اخبار ارز های دیجیتال

بیت کوین: ارز آینده؟ | سون تی تی

بیت کوین نوعی ارز است که به صورت دیجیتالی و رمزگذاری شده برای تأیید معاملات دارایی ها و کنترل ایجاد ارز طراحی شده است. نامی که به این نوع ارز داده شده است، ارز دیجیتال است. این ارز معروف در سراسر جهان در سال 2009 توسط ساتوشی ناکاموتو ساخته شد. این سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا نماد XBT برای استفاده در بازار داده شد. مانند هر ارز دیگری، بیت کوین سیستم واحد خود را دارد که از میلی بیت کوین (0.001) به ساتوشی (0.00000001) می رود.

طراحی بیت کوین بسیار پیچیده است، اما بسیار قابل اعتماد است. اول اینکه یکی از موضوعات مورد سوال در این مورد امنیت آن است. باور کنید یا نه، بیت کوین امن تر از ارز معمولی است. نکته واضح این است که نمی توان آن را به صورت فیزیکی دزدید و اگرچه می توان آن را به صورت الکترونیکی به سرقت برد، توضیحات زیر به شما نشان می دهد که انجام این کار چقدر سخت است.

من می خواهم در مورد ذخیره سازی این ارز الکترونیکی صحبت کنم. یک کیف پول رمزنگاری اساساً همان کیف پول ملموسی است که در آن پول خود را ذخیره می کنید. کیف پول الکترونیکی مانند آمازون یا هر حساب وب‌سایتی که کارت‌های اعتباری خود را در آن ذخیره می‌کنید، کار می‌کند، با این تفاوت که در این صورت واقعاً پول ذخیره می‌کنید. راه کسب این پول با تنظیم یک آدرس در زمان ایجاد حساب بیت کوین است. این کیف پول دارای یک دستگاه سخت افزاری است که شبیه یک کلیک است که در آن اعلان های مربوط به هر نوع تراکنش را دریافت خواهید کرد.

نحوه ساخت کیف پول با روش انجام تراکنش ها تکمیل می شود. معاملات عمدتاً مانند حال حاضر است. بنابراین، شما یک خروجی را با یک ورودی مبادله می کنید. روش ردیابی ارز به این صورت است که بلاک چین حرکات پول را به صورت زنده پخش می کند. هر بار که پرداخت کننده بیت کوین را برای گیرنده پرداخت می فرستد، تراکنش در بلاک چین ثبت می شود. این بلاک چین توسط برنامه نویسان ارز مدیریت می شود. برای جلوگیری از تکرار، تراکنش ها از ورودی ها پیروی می کنند و آنها را به خروجی های قبلی ارجاع می دهند.

اما تراکنش امن نمی تواند تمام کار تامین ارز را انجام دهد، نیاز به نظارت انسانی دارد. این ارز توسط ماینرها نظارت می شود. کاری که این افراد انجام می دهند این است که سوابق تراکنش را نگه می دارند و از طریق سیستم به دنبال ناهماهنگی می گردند. بلاک چین توسط بلوک ها تشکیل شده است، هر بلوک حاوی هش رمزنگاری است. هش رمزنگاری مجموعه ای از داده هایی است که قابل ردیابی است. این بلوک جدید برای پذیرفته شدن نیاز به اثبات کار در سایر موارد دارد.

بیت کوین در حال حاضر در سراسر جهان پذیرفته شده است. همانطور که در حال حاضر، بیت کوین را می توان در بیش از 100000 موسسه در سراسر جهان استفاده کرد و انتظار می رود که به رشد خود ادامه دهد. اگرچه ناامنی پشت این واقعیت که هیچ حمایت دولتی وجود ندارد، باور اینکه این ارز در آینده خواهد بود را سخت می کند، اما مراقب باشید، ممکن است جهان را تحت تأثیر قرار دهد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا