اخبار ارز های دیجیتال

راه های آسان برای تبدیل نوسانات معاملات بیت کوین به نفع شما | سون تی تی

درست است که بگوییم بیت کوین تا جایی که محبوبیت دارد، وقتی در مورد ارز دیجیتال صحبت می کنیم، از یک انفجار واقعی لذت برده است. این ارز دیجیتال بسیار محبوب در میان سرمایه‌گذاران، معامله‌گران و مصرف‌کنندگان قرار گرفته است و همه در تلاش هستند تا تجارت بیت‌کوین را از بین ببرند. تا آنجا که کارمزدهای کمتر، سرعت تراکنش و افزایش ارزش چیزهای زیادی برای ارائه دارد که می تواند دلیلی باشد که اکثر مردم آن را برای تجارت خود انتخاب می کنند. با این حال، این بازار آشفته ای است و برای اینکه آن را بزرگ کنید، باید هنگام خرید و فروش آن، یک معامله گر بسیار باهوش باشید. با فداکاری و نظم، می توانید نوسانات بیت کوین را به نفع خود تغییر دهید. در اینجا راه های ساده اما موثری وجود دارد که می توانید این کار را انجام دهید.

با آخرین اخبار بیت کوین همراه باشید

ممکن است همه اخبار روی این ارز تاثیر نداشته باشند، اما حقیقت این است که مواردی وجود دارند که می توانند روی قیمت آن تاثیر زیادی بگذارند. با دسترسی به اخبار مرتبط با بیت کوین و فید اخبار زنده برای اخبار معمولی، در نهایت می توانید چیزی را به موقع دریافت کنید، بنابراین تصمیماتی می گیرید که در معاملات خود برای شما خوش شانسی به همراه خواهد داشت. به‌روز بودن همیشه با اخبار بیت‌کوین و سایر اخبار غیرمنتظره که می‌تواند بر عملکرد آن تأثیر بگذارد، کمک می‌کند.

از حد ضرر به نفع خود استفاده کنید

چه تازه تجارت خود را شروع کرده باشید و چه مدتی است که در آن بوده اید، باید برای مواقعی که ضرر اجتناب ناپذیر است آماده باشید. هیچ کس با انتظار زیان معامله نمی کند، اما شانس همیشه وجود دارد، بنابراین نیاز به اجرای یک طرح توقف ضرر قابل اعتماد است. ارزش گذاری ها مرتباً در نوسان هستند و باید برای روزهای بد آماده باشید. بازار ابزارهایی را ارائه می دهد که می توانید به طور خودکار آنها را تنظیم کنید تا قبل از تأثیر شدید بر سود شما، ضرر را متوقف کنید. چه درگیر در بازارهای آتی بیت کوین، چه CFD و چه پول نقد، مطمئن شوید که از توقف ضرر برای محافظت از موقعیت های باز استفاده می کنید.

تحلیل تکنیکال را از درون درک کنید

این قبل از پیوستن به تجارت بسیار مهم است. با توجه به اینکه هیچ نهاد حاکم یا بانکی وجود ندارد که بر ارزش گذاری بیت کوین تأثیر بگذارد، شما باید از چند جهت قاضی خود باشید. اگر اصول بازار را درک نکنید و حتی نمی دانید چگونه نمودارهای قیمت را تجزیه و تحلیل کنید یا اقدامات قیمت را بخوانید و شاخص ها را به کار ببرید، محکوم به انجام حرکات اشتباه هستید. به یاد داشته باشید که مدل های قیمت تا حد زیادی حدس و گمان هستند و دانستن تمام نکات فنی که واقعاً مهم هستند را برای شما مهم می کند.

با اهرم خود محتاط باشید

لوریج این توانایی را دارد که سود شما را افزایش دهد یا زیان شما را نیز افزایش دهد. اگر بیش از حد از اهرم خود استفاده کنید، در مدیریت پول خود کمی بی پروا خواهید بود و این امر در پایان حساب معاملاتی را از بین می برد. از سوی دیگر، احتیاط بیش از حد با اهرم خود می تواند مانع از عملکرد شود، زیرا معاملات پریمیوم ممکن است آنطور که انتظار می رود عملکرد کامل نداشته باشند. هنگامی که نوبت به معامله بیت کوین می شود، باید یک عمل متعادل کننده انجام دهید تا از بازدهی خوبی برخوردار شوید.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا