اخبار ارز های دیجیتال

اهمیت استفاده از Cryptex Locker

معرفی:

رمزارز مفهومی نسبتاً جدید است. برای انجام تراکنش‌ها با استفاده از رمزارز، دانش کافی لازم است. این منطقه به سرعت در حال رشد است و بسیار محبوب است. به طور همزمان، هکرها شروع به اتخاذ روش های جدیدتری برای ایجاد ناراحتی و سرقت تمام ارزها کرده اند. اما می توان تدابیر امنیتی برای ارزهای دیجیتال برای جلوگیری از ضررهای هنگفت ارائه داد. این مقاله به بخش مربوط به ارزهای دیجیتال می پردازد که در مورد محافظت از آنها در برابر حملات مخرب صحبت می کند. مفهوم کمدهای استخر نقدینگی نیز در زیر به تفصیل مورد بحث قرار گرفته است.

می‌توانیم رمزارز را به عنوان توکن‌های دیجیتالی تعریف کنیم که می‌توان از طریق رمزنگاری ایمن شد. می توانیم آن را به عنوان یک دارایی دیجیتال در نظر بگیریم. کریپتوکارنسی ها به دلایل متعدد با واکنش ها و جنجال های زیادی مواجه شده اند. این دلایل عمدتاً شامل استفاده از آنها برای فعالیت های غیرقانونی و آسیب پذیری آنها در برابر حملات مخرب است. در همان زمان، آنها به دلایل مختلفی از جمله شفافیت، قابل حمل بودن و غیره مورد تحسین قرار گرفتند. بیت کوین محبوب ترین شکل ارز دیجیتال است.

چگونه از ارزهای دیجیتال محافظت کنیم؟

همانطور که قبلا ذکر شد، ارز دیجیتال یک بازار جدید است. اما این باعث نمی شود که آسیب پذیری آن در برابر موارد هک و سرقت کمتر شود. از این رو، حفاظت از ارزهای دیجیتال بسیار ضروری است. موارد مختلفی وجود داشته است که افراد در معرض حملات مخرب قرار گرفته اند.

چنین حملاتی منجر به از دست دادن چندین ارز دیجیتال می شود. افرادی که این حساب‌ها را هک می‌کنند، در اینترنت ناپدید می‌شوند و ردیابی آنها غیرممکن می‌شود. آنها همچنین تعداد زیادی ارز دیجیتال را همراه خود می برند.

یکی از بهترین راه ها برای محافظت از ارزهای دیجیتال استفاده از کیف پول است. در ابتدا دو نوع کیف پول وجود داشت. این روزها طرح های جدید نیز در حال معرفی هستند. در میان همه این گزینه ها، کیف پول فیزیکی باید بهترین گزینه باشد. به این کیف پول سخت افزاری نیز می گویند. آنها یک رمز عبور دارند که برای دسترسی به توکن ها باید بداند. این کیف پول‌های سخت‌افزاری یک معایب بزرگ نیز دارد. اگر کاربر رمز عبور را گم کند یا فراموش کند، هرگز نمی تواند با هیچ روش دیگری به توکن ها دسترسی پیدا کند.

جدای از اینها، کیف پول های کاغذی نیز وجود دارد که کیف پول های آنلاین هستند.

کاربران باید همیشه از رمزهای عبور قوی استفاده کنند و هرگز نباید کلیدهای مخفی خود را به اشتراک بگذارند.

چرا باید از قفسه استخر نقدینگی استفاده کنیم؟

کریپتکس نوعی کمد استخر نقدینگی است. یک قفل استخر نقدینگی به کاربر این امکان را می دهد تا توکن های خود را تحت یک قرارداد هوشمند ذخیره کند. طبق این قرارداد، آنها نمی توانند توکن ها را از تاریخ شروع تا پایان تاریخ ذکر شده در قرارداد منتقل کنند. چنین کمدهای مختلفی وجود دارد و برخی از آنها نیز بسیار مشهور هستند. با توجه به چنین محدودیت هایی، ارزها سالم و سالم می مانند و در برابر حملات مخرب آسیب پذیر نیستند. کاربر همچنین می تواند مدت زمان را سفارشی کند و سپس نشانه های LP را ذخیره کند. این قفسه‌ها ژتون‌ها را در اختیار نمی‌گیرند، عملکرد آنها این است که طبق قرارداد هوشمند آنها را برای مدت ذکر شده ایمن نگه دارند.

در میان تمام تکنیک‌ها، قفل استخر نقدینگی یک روش بسیار مؤثر است. همچنین در مقایسه با کیف پول های سرد خطری ندارد.

اگر فردی (توسعه‌دهنده) مالکیت توکن‌های LP را نداشته باشد، نمی‌تواند در هیچ مقطع زمانی وجوه استخر را مطالبه کند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + بیست =

دکمه بازگشت به بالا