اخبار ارز های دیجیتال

راهنمای احمق برای بهترین اسرار آموزش تجارت فارکس | سون تی تی

معامله گران انفرادی می توانند سود قابل توجهی در بازار فارکس کسب کنند. از طریق تحقیق، تلاش و پیروی از توصیه های خوب، کسی می تواند بازده خوبی از سرمایه خود داشته باشد. هنگام یادگیری اصول تجارت فارکس، یک سرمایه گذار باید بتواند از تجربیات سایر معامله گران استفاده کند. این مقاله تعدادی از نکات و دستورالعمل های مفید برای آموزش تجارت فارکس ارائه می دهد.

اخبار مالی را روزانه دنبال کنید تا از ارزهایی که معامله می کنید مطلع شوید. حدس و گمان نام این بازی است و رسانه های خبری در این مورد نقش زیادی دارند. سعی کنید سیستمی را راه اندازی کنید که وقتی در بازارهایی که درگیر آن هستید، یک پیامک برای شما ارسال می کند.

اگر در تجارت فارکس تازه کار هستید، یکی از مواردی که باید در نظر داشته باشید این است که از معامله در آنچه “بازار نازک” نامیده می شود خودداری کنید. بازارهای نازک بازارهایی هستند که منافع عمومی چندانی ندارند.

گاهی اوقات تغییر نقطه توقف ضرر قبل از شروع به کار می تواند واقعاً پول شما را از دست بدهد تا زمانی که آن را لمس نکرده باشید. فقط به برنامه ای که در ابتدا داشتید پایبند باشید تا بهتر عمل کنید.

هنگامی که مردم برای اولین بار در بازارهای فارکس شروع به کار می کنند، اغلب اجازه می دهند حرص و طمع آنها را کور کند و در نتیجه ضرر کنند. سایر احساسات قابل کنترل شامل وحشت و ترس است. تمام معاملات شما باید با سر شما انجام شود نه با قلب شما.

در مورد کارگزاری که قرار است استفاده کنید تحقیق کنید تا بتوانید از سرمایه خود محافظت کنید. کارگزاری را انتخاب کنید که سابقه خوبی دارد و پنج سال در آن کار کرده است.

هنگامی که در یک معامله شکست می خورید یا موفق می شوید، هرگز اجازه ندهید احساسات بر استراتژی شما حاکم شود. انتقام و طمع متحدان وحشتناکی در فارکس هستند. هنگام معامله با فارکس باید خونسردی خود را حفظ کنید، اگر تصمیمات عجولانه بگیرید می توانید پول زیادی از دست بدهید.

برنامه های فارکس خودکار و کتاب های الکترونیکی که جزئیات سیستم های ضد احمق را توضیح می دهند ارزش پول شما را ندارند. تقریباً تمام محصولاتی از این دست، یک برنامه آزمایش نشده و اثبات نشده به شما ارائه می دهند. در نهایت، تنها افرادی که در این معاملات مشارکت دارند و در نهایت ثروتمندتر می شوند، فروشندگان هستند. به جای هدر دادن پول برای محصولات احتمالی مشکوک، آن مقدار اولیه پول را صرف یک معامله گر فارکس کنید که می تواند آنچه را که باید بدانید به شما آموزش دهد.

همانطور که در ابتدای این مقاله ذکر شد، اطلاعات و توصیه های معامله گران با تجربه برای معامله گران جدید و کمتر با تجربه مهم است. توصیه های عالی در این مقاله می تواند برای هر کسی که می خواهد درباره تجارت فارکس اطلاعات بیشتری کسب کند مفید باشد. معامله‌گری که مایل است در آموزش تجارت فارکس تلاش کند و به توصیه‌ها گوش دهد، می‌تواند پاداش‌های بزرگی به دست آورد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا