اخبار ارز های دیجیتال

استخراج ارزهای دیجیتال

استخراج ارزهای دیجیتال یک بازی بی پایان در این دنیای دیجیتال است. بیت کوین، اولین ارز غیرمتمرکز که در اوایل سال 2000 معرفی شد. استخراج ارزهای دیجیتال یک روش پیچیده برای تأیید تراکنش ها و افزودن آنها به دفتر کل عمومی (بلاک چین) است. این دفتر کل معاملات گذشته زنجیره بلوک نامیده می شود زیرا زنجیره ای از بلوک است. بلاک چین برای تایید انجام تراکنش ها با بقیه شبکه عمل می کند. بلاک چین همچنین مسئول انتشار بیت کوین های جدید است. هر یک از بسیاری از سکه های رمزنگاری موجود به ایده اصلی بلاک چین بستگی دارد.

فرآیند استخراج معدن

قرار بود ارز دیجیتال غیرمتمرکز، امن و غیرقابل تغییر باشد. بنابراین هر تراکنش درهم می‌آید. هنگامی که آن تراکنش درهم رخ می دهد، به چیزی اضافه می شود که بسیاری از آن به عنوان “بلوک” یاد می کنند تا زمانی که تعداد معینی از تراکنش ها ثبت شود. آن بلوک در آن نقطه به یک زنجیره – بلاک چین – که به صورت عمومی در دسترس است اضافه می شود. در طول استخراج ارزهای دیجیتال بیت کوین، دش، لایت کوین، زی کش، اتریوم و موارد دیگر، ماینر باید تراکنش‌های اخیر را در بلوک‌ها جمع‌آوری کند و یک پازل محاسباتی دشوار را بشکند. چندین سایت استخراج بیت کوین آنلاین وجود دارد. این به یک روش بسیار محبوب برای کسب درآمد تبدیل شده است.

کریپتوکارنسی رمزنگاری است، به این معنی که از رمزگذاری خاصی استفاده می کند که امکان کنترل تولید سکه ها و تایید تراکنش را فراهم می کند. یک بلوک در شکل فعلی خود بسیار بی فایده است. با این حال، پس از اعمال الگوریتم به یک بلوک خاص. پس از تطبیق، ماینر چند بیت کوین دریافت می کند. برای استخراج بیت کوین از طریق استخراج، ماینر باید فنی باشد. استخراج بیت کوین برای کسب سود بسیار رقابتی است. قیمت بیت کوین تحقق سودهای پولی را بدون حدس و گمان روی قیمت دشوار می کند. پرداخت بر اساس میزان کمک سخت افزار آنها به حل آن معما است. ماینرها تراکنش‌ها را تأیید می‌کنند، مطمئن می‌شوند که نادرست نیستند، و زیرساخت‌ها را در کنار هم نگه می‌دارند.

بهترین سکه برای استخراج

بیت کوین ها تصمیم مناسبی برای حفاری هایی نیستند که در مقیاس کوچک به آن ضربه بزنند. حدس و گمان های قبلی و هزینه های نگهداری، همچنین مشکل علمی محض این روش، به سادگی آن را برای سخت افزار سطح خریدار سازنده نمی کند. در حال حاضر، استخراج بیت‌کوین برای فعالیت‌های مقیاس گسترده ذخیره می‌شود. لایت‌کوین‌ها، دوج‌کوین‌ها و Feathercoins، سه شکل دیجیتالی پول مبتنی بر رمزنگاری هستند که بهترین مزیت پس‌انداز پول برای کارآموزان هستند. در برآورد فعلی لایت کوین، یک مرد ممکن است با استفاده از سخت‌افزار ماینینگ در سطح مشتری، در محدوده 50 پنی تا 10 دلار برای هر روز سود کسب کند. Dogecoins و Feathercoins با سخت افزار استخراج مشابه سود کمتری خواهند داشت، اما هر روز معروف تر می شوند. Peercoin ها نیز می توانند سود معقولی برای سرمایه گذاری زمان و سرزندگی شما داشته باشند.

با پیوستن افراد بیشتری به افزایش نرخ ارز، استخراج تصمیم شما سخت‌تر می‌شود، زیرا برای یافتن سکه‌ها به سخت‌افزار گران‌تری نیاز است. در مواقعی که نیاز به استخراج آن سکه دارید، یا مجبور خواهید شد به شدت مشارکت کنید، یا باید درآمد خود را بردارید و به یک رمزارز با تقاضای کمتر تغییر دهید. درک 3 استراتژی اصلی استخراج بیت کوین احتمالاً از جایی است که باید شروع کنید. این مقاله حول محور استخراج سکه های رمزنگاری شده است. به همین ترتیب، مطمئن شوید که در کشوری هستید که بیت کوین و استخراج بیت کوین در آن قانونی است.

هدف معدن

چه برسد به اینکه حول محور استخراج ارزهای دیجیتال متمرکز شویم. تمام نقطه کانونی ماینینگ انجام سه چیز است:

1. مدیریت حسابداری را به شبکه سکه بدهید. ماینینگ اساساً هر دقیقه از حسابداری رایانه شخصی است که «چک کردن معاملات» نامیده می شود.

2. با پذیرش کسری از سکه هر چند روز یک پاداش کوچک برای مدیریت حسابداری خود دریافت کنید.

3. هزینه های شخصی خود از جمله برق و سخت افزار را پایین نگه دارید.

برخی از اصطلاحات اساسی

یک پایگاه داده خصوصی رایگان به نام کیف پول کوین. این یک محفظه ایمن شده با رمز عبور است که درآمدهای شما را ذخیره می کند و سابقه گسترده ای از تراکنش ها را نگه می دارد. یک بسته نرم افزار استخراج رایگان، شبیه به این مورد از AMD، که معمولاً از cgminer و stratum تشکیل شده است. ثبت نام در یک استخر استخراج مبتنی بر وب، که جامعه ای از کارگران معدن است که رایانه های شخصی خود را برای افزایش سودآوری و ثبات دستمزد یکپارچه می کنند. ثبت نام در یک صرافی آنلاین، که در آن می توانید سکه های مجازی خود را با پول نقد معمولی مبادله کنید و برعکس. یک انجمن وب تمام وقت قابل اعتماد، به طور ایده آل 2 مگابیت برای هر ثانیه یا سرعت بالاتر. محل نصب سخت افزار در زیرزمین یا سایر فضاهای خنک و دارای تهویه مطبوع.

یک منطقه کاری یا رایانه شخصی ساخته شده که برای استخراج در نظر گرفته شده است. در واقع، شما ممکن است از رایانه فعلی خود برای شروع استفاده کنید، اما در حالی که حفار در حال کار است، ظرفیت استفاده از رایانه شخصی را نخواهید داشت. یک کامپیوتر اختصاصی جداگانه ایده آل است. نکته: از لپ تاپ، کنسول بازی یا دستگاه دستی برای استخراج استفاده نکنید. این دستگاه ها به سادگی برای ایجاد دستمزد به اندازه کافی موفق نیستند. یک واحد پردازش گرافیکی ATI (GPU) یا یک دستگاه پردازش تخصصی به نام تراشه ASIC استخراج. هزینه از 90 دلار استفاده شده تا 3000 دلار جدید برای هر تراشه GPU یا ASIC خواهد بود. GPU یا ASIC، نیروی کار برای انجام امور حسابداری و ماینینگ خواهد بود.

یک پنکه خانه برای دمیدن هوای خنک در رایانه ماینینگ شما. استخراج گرمای قابل توجهی تولید می کند و خنک کردن سخت افزار برای رفاه شما حیاتی است. علاقه شخصی. شما کاملاً به اشتهای قوی برای مطالعه و یادگیری مداوم نیاز دارید، زیرا تغییرات مداوم نوآوری وجود دارد و روش های جدیدی برای ارتقاء استخراج سکه در راه است. بهترین کارگران معدن سکه با در نظر گرفتن ایده آل ترین راه ها برای تنظیم و بهبود عملکرد استخراج سکه، ساعت ها وقت خود را صرف می کنند.

سودآوری استخراج ارزهای دیجیتال هر بار که یک موضوع ریاضی درک می شود، مقدار ثابتی از بیت کوین ایجاد می شود. مقدار بیت کوین تولید شده در هر بلوک از 50 شروع می شود و در هر 210000 بلاک (حدود چهار سال) به نصف کاهش می یابد. تعداد فعلی بیت کوین های اهدا شده در هر بلوک 12.5 است. آخرین نیمه‌سازی در جولای 2016 اتفاق افتاد و مورد بعدی در سال 2020 خواهد بود. تخمین سودآوری را می‌توان با استفاده از ماشین‌حساب‌های مختلف استخراج آنلاین انجام داد. توسعه استانداردهای ارزهای دیجیتال، به عنوان مثال، بیت‌کوین، اتریوم و بیت‌کوین کش، سرمایه‌گذاری‌های عظیمی را توسط شرکت‌ها برانگیخته است و این امر برای کمک به توسعه قابل توجه بازار در آینده نزدیک ضروری است.

استخراج ارزهای دیجیتال یک فرآیند محاسباتی فشرده است که به شبکه ای از چندین رایانه شخصی برای تأیید سوابق تراکنش، معروف به زنجیره بلوکی، نیاز دارد. به بیل مکانیکی ها سهمی از هزینه های تراکنش ارائه می شود و از طریق کمک به قدرت محاسباتی بالا، احتمال بیشتری برای یافتن بلوک دیگری به دست می آورند. این تراکنش‌های پشتیبانی به افزایش امنیت به مشتریان شبکه کمک می‌کنند و صداقت را تضمین می‌کنند، که بر آن تکیه می‌شود که عامل قابل توجهی است که بر توسعه بازار جهانی استخراج ارز دیجیتال تأثیر می‌گذارد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =

دکمه بازگشت به بالا