اخبار ارز های دیجیتال

بیت کوین و ویژگی های آن چیست؟ | سون تی تی

مقدمه ای بر بیت کوین

بیت کوین شکل پیشرفته ای از ارز است که برای خرید چیزها از طریق تراکنش های آنلاین استفاده می شود. بیت کوین ملموس نیست، کاملا کنترل شده و الکترونیکی ساخته می شود. باید مراقب زمان کمک به بیت کوین بود زیرا هزینه آن به طور مداوم تغییر می کند. بیت کوین برای انجام مبادلات مختلف ارزها، خدمات و محصولات استفاده می شود. تراکنش ها از طریق کیف پول کامپیوتری فرد انجام می شود، به همین دلیل است که تراکنش ها به سرعت پردازش می شوند. چنین تراکنش‌هایی همیشه غیرقابل برگشت بوده است زیرا هویت مشتری فاش نشده است. این عامل تصمیم گیری در مورد معاملات از طریق بیت کوین را کمی دشوار می کند.

ویژگی های بیت کوین

بیت کوین سریعتر است: بیت کوین این قابلیت را دارد که سریعتر از هر حالت دیگری اقساط را سازماندهی کند. معمولاً زمانی که یکی پول نقد را از یک طرف دنیا به طرف دیگر منتقل می کند، یک بانک چند روز طول می کشد تا تراکنش را کامل کند اما در مورد بیت کوین، تکمیل آن فقط چند دقیقه طول می کشد. این یکی از دلایلی است که مردم از بیت کوین برای تراکنش های مختلف آنلاین استفاده می کنند.

راه اندازی بیت کوین آسان است: تراکنش های بیت کوین از طریق آدرسی انجام می شود که هر مشتری در اختیار دارد. این آدرس را می توان به راحتی و بدون گذراندن هیچ یک از مراحلی که بانک در هنگام ثبت رکورد انجام می دهد تنظیم کرد. ایجاد یک آدرس می تواند بدون هیچ گونه تغییر یا بررسی اعتبار یا هرگونه درخواست انجام شود. با این حال، هر مشتری که می‌خواهد مشارکت داشته باشد، باید همیشه هزینه فعلی بیت‌کوین را بررسی کند.

بیت کوین ناشناس است: برخلاف بانک‌هایی که سابقه کاملی در مورد تراکنش‌های مشتریان خود دارند، بیت‌کوین اینطور نیست. سوابق مالی مشتریان، جزئیات تماس، یا هر گونه اطلاعات مرتبط دیگر را پیگیری نمی کند. کیف پول در بیت کوین معمولاً برای کار کردن به اطلاعات قابل توجهی نیاز ندارد. این ویژگی دو دیدگاه را ایجاد می کند: اول اینکه مردم فکر می کنند که این روش خوبی برای دور نگه داشتن داده های آنها از شخص ثالث است و دوم، مردم فکر می کنند که می تواند فعالیت های خطرناک را افزایش دهد.

بیت کوین را نمی توان رد کرد: وقتی کسی بیت کوین را برای شخصی می فرستد، معمولاً راهی برای بازگرداندن بیت کوین وجود ندارد مگر اینکه گیرنده نیاز به بازگرداندن بیت کوین را احساس کند. این ویژگی تضمین می کند که تراکنش کامل می شود، به این معنی که ذینفع نمی تواند ادعا کند که هرگز پول نقد را دریافت نکرده است.

بیت کوین غیرمتمرکز است: یکی از ویژگی های اصلی بیت کوین این است که تحت کنترل یک متخصص مدیریت خاص نیست. مدیریت آن به گونه ای است که هر کسب و کار، فرد و ماشینی که با چک مبادله ای و ماینینگ درگیر است، بخشی از سیستم باشد. حتی اگر بخشی از سیستم از کار بیفتد، نقل و انتقالات نقدی ادامه دارد.

بیت کوین شفاف است: حتی اگر فقط از یک آدرس برای انجام تراکنش ها استفاده شود، هر صرافی بیت کوین در بلاک چین ثبت می شود. بنابراین، اگر در هر نقطه‌ای از آدرس شخص استفاده شده باشد، می‌توانند از طریق سوابق بلاک چین میزان پول در کیف پول را بگویند. راه هایی وجود دارد که از طریق آنها می توان امنیت کیف پول خود را افزایش داد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 11 =

دکمه بازگشت به بالا