اخبار ارز های دیجیتال

بازنشستگی خود را از طریق سرمایه گذاری روی ارزهای دیجیتال تقویت کنید

در سرتاسر جهان، امید به زندگی انسان با سرعتی جهشی افزایش یافته است. در مقایسه با دهه 1950، 50 درصد رشد داشته و در مقایسه با دهه 1980، 30 درصد افزایش یافته است. دورانی که برنامه های بازنشستگی تحت حمایت شرکت به تنهایی برای گذراندن دوران طلایی خود به شیوه ای آرام و بدون نگرانی کافی بود، گذشته است.

امروزه، با افزایش هزینه‌های دیگر مانند مسکن، آموزش، مراقبت‌های بهداشتی و غیره، بسیاری از مردم پس‌انداز برای دوران بازنشستگی خود را با چالش‌های فزاینده‌ای مواجه می‌کنند.

متأسفانه، حقیقت تلخ این است که همه نسل‌ها، از نسل جوان تا نسل هزاره، به اندازه کافی برای دوران بازنشستگی خود پس‌انداز نمی‌کنند. پس انداز یکی از کم ارزش ترین بحران های حماسی در سراسر جهان است.

“بازنشستگی پیچیده است. برای شروع آماده شدن برای بازنشستگی هرگز زود یا دیر نیست.”

بنابراین، افراد در تلاش برای فرصت‌های جایگزین هستند که بازدهی بالاتری را در بازه زمانی کوتاه‌تر برای آنها فراهم می‌کند. به طور سنتی، املاک و مستغلات، سهام خصوصی و سرمایه مخاطره آمیز تحت تعقیب بود. اکنون، پول‌سازی جدید و بیشتر و سرمایه‌گذاری پرسود به تصویر پیوسته است – ارزهای دیجیتال را وارد کنید.

سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال – برای کسانی که نمی خواهند تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار دهند

یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال این است که سبد شما را از ارزهای ذخیره جدا می کند. مثلاً اگر در بریتانیا زندگی می‌کنید، اگر به سهامداری علاقه دارید، مطمئناً سهام شرکت‌های مستقر در بریتانیا را در سبد بازنشستگی خود خواهید داشت. اگر پوند انگلیس سقوط کند چه اتفاقی برای پرتفوی شما می افتد؟ و با توجه به سناریوی بی ثبات سیاسی امروز در سراسر جهان، هیچ چیز قطعی نیست.

بنابراین، سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه منطقی ترین است. با سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، شما به طور موثر سبدی از سکه های دیجیتال ایجاد می کنید که به عنوان یک پوشش موثر یا به عنوان یک شرط مطمئن در برابر ضعف ارز ذخیره عمل می کند.

یک سرمایه‌گذار متوسط ​​باید تنها بخش کوچکی از دارایی‌های دوران بازنشستگی خود را به دلیل نوسانات کریپتو اختصاص دهد. اما، بی‌ثباتی می‌تواند هر دو را کاهش دهد – به سهام مراقبت‌های بهداشتی دهه 1950 و سهام فناوری دهه 1990 فکر کنید. سرمایه گذاران اولیه باهوش کسانی بودند که آن را بزرگ کردند.

عقب نمانید یا از دست ندهید. رمزارز را در دارایی های خود بگنجانید تا شروع به ایجاد یک سبد واقعاً متنوع کنید.

شکستن دیوار – اعتماد خود را به ارزهای دیجیتال ایجاد کنید

یکی از بزرگترین و مهمترین موانعی که اکثر سرمایه گذاران برای اولین بار در حوزه ارزهای دیجیتال با آن روبرو هستند این است که نمی توانند به ارزهای دیجیتال اعتماد کنند. بسیاری از افراد، به ویژه افرادی که در زمینه فناوری اطلاعات ندارند یا به دوران بازنشستگی نزدیک می‌شوند، نمی‌دانند که ارتقاء به چه معناست. متأسفانه، آنها در درک و قدردانی از پتانسیل‌های بی‌شمار ارزهای دیجیتال ناتوان هستند.

واقعیت این است که – ارزهای دیجیتال یکی از قابل اعتمادترین دارایی ها هستند که با آخرین فناوری پشتیبانی می شود. فناوری بلاک چین که ارزهای دیجیتال را تقویت می کند، تجارت فوری و غیرقابل حذف بدون نیاز به تأیید شخص ثالث را ممکن می کند. این یک سیستم مبتنی بر همتا است که کاملاً باز است و بر اساس اصول رمزنگاری پیشرفته اجرا می شود.

صندوق های برنامه ریزی بازنشستگی باید روی رمزگشایی رمزارزها کار کنند

برای ایجاد اعتماد و جلب حمایت افراد، صندوق های برنامه ریزی بازنشستگی باید سرمایه گذاران را در مورد پتانسیل های بی پایان ارزهای دیجیتال آموزش دهند. برای این کار آنها به تجزیه و تحلیل های پیشرفته ای نیاز دارند که به ارائه تجزیه و تحلیل ریسک قابل اعتماد، معیارهای ریسک/بازده و پیش بینی ها کمک کند.

علاوه بر این، شرکت های سرمایه گذاری می توانند خدمات مشاوره تخصصی ارزهای دیجیتال را برای کمک و راهنمایی سرمایه گذاران جدید راه اندازی کنند. در سال‌های آینده، می‌توان انتظار داشت چندین مشاور هوشمند مبتنی بر هوش مصنوعی در صحنه ظاهر شوند – اینها به محاسبه سرمایه‌گذاری‌های مناسب بر اساس افق زمانی، تحمل ریسک و سایر عوامل کمک می‌کنند.

مشاوران انسانی می توانند در کنار این مشاوران هوشمند کار کنند و در صورت نیاز مشاوره شخصی و سایر پیشنهادات را به مشتریان ارائه دهند.

نیاز به دید بیشتر و کنترل جامع

سرمایه گذاران بازنشسته ای که به دنبال افزودن ارزهای دیجیتال به سبد دارایی های خود هستند، به هنگام آزمایش این دارایی جدید نیاز به کنترل و دید بیشتری دارند. به دنبال پلتفرم هایی باشید که به شما امکان می دهد همه دارایی های خود را در یک مکان ترکیب کنید. یک راه حل یکپارچه که به شما امکان می دهد تمام دارایی های خود از جمله دارایی های سنتی مانند اوراق قرضه و سهام را با کلاس های دارایی جدید مانند کیف پول های رمزنگاری شده مدیریت و متعادل کنید.

داشتن چنین پلتفرم گسترده‌ای که از همه دارایی‌های شما پشتیبانی می‌کند، به شما تجزیه و تحلیل مجموعه‌ای جامع می‌دهد و به شما کمک می‌کند تصمیمات بهتر و آگاهانه‌تری بگیرید. بدین ترتیب، شما سریعتر به هدف نهایی پس انداز برای اهداف خود می رسید.

به دنبال درگاه‌های برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری باشید که ویژگی‌های اضافی مانند مشارکت‌های دوره‌ای به ارزهای دیجیتال را در فواصل زمان‌بندی‌شده یا برنامه‌ریزی‌نشده ارائه می‌دهند.

پیشرفت‌ها در پشتیبانی از فناوری‌ها برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال

سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال تنها زمانی به جریان اصلی تبدیل می‌شود که فناوری پشتیبان این امکان را برای سرمایه‌گذاران فراهم کند که به‌طور یکپارچه سکه‌ها را معامله کنند، حتی برای سرمایه‌گذاران جدیدی که از دانش آن آگاهی ندارند. مبادله یک سکه دیجیتال با سکه دیگر یا حتی برای ارزهای فیات و سایر دارایی های غیر توکن شده باید امکان پذیر باشد. هنگامی که این امکان پذیر شود، واسطه ها را از معادله حذف می کند و در نتیجه هزینه ها و هزینه های اضافی را کاهش می دهد.

با بلوغ فناوری‌هایی که از سرمایه‌گذاری و تجارت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می‌کنند، ارزش ارزهای دیجیتال بیشتر افزایش می‌یابد، زیرا ارز با دسترسی گسترده‌تر به جریان اصلی تبدیل می‌شود. این بدان معناست که پذیرندگان اولیه سود زیادی به دنبال دارند. همانطور که پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری بازنشستگی بیشتر و بیشتر ارزهای دیجیتال را ادغام می‌کنند، ارزش ارزهای دیجیتال افزایش می‌یابد و دستاوردهای قابل توجهی را برای پذیرندگان اولیه مانند شما ارائه می‌کند.

اگر از خود می‌پرسید که آیا چنین پلت‌فرم‌های سرمایه‌گذاری بازنشستگی چند سال طول می‌کشد تا روشنایی روز را ببینند، اشتباه می‌کنید. Auctus یکی از این پورتال ها است که در حال حاضر در مرحله آلفا راه اندازی است. این اولین پلتفرم سبد بازنشستگی در نوع خود است که شامل ارزهای دیجیتال است. کاربران Auctus می توانند از ابزارهای تحلیلی انسانی و هوش مصنوعی مشاوره سرمایه گذاری دریافت کنند.

در حال حاضر، کاربران می توانند با استفاده از بیت کوین، اتریوم و چندین ارز دیجیتال دیگر برای بازنشستگی پس انداز کنند. علاوه بر این، کاربران می‌توانند از ویژگی متعادل‌سازی مجدد خودکار استفاده کنند که به آنها امکان می‌دهد با استفاده از مجموعه‌ای از قوانین از پیش تعیین شده، نمونه کارها را به طور خودکار تنظیم کنند.

این رویکرد کل نگر تضمین می‌کند که کاربران می‌توانند با اتخاذ انتخاب‌ها یا تصمیم‌های سرمایه‌گذاری هوشمند و درست، زودتر به اهداف بازنشستگی خود برسند.

افکار نهایی – ارزهای دیجیتال نباید در سبد بازنشستگی شما نادیده گرفته شوند

بله، این درست است ارزهای رمزنگاری شده بسیار فرار هستند. در واقع، گمانه‌زنی‌هایی در اینترنت وجود دارد که نشان می‌دهد «ارزهای رمزنگاری شده چیزی جز یک طرح سریع ریکاوری نیستند» و احتمالاً حباب در آینده نزدیک می‌ترکد.

عدم قطعیت به این معنی نیست که ارزهای دیجیتال نباید بخشی از سبد بازنشستگی شما باشند، حتی اگر افق های زمانی کوتاهی برای سرمایه گذاری دارید. از سوی دیگر، رکود فعلی قیمت ارزهای دیجیتال در سال 2018 به این معنی است که شما فرصتی نادر برای افزایش سود دارید.

اعتماد بیشتر، قابلیت‌های مدیریت سرمایه‌گذاری جامع و قابل کنترل مستقیم و پیشرفت‌ها در فن‌آوری‌های پشتیبانی، تضمین می‌کند که ارزهای دیجیتال یک انتخاب سرمایه‌گذاری عالی برای گنجاندن در سبد بازنشستگی شما هستند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 1 =

دکمه بازگشت به بالا