اخبار ارز های دیجیتال

جوامع کریپتوکارنسی

اگر می‌خواهید در عصر بلاک چین فعال‌تر و درگیر شوید، وقت آن رسیده است که بخشی از یک جامعه ارزهای دیجیتال حمایتی شوید. اما قبل از اینکه بتوانید این کار را انجام دهید، قطعاً باید در مورد جوامع بیاموزید.

  1. انجمن بیت کوین (BTC).

دارایی پیشگام بلاک چین بیت کوین بود. طبق گفته ها، خالق بیت کوین هنوز یک میلیون بیت کوین را در اختیار دارد که در فضای کریپتو منتشر نمی شود. جامعه از طرفداران بزرگ و وفادار طرفداران تقریباً سرسخت برخوردار است. آنها هم در کمیت و هم از نظر کیفیت با تجربه هستند.

گفته می شود که جامعه تعداد بی شماری از اینفلوئنسرهای بسیار ماهر رمزارز را در خود جای داده است. این انجمن همچنان یکی از بزرگترین شبکه های دنیای رمزنگاری است.

  1. انجمن اتریوم (ETH).

جامعه دارای شبکه های قوی با سرمایه گذاران قابل توجه است. این سرمایه گذاران به طور مستمر پروژه های آن را تامین مالی می کنند. این توسط صندوق جامعه اتریوم، زاییده استارتاپ هایی که با این شبکه کار می کنند، ارائه شده است. صندوق جامعه توجه زیادی را به خود جلب می کند. جامعه پروژه هایی را تامین می کند که به دنبال ایجاد زیرساخت در شبکه اتریوم هستند.

این پلتفرم منعطف است و قادر به دستیابی به چندین هدف است و آن را به مقصدی مطلوب برای توسعه دهندگان تبدیل می کند.

  1. جامعه Substratum (SUB).

هدف اصلی جامعه تمرکززدایی اینترنت است. این هدف به آن کمک کرده است تا تعداد زیادی فالوور به دست آورد. قصد دارد با تغییر انحصار اینترنت که از دیرباز وجود داشته است، اینترنت را غیرمتمرکز کند. از سرورهای متمرکز استفاده نمی کند.

SUB به عنوان بخشی از چشم انداز اساسی خود بر روی جامعه تمرکز می کند.

  1. بایت کوین (BCN)

بایت کوین یکی از پیشگامان سکه های حفظ حریم خصوصی است. قبل از اینکه رمزارز به خوبی شناخته شود وجود داشت. با تلاش جامعه، ایجاد موفقیت آمیز ارزهای مجازی از طریق فورک های آن امکان پذیر شده است. این باعث افزایش محبوبیت بایت کوین شده است. بنابراین جامعه با اطمینان زیادی از هدف پلتفرم حمایت می کند.

  1. سکوی امواج (WAVES)

WAVES از جمله پلتفرم هایی است که به دنبال مقرون به صرفه تر کردن فرآیندهای صدور توکن و تامین مالی جمعی برای توده ها است. از جمله اهداف اصلی آن ایجاد انقلابی در زمینه صدور توکن و تامین مالی جمعی است.

جامعه از دنبال‌کنندگان گسترده توسعه‌دهندگان پرشور و جامعه برخوردار است. علاوه بر این، Waves Community Token (WCT) تعامل جامعه با تیم Waves را بهبود بخشید. این توکن مالک را قادر می‌سازد تا پروژه‌های تازه‌ای را که به پلتفرم می‌پیوندند رتبه‌بندی کند تا به پاداش‌های آینده دسترسی داشته باشند.

  1. Lisk (LSK)

LSK یک پروژه غیرمتمرکز است که از پیروی از یک جامعه قوی برخوردار است. این پلتفرم بر توسعه نرم افزار تمرکز دارد. علاوه بر این، بر بهبودهای واقعی شکایت از پویایی قیمت تمرکز دارد.

این پلتفرم از مشارکت سطح بالای جامعه در اداره ساختار خود استفاده می کند. این پلتفرم در حال حاضر از مشارکت جامعه چیزهای زیادی به دست آورده است.

فرهنگ کریپتوکارنسی در حال حاضر هر سال که می گذرد اشتیاق و مقبولیت پیدا می کند. کسانی که به فعالیت های عصر بلاک چین علاقه مند هستند باید در مورد فضای کریپتو بیشتر بدانند. علاوه بر این جوامع، موارد دیگری مانند Dogecoin، Monero، Nano، EOS و Ripple در میان دیگران وجود دارد.

رشد جوامع ارزهای دیجیتال با انگیزه قانون متکالف است که می گوید: ارزش یک شبکه به نسبت مستقیم با تعداد شرکت کنندگان در آن شبکه افزایش می یابد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 3 =

دکمه بازگشت به بالا