اخبار ارز های دیجیتال

تجزیه و تحلیل آخرین روند طلاق و اخبار | سون تی تی

همانطور که جامعه ما تغییر می کند، ارزش ها و معیارهای ما و همچنین آنچه از نظر رفتار هنجار می دانیم تغییر می کند. این امر بر همه چیز، از انتخاب های ما در تحصیل و حرفه، تا روابط، و البته تقریباً بر تمام جنبه های دیگر شیوه زندگی مان تأثیر می گذارد. و در حالی که نامه های بزرگ ازدواج و طلاق در اینجا به نظر می رسد محکم و بدون تغییر هستند، این نمی تواند دور از واقعیت باشد. هر دو پویا و در طول زمان در حال تکامل هستند، همانطور که می توان با تجزیه و تحلیل حتی چند سال از روند طلاق و اخبار مشاهده کرد.

یکی از موارد بارز، نرخ کلی ازدواج و طلاق در کشور است. هر دوی این نرخ ها کاهش یافته است. در سال 2016، سال گذشته با آمارهای کاملاً موجود تا زمان نگارش این مقاله، نرخ ازدواج 6.9 ازدواج به ازای هر 1000 نفر بود که نسبت به 8.2 در سال 2000 کاهش داشت. 4.0 در همان بازه زمانی افراد کمتری ازدواج می کنند و تعداد کمتری طلاق می گیرند.

با این حال، همه انواع طلاق در حال کاهش نیست. یک نوع خاص، سر به فلک کشیده است. این طلاق خاکستری است، اصطلاحی که برای ارجاع به زوج های بالای 50 سال در ازدواج های بلندمدت که طلاق می گیرند، استفاده می شود. نرخ در آنجا از سال 1990 دو برابر شده است.

یکی دیگر از روندهای طلاق در حال ظهور، حقوق حیوانات در پرونده های حقوقی خانواده و تلاش برای محافظت از رفاه آنها است که در مقابل تلقی آنها به عنوان اموال قابل تجارت است. در حال حاضر سه ایالت در کشور قوانینی دارند که دقیقاً به این موضوع اشاره می‌کنند، از جمله آلاسکا، ایلینویز و کالیفرنیا، و به نظر می‌رسد که در آینده، موارد دیگری از قبل قطعی شده باشد.

در همین حال، همه چیزهای مربوط به اختلاف درآمد و فرصت، مانند بحث 1 درصد در مقابل 99 درصد، و بحث های داغ و قوانین در مورد نرخ مالیات برای ثروتمندان، همچنان در کانون توجه قرار دارد. در نظر بگیرید که ثروتمندترین مرد جهان، جف بزوس، نیز در حال طلاق گرفتن است. با توجه به وضعیت او، احتمالاً نتیجه گرانترین طلاق در تاریخ نیز خواهد بود. ثروت شخصی او در آغاز سال 2019 حدود 140 میلیارد دلار تخمین زده شد و نیمی از آن، یعنی دادن یا گرفتن چند خانه عمارت یا گزینه سهام آمازون، می‌تواند قابل تصاحب باشد.

در مورد مسائل مالی، یکی دیگر از روند طلاق در حال حاضر، شیوع فزاینده و سردرگمی در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال در طلاق است. رمزارزها عموماً به گونه‌ای طراحی شده بودند که ردیابی خالص آن دشوار یا غیرممکن باشد، در حالی که نوسانات وحشی در ارزش خود باعث ایجاد مشکل در تخمین ارزش منصفانه می‌شوند. هر دوی این مسائل برای کسانی که تلاش می‌کنند دارایی‌های مالی دیجیتال را در پرونده‌های طلاق در سال‌های آینده مرتب کنند، دردسر ایجاد می‌کنند.

واضح است که در دنیای ازدواج و طلاق چیزهای زیادی در حال تغییر است. به‌روز ماندن در مورد آخرین روندها و اخبار طلاق به خودی خود مهم است و همچنین می‌تواند راهی مفید برای سنجش آنچه در سایر نقاط جامعه اتفاق می‌افتد باشد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + دوازده =

دکمه بازگشت به بالا