اخبار ارز های دیجیتال

توسعه دهنده شبکه لایتنینگ

شبکه لایتنینگ لایه ای است که در بالای بیت کوین وجود دارد. این آخرین اختراع است که توسط جامعه بیت کوین عرضه شده است. این لایه می تواند به عنوان یک پروتکل پرداخت استفاده شود. این با توانایی انتقال ارزش آن از طریق افراد امکان پذیر می شود. واضح است که بیت کوین هم یک لایه انتقال و هم یک لایه کاربردی خواهد بود.

شبکه لایتنینگ به دلیل پتانسیلی که برای حل مشکل مقیاس پذیری بیت کوین دارد مورد تشویق بسیاری قرار گرفته است. با فعال کردن تراکنش‌ها بین گره‌های شرکت‌کننده به این امر دست می‌یابد. همچنین، نگرانی هایی در مورد خوانایی و اهمیت آموزش افراد در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال مطرح شده است. استدلال می‌شود که این آموزش کمک زیادی به تضمین اینکه کسانی که در دنیای رمزنگاری شرکت می‌کنند از فعالیت‌های آن به خوبی مطلع هستند. بر این اساس، COINBASE پلتفرمی است که بازرگانان و مصرف کنندگان را در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال استخدام و آموزش می دهد. این مقاله اطلاعاتی در مورد استخدام در شبکه لایتنینگ، لایه ای در بالای بیت کوین به شما ارائه می دهد.

فعالیت های کوین بیس شامل خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. آنها همچنین شامل ارائه فضای ذخیره سازی ایمن هستند. از آنجایی که شبکه لایتنینگ یک ویژگی جدید در دنیای رمزنگاری است، برای همه طرف‌های علاقه‌مند مهم است که اطلاعات خوبی در مورد عملیات آن داشته باشند. این شبکه دارای سیستمی است که به عنوان همتا به همتا شناخته می شود که توانایی پرداخت خرد را دارد. اساساً، سیستم همتا به همتا با ارز دیجیتال از طریق شبکه‌ای از کانال‌ها بدون باقی گذاشتن وجوه در اختیار اشخاص ثالث عمل می‌کند. همچنین مهم است که توجه داشته باشید این است که شبکه لایتنینگ در درجه اول بر روی کانال های پرداخت ساخته شده است. این ایده ای بود که از ساتوشی ناکاموتو، بنیانگذار بیت کوین وام گرفته شد.

نحوه عملکرد شبکه

این شبکه با اجازه دادن به دو نفر برای قرار دادن بیت کوین در یک آدرس multisig عمل می کند. این امر با امضای معاملات توسط طرفین همراه است. این تراکنش‌ها می‌توانند مقدار بیت‌کوین‌هایی را که هر طرف می‌تواند بابت آن بازخرید کند، تغییر دهد. با این حال، هر یک از طرفین می توانند کانال پرداخت را در هر زمان معین ببندند. آخرین تراکنش امضا شده حاوی به روزترین موجودی برای هر دو طرف پخش می شود و به بلاک چین بیت کوین اضافه می شود. زنجیره بلوک بیت کوین لیستی از رکوردهایی است که به طور مداوم در حال رشد هستند که با استفاده از رمزنگاری به هم متصل و ایمن می شوند. این لیست بلوک نامیده می شود. همچنین قابل توجه این است که زنجیره بلوکی یک دفتر کل باز و توزیع شده است که می تواند برای ثبت تراکنش های بین دو طرف به روشی قابل تأیید و دائمی استفاده شود.

توسعه‌دهنده شبکه لایتنینگ به‌طور مؤثر به کاربران اجازه می‌دهد تا به‌طور مستقیم بدون پخش، معاملات تجاری را انجام دهند. واضح است که عملیات ها کاملاً محرمانه هستند زیرا پخش نمی شوند. این روش توسط بسیاری برای صرفه جویی در زمان صرف شده در طول تراکنش ها پیدا شده است. در عین حال این روش برای اجتناب از هزینه‌های مرتبط با بلاک چین مورد تحسین قرار گرفته است.

با آشکار شدن روندهای فعلی در تجارت، مشخص می شود که افراد بیشتری به ارزهای دیجیتال علاقه مند هستند. بدون شک این روند معقولی است زیرا ارزش سکه ها در حال افزایش است. اگر قبل از پیوستن به ارزهای موجود در دنیای کریپتو، دانش واقعی و مستحکم از ارزها بسیار ارزشمند خواهد بود.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

دکمه بازگشت به بالا