اخبار ارز های دیجیتال

اشتباهات ارزهای دیجیتالی که باید از آنها آگاه باشید چیست؟

کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال از روزی که بیت کوین به شهرت رسید صنعت مالی را تکان داد و متأسفانه تخمین زده می شود که بیش از یک میلیارد دلار در چنین کلاهبرداری هایی از دست رفته است. در عین حال، سالانه میلیون ها نفر به دلیل چنین کلاهبرداری هایی از دست می روند. ما انتظار داریم که شما طعمه چنین کلاهبرداری هایی نشوید و از این رو، ما این مقاله را برای شما ارائه می کنیم که به نوعی به شما کمک می کند تا از بسیاری از کلاهبرداری های رمزنگاری موجود مطلع شوید.

اینها انواع کلاهبرداری های ارزهای دیجیتال هستند –

کلاهبرداری های هدیه

بعید به نظر می رسد که شخصی هدایایی قانونی داشته باشد که از شما خواسته شود ابتدا پول خود را بفرستید. در رسانه های اجتماعی، باید مراقب این نوع پیامک ها باشید. آنها ممکن است از حساب‌هایی مشتق شوند که احتمالاً ممکن است شبیه به انواعی باشند که یک فرد می‌شناسد و واقعاً دوست دارد، اما این بخشی از این ترفند است. در مورد پاسخ‌های فراوانی که از حساب‌های ذکر شده به خاطر سخاوتمندی خاصشان تشکر می‌کنند – آنها فقط حساب‌های شرکت جعلی یا ربات‌هایی هستند که در تقلب هدایایی مستقر شده‌اند.

برنامه های موبایل جعلی

هنگامی که مشتری یک برنامه مخرب را نصب می کند، ممکن است به نظر برسد که همه چیز همانطور که در نظر گرفته شده است عمل می کند. از سوی دیگر، این برنامه ها به طور خاص برای سرقت ارزهای دیجیتال شما ساخته شده اند. در اتاق کریپتو، موارد زیادی وجود داشت که مشتریان برنامه‌های مخربی را دانلود می‌کردند که توسعه‌دهندگان آن‌ها را به‌عنوان یک شرکت بزرگ رمزنگاری جعل کرده‌اند.

در چنین سناریویی، وقتی به کاربر معامله ای برای تأمین مالی معمولاً کیف پول یا به منظور دریافت پرداخت ارائه می شود، در واقع پول نقد را به آدرسی که متعلق به کلاهبردار است ارسال می کند. با توجه به دوره، هنگام انتقال وجه نقد، دکمه خنثی سازی وجود ندارد.

طرح های هرمی و پونزی

در طرح پونزی، می توانید متوجه یک فرصت سرمایه گذاری با سود مشخص شوید که اولین پرچم قرمز است. به طور کلی، شما این طرح خاص را به عنوان یک سرویس مدیریت پورتفولیو خواهید دید. در واقع، هیچ فرمول جادویی در دفتر اینجا وجود ندارد که “بازده” به دست آمده فقط پول سرمایه گذاران دیگر است.

در یک طرح هرمی جدید، تا حدودی کار بیشتری توسط افراد درگیر مورد نیاز است. معمولاً در بالای هرم هماهنگ کننده خواهد بود. آنها تعداد مشخصی از مردان و زنان را استخدام خواهند کرد تا در سطح خاصی زیر این افراد کار کنند، و هر یک از افراد مرد و زن تعداد افراد خود را به دست خواهند آورد و غیره. در نتیجه، شما با یک ساختار اساسی مواجه می شوید که به صورت تصاعدی رشد می کند و با ایجاد سطوح جدید نتیجه می گیرد و خود را به عنوان یک هرم پنهان می کند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا