اخبار ارز های دیجیتال

در اینجا دلیل این است که چرا دش ارز دیجیتال بیت کوین را شرمنده می کند

رمزارزها در حال حاضر در همه حال هستند.

در همه جا، عناوین با سود هزار درصدی چشمگیر برای «سکه‌هایی» مانند بیت‌کوین را می‌بینید. اما چه چیزی به آنها ارزش می دهد؟ چه زمانی از بیت کوین استفاده کرده اید؟

حقیقت این است که در حال حاضر عملی نیست، در درجه اول به دلیل مدت زمانی که برای تکمیل یک تراکنش نیاز است. اما سکه های دیگری نیز وجود دارند که به عنوان کاندیدای مناسب برای موفقیت بیت کوین به عنوان ارز دیجیتال شماره 1 در حال ظهور هستند.

در مورد پیچیدگی‌های ارزهای دیجیتال چیزهای زیادی برای درک وجود دارد، اما این مقاله بیشتر در مورد یافتن فرصت سرمایه‌گذاری است تا توضیح علمی پشت آن‌ها.

حباب در بیت کوین؟

یکی از چیزهایی که دانستن آن مهم است مفهوم «ماینینگ» است. این اساس ارزهای دیجیتال است. به این ترتیب بیت کوین های جدید ساخته می شوند.

به زبان ساده، «ماینر» از طریق نرم افزار ویژه، یک مسئله پیچیده ریاضی را حل می کند و در نتیجه با بیت کوین های جدید پاداش می گیرد. سپس، تراکنش در بلاک چین ذخیره می شود و آن بیت کوین های جدید رسما در گردش هستند.

از آنجایی که بیت کوین های بیشتری در گردش هستند، استخراج آن ها پیچیده تر و وقت گیرتر و سود کمتری می شود. بنابراین حتی اگر حدود 80 درصد از بیت کوین های ممکن در حال حاضر در گردش هستند، آخرین مورد تا سال 2140 استخراج نخواهد شد.

همانطور که اکثر مردم تاکنون می‌دانند، بیت‌کوین امسال رشد عظیمی را تجربه کرده است. در واقع، در سال گذشته حدود 1200 درصد افزایش یافته است و باعث شده بسیاری از مردم فکر کنند که در یک حباب است.

ارزش کل بیت کوین های در گردش اکنون بیش از 150 میلیارد دلار است. اگر بیت کوین یک شرکت بود، در بین 50 شرکت برتر ایالات متحده قرار می گرفت.

من شخصاً معتقدم که تنها دلیلی که بیت کوین بسیار ارزشمندتر از هر ارز دیجیتال دیگری است، این است که این ارز برای اولین بار به جریان اصلی راه یافت. هرچند که هنوز هم مهم است. این حداقل به سایر توسعه دهندگان سکه چیزی برای بهبود می دهد.

نکته خوب این است که حتی اگر فکر می کنید که قایق بیت کوین را از دست داده اید، ارزهای دیجیتال دیگری نیز وجود دارد. البته، برخی کلاهبرداری هستند، اما برخی دیگر دارای پتانسیل واقعی هستند.

یکی از مواردی که به نظر من کاربرد واقعی و عملی دارد Dash نام دارد.

داش: نقدی دیجیتال

اول اینکه دش از نظر راحتی جلوتر از بازی است. در حال حاضر، تراکنش های بیت کوین به طور متوسط ​​حدود 10 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. دش در حال تبدیل شدن به ارز دیجیتال اصلی است که می‌تواند فوراً (در کمتر از یک ثانیه) بین طرفین منتقل شود و در خرید آنلاین یا فروشگاهی بسیار کاربردی‌تر می‌شود.

یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های دش این است که 10 درصد از سکه‌های تازه استخراج شده به Dash DAO (سازمان مستقل غیرمتمرکز) داده می‌شود. به زبان ساده، DAO خزانه داری Dash است. با قیمت فعلی بیش از 600 دلار برای هر سکه، 4 میلیون دلار در ماه است که می تواند استفاده کند.

مهم است بدانید که هیچ سکه دیگری این نوع بودجه مستمر را ندارد. با این پول، Dash DAO می تواند ارز را توسعه داده و به بازار عرضه کند.

همچنین، هر کسی می تواند ایده ای برای پروژه ای برای افزایش ارزش Dash ارائه دهد. سپس، این پروژه توسط هزاران توسعه دهنده Dash رای داده می شود. به عنوان مثال می توان با فروشگاه ها همکاری کرد تا Dash را به وسیله ای مناسب برای معامله برای کالاهای خود تبدیل کند.

البته، این توسعه دهندگان از دش درآمد کسب می کنند، بنابراین هر چیزی که به سود و ارتقای ارز باشد، فریبنده خواهد بود.

این یک اثر دایره‌ای ایجاد می‌کند، جایی که قیمت ارز افزایش می‌یابد زیرا سرمایه‌گذاری و بازاریابی بهتری دارد، سپس DAO پول بیشتری به دست می‌آورد و می‌تواند داش را حتی بیشتر به بازار عرضه کند.

پیشرفتی برای داش

تا کنون، دش را می توان در بیش از 300 فروشگاه فیزیکی و بیش از 100 وب سایت برای خرید کالا یا خدمات استفاده کرد. اما پیشرفت برای آن می تواند از صنعت ماری جوانا حاصل شود.

در حال حاضر، بانک ها اجازه ندارند با تراکنش های ماری جوانا کاری داشته باشند. همه چیز باید به صورت نقدی انجام شود. فروشندگان حتی نمی توانند پول حاصل از فروش خود را در بانک بگذارند.

این نه تنها خطر سرقت را به همراه دارد، بلکه این شرکت ها باید هزینه ذخیره سازی و حمل و نقل پول نقد را نیز بپردازند. که به سرعت جمع می شود.

امکان استفاده از Dash برای این فروشندگان بسیار زیاد است. همچنین برای قیمت Dash به معنای چیزهای عالی است.

خبر خوب این است که از قبل شروع به پیشرفت کرده است. در ماه آوریل، دش با یک سیستم پرداخت دیجیتال به نام Alt Thirty Six شراکت کرد که با برخی از شرکت‌های نرم‌افزار مدیریت تجارت داروخانه‌های پیشرو در کشور شراکت دارد.

این شرکت های نرم افزاری تراکنش های صدها داروخانه و خدمات تحویل را دنبال می کنند. این بدان معناست که کاربران دش در حال حاضر صدها راه برای استفاده از ارز دارند.

از زمانی که Dash در تاریخ 11 اکتبر رسما به یک روش پرداخت در Alt Thirty Six تبدیل شد، قیمت آن 118٪ افزایش یافته است. فقط در یک ماه و نیم.

تازه اولشه

با ارزش بازار تنها 4.8 میلیارد دلار در مقایسه با 156 میلیارد دلار بیت کوین، من معتقدم دش هنوز فضای زیادی برای صعود در آینده دارد.

صنعت ماری جوانا تازه شروعی برای دش است، اما یک صنعت عالی است. در سال 2016، فروش قانونی حدود 7 میلیارد دلار بود. 46 میلیارد دلار دیگر نیز در بازار سیاه فروخته شد.

و با باز شدن فروشگاه های بیشتر و قانونی شدن ماری جوانا در ایالت های بیشتر، انتظار می رود این رقم قانونی تا سال 2021 به 23 میلیارد دلار و تا سال 2026 به 50 میلیارد دلار برسد.

باز هم، این تازه شروع برای Dash است. ویژگی منحصر به فرد تراکنش فوری آن را به یک جایگزین مناسب برای پول نقد تبدیل می کند و به آن برتری نسبت به سایر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین می دهد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک − 1 =

دکمه بازگشت به بالا