اخبار ارز های دیجیتال

درباره تجارت بیت کوین بیاموزید | سون تی تی

بیت کوین جدیدترین شکل ارز دیجیتال است که توسط بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران استفاده می شود. هر بازار مبادله‌ای می‌تواند بیت‌کوین معامله کند، اما این یک ضربه خطرناک است، زیرا می‌توانید پولی را که به سختی به دست آورده‌اید از دست بدهید. قبل از اقدام باید کاملاً محتاط بود.

درباره بیت کوین:

بیت کوین همان ارز است، اگرچه به شکل دیجیتالی است. می توانید آن را پس انداز کنید، سرمایه گذاری کنید و خرج کنید. ارز دیجیتال زمانی در بازار به گردش درآمد و بیت کوین را به وجود آورد. این کار در سال 2009 توسط یک فرد ناشناس با نام مستعار ساتوشی ناکاموتو آغاز شد. بیت کوین در این سال محبوبیت پیدا کرد زیرا نرخ آن از 2 دلار به 266 دلار افزایش یافت. این اتفاق در ماه های فوریه و آوریل رخ داد. گفته می‌شود فرآیندی که به عنوان ماینینگ شناخته می‌شود، با استفاده از الگوریتم‌های رایانه‌ای قدرتمند به نام بلوک، بیت‌کوین تولید می‌کند. هنگامی که یک بلوک رمزگشایی شد، حدود 50 بیت کوین کسب می کنید. معمولاً حل یک مشکل به زمان زیادی نیاز دارد، شاید یک سال یا بیشتر. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، پس وسیله دیگری برای دریافت این بیت کوین ها وجود دارد. یعنی شما به سادگی آنها را خریداری می کنید.

کارکرد یک بیت کوین:

وقتی بیت کوین می خرید، پول فیزیکی خود را مبادله می کنید و ارز دیجیتال را به شکل بیت کوین دریافت می کنید. خیلی ساده است، اگر می‌خواهید ارز را مبادله کنید، باید هزینه آن را بپردازید تا آن ارز را دریافت کنید. در مورد بیت کوین ها هم همینطور است. شما نرخ فعلی بیت کوین را پرداخت می کنید. فرض کنید 200 دلار است، بنابراین شما 200 دلار بپردازید و یک بیت کوین دریافت کنید. اساساً یک نوع کالا است. اکثر صرافی های فعال در بازار با جابجایی ارز در بازار درآمد زیادی به دست می آورند. آنها با دادن این بیت کوین ها دلار آمریکا به دست می آورند و فوراً ثروتمند می شوند. اما موضوع این است که از آنجایی که به نظر می رسد کسب درآمد از طریق تبدیل بیت کوین به دلار آسان است، این صرافی ها نیز به راحتی پول خود را از دست می دهند.

در بازار یک بازیکن شوید:

راه های مختلفی برای تبدیل شدن به بازیگر در بازار بیت کوین وجود دارد. ساده ترین راه خرید یک کامپیوتر اختصاصی و نصب نرم افزار استخراج بیت کوین و شروع به رمزگشایی بلوک ها است. گفته می شود این فرآیند ساده ترین راه ممکن است اما کند است.

اگر می خواهید سریعتر درآمد کسب کنید، باید یک تیم تشکیل دهید. شما باید یک استخر بیت کوین متشکل از چهار تا پنج عضو سازماندهی کنید. سپس می‌توانید یک استخر استخراج تشکیل دهید و بتوانید بلوک‌ها را سریع‌تر از یک فرد رمزگشایی کنید. در نهایت می‌توانید چندین بلوک را به طور همزمان رمزگشایی کنید.

سریع ترین راه برای کسب درآمد از طریق بیت کوین این است که باید مستقیماً به بازار بروید. به سراغ صرافی های معتبر و قابل اعتماد بیت کوین که در بازار فعال هستند بروید. اول از همه باید خودتان ثبت نام کنید. ثبت نام کنید و یک حساب کاربری ایجاد کنید و سپس باید به تاییدیه ها پاسخ دهید. این شما را در مورد تمام سهام فعال بیت کوین ها به روز نگه می دارد. شما می توانید بیت کوین را در هر پلتفرم معاملاتی آنلاین معامله کنید. برخی از شرکت ها حتی شروع به پذیرش پرداخت های بیت کوین کرده اند.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا