اخبار ارز های دیجیتال

تولد کریپتوکارنسی و آینده تراکنش های مالی

اگر از شما بپرسند که تولد ارز دیجیتال چه چیزی را برای دنیای مالی به ارمغان می آورد، اولین چیزی که احتمالاً به ذهن شما خطور می کند این است که رمزارز چیست؟ با این حال، این فکر فقط به ذهن افرادی می رسد که به خوبی با ارزهای آنلاین موجود آشنا نیستند. اما، اگر شما یکی از معدود اما غالب افراد هستید که حتی اگر چشمانتان بسته باشد، ارزهای دیجیتال را می شناسند، می توانید با جزئیات بیشتری به این سوال پاسخ دهید.

بنابراین، شروع واقعی آشفتگی زمانی بود که بیت کوین به جهان معرفی شد و در نهایت به معروف ترین و مورد تقاضاترین ارز دیجیتال تبدیل شد. این پروژه در درجه اول برای پاسخ به شکایات طولانی مدت افرادی که پول و دارایی آنها در اختیار یک واحد متمرکز است (و اغلب توسط خود دولت مداخله می شود) و نقل و انتقالات آنها محدود و به موقع مسدود می شود آغاز شد. با شروع بیت کوین، بسیاری از افراد این گزینه را داشتند که یک سکه یا ارز آنلاین خریداری کنند که می توانند به طور مشابه با پول فیات استفاده کنند. اگرچه بدست آوردن آن خسته کننده است و به منابع نیاز دارد، بسیاری از همان ابتدا جذب آن شدند زیرا بسیاری می خواستند با محدود شدن یک نهاد واحد که همه چیزهای دیگر را از نظر مالی کنترل می کند، جدا شوند.

به تدریج، بیت کوین شروع به به دست آوردن ارزش واقعی پولی کرد و انواع جدیدی از ارزهای رمزنگاری شده به عنوان پاسخی ممکن به مشکلاتی که بیت کوین تحمیل می کند و همچنین ایجاد ارزهای مخصوص به خود که مردم می توانند از آن استفاده کنند به عنوان ارزهای تولید شده از اولی محدود است، به وجود آمدند. سخت به دست آوردن

اگرچه ارز دیجیتال به طور گسترده پذیرفته نشد، اما به آرامی شتاب خود را به دست آورد و اکنون، بسیاری از مشاغل دیگر حتی آن را به عنوان نوعی پرداخت یا مبادله می پذیرند. همین اتفاق کم کم در مورد ارزهای دیجیتال جدید نیز رخ می دهد. اگرچه سود تضمین شده نیست و نرم افزاری که آنها را اجرا می کند منبع باز است، بسیاری هنوز سعی می کنند برای به دست آوردن این ارزها به عنوان ابزار دیگری برای سرمایه گذاری رقابت کنند.

اگر این نوع ادغام بین فناوری و امور مالی به مرور زمان بهبود یابد، جای تعجب نیست که افراد بیشتری توجه خود را به خرید این سکه‌ها معطوف کنند و کسب‌وکارهای بیشتری خود را برای مبادله و پذیرش آن‌ها به عنوان پاداش یا معامله واقعی باز کنند. کالا و خدمات مانند هر چیز دیگری، رویکرد آهسته اما پیوسته ارزهای رمزنگاری شده می تواند منجر به تغییرات عمده ای در نحوه نگاه و برخورد با امور مالی در گذشته شود.

افراد بیشتری ذهن خود را نسبت به وجود و پایداری چنین پلتفرم هایی باز می کنند و بسیاری در آرزوی دور شدن از چشمان موشکافانه نهادهای حاکم درگیر در ذخیره و مبادله دارایی های خود هستند. ممکن است این روز آینده مبهم به نظر برسد، اما از آنجایی که ذهن‌های خلاق‌تر با یکدیگر همکاری می‌کنند تا در نحوه برخورد با امور مالی و هر چیز پولی سهولت بیشتری ایجاد کنند. چه کسی می داند شاید یک روز حتی پول های فیات می تواند برای همیشه ناپدید شود.

سوالی که اکنون باقی می‌ماند این است که آیا دولت اجازه چنین تغییرات عمده‌ای را می‌دهد که زیان‌های آن‌ها را به همراه داشته باشد یا چنین چیزهایی نحوه اداره و تفکر دولت ما را نیز تغییر خواهد داد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

دکمه بازگشت به بالا