اخبار ارز های دیجیتال

استارتاپ ها: میلیون ها و ارزهای دیجیتال – Blockchainerz

استارت‌آپ‌ها همان پایه‌هایی هستند که اقتصادها را در حالت بزرگ نگه می‌دارند. فرآیند پوشش برای رشد سرمایه برای ایده های عصر جدید، پس زمینه اساسی پلتفرم های رشد است. این به نوبه خود یک مزیت رشد بالقوه برای شرکت ها و جمعیتی که به آنها پاسخ می دهد ایجاد می کند.

پس چرا فکر می کنیم که ارز دیجیتال یک راه حل مناسب برای تامین مالی است؟

استارت‌آپ‌ها شرکت‌هایی هستند که عمدتاً نوآوری هستند و در لیگ‌های بزرگ راه پیدا می‌کنند تا بقایشان ادامه پیدا کند و ایده‌ها در طول دوره‌ی تصدی قابل اجرا باقی بمانند. بنابراین آنها باید به سرعت بزرگ شوند و بزرگ بمانند. برای انجام این کار، سرمایه گذاران با قدرت خرج کردن که نوآوری را به اشتراک می گذارند و به آن اعتقاد دارند، کلیدی هستند. سرمایه‌گذاران فرشته یا سرمایه‌گذاران مخاطره‌آمیز واژه‌های پرطرفداری برای آن‌ها هستند که با دستورالعمل‌ها و خط‌مشی‌های سخت‌گیرانه شرکت‌ها را به جلو می‌برند و آنها را به دنبال سهام یا بازدهی سودآور می‌آورند.

جایگزین‌های تامین مالی مطمئن با سرمایه‌گذاران و رشد سرمایه ترکیبی بی‌نظیر دشوار است که بتوان در کنار هم کار کرد، با تمام رقابت‌های جغرافیایی در حالی که طبق قانون پیش می‌رود. یافتن مسیر رویکرد عامل مهمی برای رشد استارتاپ است. با وجود جایگزین‌های بلاک چین مانند اتریوم، آنها می‌توانند در قالب پیشنهادات اولیه سکه به کسب درآمد و افزایش سرمایه بپردازند.

روش‌های غیرقانونی برای سرمایه‌گذاری با سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال جمع‌آوری می‌شوند. در کمپین ICO، درصدی از ارز به بانکداران اولیه پروژه در ازای ارزهای خارج از شبکه مانند بیت کوین فروخته می شود. این روش تجارت توکن های دیجیتال برای رشد صندوق، اساس نحوه عملکرد کل سیستم بدون هیچ گونه مقررات دولتی یا فشار سهامداران به کنترل شرکت برای اعضای اصلی است.

این فرآیند اعضای موسس را قادر می سازد تا کنترل اکثریت استارتاپ را داشته باشند و از افکار و فرآیندهای سرمایه گذار منحرف نشوند. این امر دورنمای عدم نیاز به انحلال شرکت ها را به دلیل قراردادهای نفتی و اهداف نادرست، رد می کند.

فرار از مقررات کلیدی برای ایجاد پس‌زمینه فنی به نفع سازمانی است و پیشنهادات اولیه سکه توسط ارزهای دیجیتال و جمع‌آوری مقادیر دلخواه از مزایای پولی از هر کسی در اینترنت ارائه می‌شود، بنابراین کیف پول رمزنگاری پوششی است که آنها برای حرکت رو به جلو به آن نیاز دارند. ناشناس ماندن با فناوری‌هایی مانند اتریوم، بلاک چین غیرمتمرکز را ارائه می‌کند که مانع از فعالیت می‌شود.

بدون نیاز به برآورده کردن الزامات توسعه تهاجمی، ICO آزادی را برای مردم عادی با فرصت سرمایه گذاری در شرکت های خصوصی به ارمغان می آورد.

بنابراین، استارت‌آپ‌ها دیگر نیازی به رفتن به یک مرکز فناوری برای تأمین بودجه ندارند. پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری جمعی مانند Kickstarter و Indiegogo راه را با نکات مثبت و منفی آشکار با ریسک‌پذیری و نادیده گرفتن نقض‌های امنیتی هموار کرده‌اند.

@page { margin: 2cm } p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120% } a:link { so-language: zxx }

برای مثال، ویژگی‌های ICO سرمایه‌گذاری جمعی، سرمایه‌گذاران در هند را قادر می‌سازد تا در تکنیک‌های ماهیگیری انقلابی و فرصت‌های رشد در اندونازی و آفریقا سرمایه‌گذاری کنند، بدون اینکه هیچ محدودیتی و الزام‌آوری از سوی حاکمیت مربوطه وجود نداشته باشد.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + نوزده =

دکمه بازگشت به بالا