

رمزارز – راه رو به جلو و احتمالات

ارزهای دیجیتال هر روز بهتر می شوند. درست مانند پست های ویروسی شما در رسانه های اجتماعی، ثروت شما را تقویت می کند. یک ابزار مالی مسری برای یک پرتفوی خوب و یک کاتالیزور برای رشد. یک واقعیت جالب این است که بیش از 5000 ارز دیجیتال وجود دارد.

2021 سال فوق العاده ای بود، اما از اینجا به کجا می رویم؟

بگذارید وضعیت را در اینجا بزرگ کنیم. هم بیت کوین و هم اتریوم میله های بالاتر عملکرد را لمس کردند. سرمایه گذاران بلندمدت به آن متکی هستند. تا زمانی که این مقاله را می خوانید، ممکن است اخبار شگفت انگیزتری در مورد ارز دیجیتال به گوش برسد. من سعی خواهم کرد در اینجا احتمالات آینده ارزهای دیجیتال را ارائه کنم.

مقررات جدید در حال حاضر اجرا می شود. زیر فرش هستند. اقداماتی برای به حداقل رساندن خطر مجرمان سایبری وجود دارد. هدف این است که این سرمایه گذاری به ابزاری مطمئن برای مردم تبدیل شود. به عنوان مثال: چین در ماه سپتامبر اعلام کرد که تمام تراکنش‌های ارزهای دیجیتال غیرقانونی هستند. مقررات روشن همه موانع را از بین می برد تا تجارت ایمن تر شود.

مقررات جدید چگونه بر سرمایه گذاران تأثیر می گذارد؟

IRS ردیابی فرار مالیاتی را آسان تر خواهد کرد. سرمایه گذاران می توانند به طور شفاف سوابق معاملات را نگه دارند. به عنوان مثال: ثبت هرگونه سود یا زیان سرمایه در دارایی های رمزنگاری ساده تر خواهد بود. از سوی دیگر، قیمت ارزهای دیجیتال نیز در نوسان بازار تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

تایید ETF – عامل مهمی که باید در نظر گرفته شود

بیت کوین ETF اولین خود را در NYSE انجام داد. این به سرمایه گذاران کمک می کند تا ارزهای دیجیتال را از شرکت های سرمایه گذاری موجود خریداری کنند. با توجه به افزایش تقاضا، هر دو بازار سهام و اوراق قرضه با آن برخورد می کنند. بیایید از نقطه نظر سرمایه گذار تماشا کنیم. دسترسی آسان‌تر به دارایی‌های ارزهای دیجیتال به مردم کمک می‌کند تا آنها را بدون هیچ دردسری خریداری کنند. اگر قصد دارید در یک ETF بیت کوین سرمایه گذاری کنید، به یاد داشته باشید که خطرات آن مانند هر ارز دیجیتال دیگری است. شما باید حاضر به ریسک باشید. در غیر این صورت، سرمایه گذاری پول شما بیهوده است.

آینده چیست؟

بیت کوین بهترین در بازار ارزهای دیجیتال است. بالاترین نرخ سرمایه بازار را دارد. در نوامبر 2021، قیمت آن به 68000 دلار افزایش یافت. در ماه اکتبر، این نرخ 60000 دلار بود در حالی که در ماه جولای 30000 دلار بود. نوسانات زیادی در نرخ های بازار وجود دارد. کارشناسان پیشنهاد می کنند که ریسک بازار ارزهای دیجیتال کمتر از 5 درصد در پرتفوی حفظ شود. صحبت از رشد کوتاه مدت، مردم امیدوار هستند. نوسانات قیمت بیت کوین عاملی است که باید در نظر گرفته شود. اگر می خواهید برای طولانی مدت بازی کنید، نتایج کوتاه مدت نباید روی شما تأثیر بگذارد.

نگاه کردن از زاویه ای برای تقویت ثروت، تصمیم خوبی نیست. به ابزارهای سنتی سرمایه گذاری جدای از ارز دیجیتال پایبند باشید. به عنوان مثال: اگر می خواهید ارز دیجیتال به عنوان ابزاری برای پس انداز در دوران بازنشستگی خود استفاده کنید، زمان آن رسیده است که در تصمیم خود تجدید نظر کنید. سرمایه گذاری های خود را کوچک نگه دارید و آنها را متنوع کنید. عامل خطر را کاهش خواهد داد. در عین حال، زمان بیشتری برای فکر کردن به ارزهای دیجیتال خواهید داشت.

لازم است پول خود را عاقلانه خرج کنید و سپس روی ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری کنید. باید عامل خطر مرتبط با آن را ارزیابی کرد و تصمیم گرفت. امیدوارم این مقاله به شما کمک کند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا