اخبار ارز های دیجیتال

بهترین ICO 2018 – این ارز دیجیتال وال استریت را مختل می کند

همانطور که شاهد افزایش معاملات ارزهای دیجیتال هستیم، هر روز دارایی های دیجیتال جدید بیشتری ساخته می شوند. مفهوم این کاملاً درخشان است، فقط ما با مشکل بزرگی روبرو شده ایم زیرا بسیاری از آنها گزینه های سرمایه گذاری با کیفیت واقعی کمتر و کمتری در بازار ارزهای دیجیتال پیدا می کنند. بیشتر عمومی و بیشتر به نظر می رسد که تنها 15 درصد ارزهای دیجیتال برتر در طول زمان ارزش قابل توجهی را حفظ خواهند کرد.

واقعیت ICO یک ایده جدید است، اما ما باید شاهد ایجاد یک تغییر اساسی باشیم تا امنیت را که با ابزارهای سرمایه گذاری سنتی دیده می شود، ارائه دهیم. این واقعیت که ما در میدان بازی هستیم که هیچ دولت یا مقامی نمی تواند این دارایی های دیجیتال را تنظیم کند، دری را برای کلاهبرداران و مخالفان باز می کند. این مشکل اصلی در مورد ICOها است، حتی شرکت‌هایی که ممکن است یک محصول یا خدمات قانونی ارائه دهند، ممکن است در نهایت پول سرمایه‌گذاران را هدر دهند و دارندگان توکن را با دارایی‌ای که واقعاً بی‌ارزش است گیر بیاورند. این همان چیزی است که ICO Dibbs به همراه بسیاری از وعده‌های دیگر برای تغییر وضعیت جهان از طریق توسعه بلاک چین قول رفع آن را می‌دهد.

Dibbs ICO، توکن erc20 را به عموم معرفی می کند که دارای برخی ویژگی های منحصر به فرد اضافی است. این توکن‌ها می‌توانند برای پرداخت به بیت‌کوین یا اتر به صادرکننده بازگردانده شوند. این قرار است با قراردادهای هوشمند مدیریت شود که با ارائه یک منبع مطمئن برای انحلال دارایی های سرمایه گذاران، سطح امنیت را برای سرمایه گذاران افزایش می دهد! مفهوم ساده و نابغه است! دلیل این توسعه این است که Dibbs llc می تواند توانایی خود را در ایجاد دارایی های دیجیتالی نشان دهد که همان مزایا و مطمئناً سرمایه گذاری های سنتی را ارائه می دهد، اما با بازده بسیار بالاتر، نقدینگی فوری و ظرفیت ایجاد مزایای جدید که ممکن است منحصر به فرد باشد. به هر نشانه این به نوبه خود در ابتدا توسط Dibbs مدیریت می شود زیرا آنها بر شرکت هایی که مایل به راه اندازی بر روی پلت فرم خود هستند نظارت می کنند و اطمینان حاصل می کنند که آنچه وعده داده شده در مرحله نهایی ارائه می شود و کل سیستم را مستقل می کند.

با توکن Dibbs می توانید از هر پیشنهادی که از این پلتفرم راه اندازی می شود، یک قطعه دریافت کنید! این امتیاز اضافی پشت توکن Dibbs است، از نظر پتانسیل مشاهده بازده بسیار بالا در آینده بی نظیر است. واقعیت این است که هیچ پیشنهاد دیگری هرگز چنین مزیت شگفت انگیزی را به همراه نخواهد داشت. با انتشار am altcoin از طریق یک ICO، بخشی از کل عرضه کنار گذاشته می شود و حتی به عنوان پرداخت به شرکت Dibbs برای خدمات تولید دارایی آنها استفاده می شود. به نوبه خود این دارایی ها به دارندگان توکن Dibbs متناسب با دارایی های آنها توزیع می شود.

فقط باید بگم وای! من پیش رفتم و این شرکت را به کانون اصلی شرکای خود در بخش مالی تبدیل کردم و همه آنها این موضوع را بزرگ نشان دادند. من شخصاً با خرید توکن ها با قیمت های پیش فروش بیش از 5000 دلار در این پیشنهاد قرار داده ام. ICO در واقع تا سپتامبر 2018 شروع نمی شود، اما اگر امروز وارد شوید، با صرفه جویی تا 200٪ سود زیادی خواهید برد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این شرکت به وب سایت آنها مراجعه کنید http://dibbs.co.

پیشنهاد سکه Dibbs – dibbs.co


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا