اخبار ارز های دیجیتال

دلایل خوب برای استفاده از بیت کوین ارز دیجیتال | سون تی تی

بیت کوین یک نوع نسبتاً جدید ارز است که به تازگی شروع به ورود به بازارهای اصلی کرده است.

منتقدان می گویند که استفاده از بیت کوین ناامن است زیرا –

  • آنها هیچ ارزش اصیلی ندارند

  • آنها تنظیم نمی شوند

  • می توان از آنها برای انجام معاملات غیرقانونی استفاده کرد

هنوز همه بازیگران اصلی بازار در مورد بیت کوین صحبت می کنند. در زیر دلایل خوبی برای ارزش استفاده از این ارز دیجیتال وجود دارد.

پرداخت سریع – هنگامی که پرداخت ها با استفاده از بانک ها انجام می شود، تراکنش چند روز طول می کشد، به طور مشابه حواله های سیمی نیز زمان زیادی می برد. از سوی دیگر، تراکنش‌های بیت‌کوین با ارز مجازی عموماً سریع‌تر هستند.

تراکنش‌های «تایید صفر» آنی هستند، جایی که تاجر ریسک را می‌پذیرد، که هنوز توسط زنجیره بلوک بیت‌کوین تأیید نشده است. اگر تاجر نیاز به تایید داشته باشد، تراکنش 10 دقیقه طول می کشد. این بسیار سریعتر از هر انتقال بین بانکی است.

ارزان – تراکنش‌های کارت اعتباری یا نقدی فوری هستند، اما برای استفاده از این امتیاز هزینه‌ای از شما دریافت می‌شود. در تراکنش های بیت کوین، کارمزدها معمولا کم و در برخی موارد رایگان است.

هیچ کس نمی تواند آن را از بین ببرد – بیت کوین غیرمتمرکز است، بنابراین هیچ مقام مرکزی نمی تواند درصدی را از سپرده های شما بگیرد.

بدون بازپرداخت – هنگامی که بیت کوین ها را معامله می کنید، آنها از بین می روند. شما نمی توانید آنها را بدون رضایت گیرنده پس بگیرید. بنابراین، ارتکاب کلاهبرداری استرداد شارژ، که اغلب توسط افراد دارای کارت اعتباری تجربه می شود، دشوار می شود.

مردم کالاها را خریداری می‌کنند و اگر آن را معیوب ببینند، با آژانس کارت اعتباری تماس می‌گیرند تا بازپرداخت وجه را انجام دهند و عملاً تراکنش را معکوس می‌کنند. شرکت کارت اعتباری این کار را انجام می‌دهد و از شما هزینه بازپرداخت پرهزینه از 5 تا 15 دلار دریافت می‌کند.

اطلاعات شخصی ایمن – شماره کارت اعتباری در حین پرداخت های آنلاین به سرقت می رود. تراکنش بیت کوین نیازی به جزئیات شخصی ندارد. برای انجام تراکنش باید کلید خصوصی و کلید بیت کوین را با هم ترکیب کنید.

فقط باید اطمینان حاصل کنید که کلید خصوصی شما توسط افراد غریبه قابل دسترسی نیست.

تورم زا نیست – فدرال رزرو هر زمان که اقتصاد در حال پراکندگی باشد، دلار بیشتری چاپ می کند. دولت پول ایجاد شده جدید را به اقتصاد تزریق می کند و باعث کاهش ارزش پول می شود و در نتیجه باعث تورم می شود. تورم قدرت مردم را برای خرید کالاها کاهش می دهد زیرا قیمت کالاها افزایش می یابد.

بیت کوین در عرضه محدود است. این سیستم به گونه ای طراحی شده است که با رسیدن به 21 میلیون بیت کوین، استخراج بیت کوین بیشتری را متوقف کند. این بدان معنی است که تورم موضوعی نخواهد بود، بلکه تورم کاهش می یابد و قیمت کالاها کاهش می یابد.

عملیات نیمه ناشناس – بیت کوین نسبتا خصوصی است، اما شفاف است. آدرس بیت کوین در زنجیره بلوک آشکار می شود. همه می توانند در کیف پول شما نگاه کنند، اما نام شما نامرئی خواهد بود.

پرداخت های خرد آسان – بیت کوین به شما امکان می دهد تا پرداخت های خرد مانند 22 سنت را به صورت رایگان انجام دهید.

جایگزین ارزهای فیات – بیت کوین گزینه خوبی برای نگه داشتن ارزهای ملی با کنترل سرمایه و تورم بالا است.

بیت کوین ها قانونی می شوند – موسسات بزرگی مانند بانک انگلستان و فدرال رزرو تصمیم گرفته اند که بیت کوین را برای تجارت بگیرند. رسانه های بیشتر و بیشتری مانند Reditt، زنجیره پیتزا، وردپرس، بایدو، و بسیاری از مشاغل کوچک دیگر اکنون پرداخت بیت کوین را می پذیرند. بسیاری از معاملات باینری و کارگزاران فارکس نیز به شما امکان معامله با بیت کوین را می دهند.

بیت کوین پیشگام عصر جدید ارزهای دیجیتال است، فناوری که به شما امکان می دهد نگاهی به ارزهای آینده داشته باشید.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 11 =

دکمه بازگشت به بالا