اخبار ارز های دیجیتال

بیت کوین در برابر همه شانس ها رشد می کند | سون تی تی

از آنجایی که در حال حاضر مرسوم است، می خواهم اعلام کنم که هفته آینده ارز دیجیتال خود را راه اندازی می کنم.

بیایید آن را “کینگ کوین” بنامیم.

نه، این خیلی خودخواهانه است.

در مورد “muttcoin” چطور؟ من همیشه یک نقطه نرم برای نژادهای مختلط داشتم.

بله، عالی است – همه سگ ها را دوست دارند.

این بزرگترین چیز از زمان فیجت اسپینرها خواهد بود.

تبریک میگم هر کسی که این را می‌خواند، زمانی که سکه جدید من هفته آینده عرضه شود، یک مت کوین دریافت خواهد کرد.

من قصد دارم 1 میلیون متکوین را به طور مساوی توزیع کنم. با خیال راحت آنها را در هر کجا که دوست دارید خرج کنید (یا هر جایی که هر کسی آنها را قبول کند!).

آن چیست؟ صندوقدار Target گفت که متکوین ما را نمی پذیرند؟

به کسانی که شک دارند بگویید که متکوین ارزش کمیاب دارد – تنها 1 میلیون مت کوین وجود خواهد داشت. علاوه بر این، با ایمان و اعتبار کامل رم 8 گیگابایتی رایانه رومیزی من پشتیبانی می شود.

همچنین به آنها یادآوری کنید که یک دهه پیش، یک بیت کوین حتی نمی توانست یک بسته آدامس برای شما بخرد. اکنون یک بیت کوین می تواند یک عرضه مادام العمر بخرد.

و مانند بیت کوین، می‌توانید mutcoin را به صورت آفلاین و به دور از هکرها و سارقان ذخیره کنید.

این اساسا یک کپی دقیق از ویژگی های بیت کوین است. Muttcoin دارای یک دفتر کل غیرمتمرکز با رمزنگاری غیرممکن است و همه تراکنش‌ها تغییر ناپذیر هستند.

هنوز متقاعد نشده اید که mutcoin های ما در آینده میلیاردها ارزش داشته باشند؟

خوب قابل درک است. واقعیت این است که راه اندازی یک ارز دیجیتال جدید بسیار سخت تر از آن چیزی است که به نظر می رسد، اگر کاملا غیرممکن نباشد.

به همین دلیل است که من معتقدم بیت کوین برخلاف همه شانس ها به این ارتفاعات رسیده است. و به دلیل شبکه کاربری منحصر به فرد خود، به این کار ادامه خواهد داد.

مطمئناً عقب نشینی هایی وجود داشته است. اما هر یک از این شکست ها در نهایت منجر به افزایش قیمت ها شده است. افت 60 درصدی اخیر تفاوتی نخواهد داشت.

معجزه بیت کوین

موفقیت بیت کوین به توانایی آن در ایجاد یک شبکه جهانی از کاربرانی است که یا حاضرند با آن معامله کنند یا آن را برای بعد ذخیره کنند. قیمت های آینده با سرعت رشد شبکه تعیین می شود.

حتی در مواجهه با نوسانات شدید قیمت، پذیرش بیت کوین با نرخ تصاعدی به رشد خود ادامه می دهد. در حال حاضر 23 میلیون کیف پول در سراسر جهان باز است و 21 میلیون بیت کوین را دنبال می کنند. در عرض چند سال، تعداد کیف پول‌ها می‌تواند به 5 میلیارد نفر روی کره زمین که به اینترنت متصل هستند، افزایش یابد.

گاهی اوقات انگیزه تبدیل‌کنندگان جدید رمزنگاری، حدس و گمان بود. زمان‌های دیگر آنها به دنبال ذخیره‌ای با ارزش به دور از پول داخلی خود بودند. در سال گذشته، برنامه های جدید مانند Coinbase، ورود کاربران جدید را آسان تر کرده است.

اگر توجه نکرده باشید، وقتی مردم بیت کوین می خرند، در مورد آن صحبت می کنند. همه ما آن دوستی را داریم که بیت کوین خریده و بعد در مورد آن سکوت نمی کند. بله، من مقصر این هستم – و مطمئنم که تعداد کمی از خوانندگان نیز مقصر هستند.

شاید به طور ناخودآگاه، دارندگان تبدیل به مبشر رمزنگاری شوند، زیرا متقاعد کردن دیگران برای خرید در خدمت منافع شخصی آنها برای افزایش ارزش دارایی هایشان است.

بشارت بیت کوین – گسترش کلمه خوب – چیزی است که به طور معجزه آسایی منجر به افزایش قیمت از 0.001 دلار به قیمت اخیر 10،000 دلار شد.

چه کسی می توانست تصور کند که خالق آن با نام مستعار که از انحصار بانکداری جهانی به ستوه آمده است، یک منبع دیجیتال نامشهود راه اندازی کند که در کمتر از یک دهه با ارزش بزرگترین ارزهای جهان رقابت می کند؟

هیچ دین، جنبش سیاسی یا فناوری هرگز شاهد این نرخ رشد نبوده است. باز هم، بشریت هرگز به این اندازه مرتبط نبوده است.

ایده پول

بیت کوین به عنوان یک ایده شروع شد. برای روشن بودن، همه پول – چه پول صدفی که توسط جزیره نشینان بدوی استفاده می شود، یک شمش طلا یا یک دلار آمریکا – به عنوان یک ایده شروع شد. این ایده این است که شبکه‌ای از کاربران برای آن ارزش یکسانی قائل هستند و مایلند در برابر پول شما از چیزی با ارزش برابری جدا شوند.

پول ارزش ذاتی ندارد. ارزش آن صرفاً بیرونی است – فقط چیزی که دیگران فکر می کنند ارزش دارد.

به دلار در جیب خود نگاهی بیندازید – این فقط یک تکه کاغذ فانتزی با یک هرم یک چشم، یک پرتره ثابت و امضای افراد مهم است.

جامعه برای مفید بودن باید به آن به عنوان یک واحد حساب نگاه کند و بازرگانان باید آن را به عنوان پرداخت برای کالاها و خدمات بپذیرند.

بیت کوین توانایی عجیبی برای دسترسی و اتصال به شبکه ای متشکل از میلیون ها کاربر نشان داده است.

یک بیت کوین تنها ارزشی دارد که فرد بعدی حاضر است برای آن بپردازد. اما اگر شبکه با نرخ تصاعدی به گسترش خود ادامه دهد، عرضه محدود استدلال می کند که قیمت ها فقط می توانند در یک جهت حرکت کنند… بالاتر.

خط پایین

صعود 9 ساله بیت کوین با نوسانات عظیمی همراه بوده است. در ژانویه 2015 یک اصلاح 85 درصدی و برخی دیگر بیش از 60 درصد از جمله کاهش عظیم 93 درصدی در سال 2011 وجود داشت.

با این حال، از طریق هر یک از این اصلاحات، شبکه (بر اساس تعداد کیف پول ها اندازه گیری می شود) با سرعتی سریع به گسترش خود ادامه داد. از آنجایی که برخی از سفته بازان ارزش خود را کاهش دادند، سرمایه‌گذاران جدید در حاشیه ارزش دیدند و خریدار شدند.

سطوح غیرعادی نوسانات در واقع همان چیزی است که به شبکه بیت کوین کمک کرد تا به 23 میلیون کاربر برسد.

سلام، شاید برای جذب کاربران جدید فقط به مقداری نوسان قیمت در مت کوین نیاز داشته باشیم…

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 11 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا