اخبار ارز های دیجیتال

خدمات مالی خصوصی ارائه شده توسط Pfser در استونی و لتونی

خدمات مالی خصوصی

تامین مالی خصوصی یک راه آسان و مطمئن برای به دست آوردن بودجه برای نیازهای شما است. با در نظر گرفتن این موضوع، ما سیستمی را ایجاد کردیم که در آن کارشناسان ما همیشه در دسترس هستند تا به شما در تصمیم گیری در مورد جنبه های مالی کمک کنند. نه تنها این آنها بهترین پیشنهاد را برای شما ارائه می دهند. ما با اعطای وام برای برآوردن الزامات و تعهدات فعلی شما زندگی را آسان تر می کنیم. اگر کسب‌وکاری دارید یا در شرف راه‌اندازی هستید، وب‌سایت ما به عنوان با ارزش‌ترین دارایی در کسب‌وکار شما عمل می‌کند.

تشکیل شرکت در استونی

اگر استارت آپ شما در استونی باشد، از آن لذت خواهید برد. این کشور به دلیل کاهش مالیات بر سود به صفر، منطقه فراساحلی است. این کشور از سال 2004 بخشی از اتحادیه اروپا است. این حوزه قضایی در لیست سیاه نیست.» بنابراین، با راه اندازی در استونی، یک کارآفرین حداقل بار مالیاتی را متحمل می شود؛ آنها ممکن است هنگام فروش کالاهای خود در کشورهای عضو از مذاکره اجتناب کنند.

ارز دیجیتال در استونی

ارز دیجیتال را می توان به عنوان همتای دیجیتالی ارز فیات در نظر گرفت. می توانید از آن برای تعویض استفاده کنید. در چند سال گذشته، کریپتوکارنسی جهان را تحت تاثیر قرار داده است. بیت کوین امیدوار کننده ترین ارز دیجیتال است. بیشتر برای انتقال پول بین قاره ای استفاده می شود زیرا ارزان تر از استفاده از بانک ها یا خدماتی مانند پی پال است. امن و غیرمتمرکز است. از فناوری زنجیره بلوک استفاده می کند و هرگز نمی توان آن را هک کرد.

استونی مکان مورد علاقه اکثر تجار برای ICO ارزهای دیجیتال است. ICO مخفف Initial Coin Offering است. طی چند سال گذشته استونی شاهد افزایش سریع تعداد ICO در خاک خود بوده است. اگر از سال 2007 صحبت کنیم، استونی به تنهایی بیش از 700 ارز دیجیتال را ثبت کرده است.

بازار ارزهای دیجیتال در حال افزایش است و استونی قطب آن است.

ثبت شرکت در استونی

این یک فرآیند بسیار ساده و سریع است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که این مراحل ساده را دنبال کنید. پرداخت پیش پرداخت با نرخ 50٪. سپس، شرکت موجود را انتخاب کنید یا برای یک شرکت جدید ثبت نام کنید. پس از آن اطلاعات مربوط به مالک و نمایندگان مجاز را مشخص کنید. سپس، سند موجود را از طریق پست DHL به هر مقصدی تحویل دهید. منطقه فراساحلی در استونی الزاماتی را برای مجوزهای کار تعیین نمی کند، اما این امر در مورد رویه ویزای دسته D اعمال نمی شود.

تشکیل شرکت در لتونی

لتونی برای انجام تجارت بسیار مناسب است. برخی از بازرگانان از پرداخت مالیات معاف هستند. ثبت شرکت چندان گران نیست. این کشور تجارت های مشارکتی بین المللی را ترجیح می دهد.

ثبت شرکت در لتونی

در لتونی فقط یک روز برای ثبت شرکت نیاز دارید. شرایطی که ممکن است به بیش از یک روز نیاز داشته باشید به شرح زیر است:

  • انتقال اسناد ثبت نام
  • توافق نهایی
  • ثبت داده ها
  • نیاز به ارتباط با بانک ها
  • ارسال مدارک لازم به موسسات مربوطه
  • پر کردن فرم های شرکت
  • انتقال بازخورد دریافت شده

اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =

دکمه بازگشت به بالا