اخبار ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال Peer To Peer Cryptocurrency

اگر می خواهید یک تراکنش ارزی انعطاف پذیر، ناشناس و امن داشته باشید، مفاهیم کریپتوکارنسی باید پاک شود. هنگامی که تجارت همتا به همتا مورد نظر باشد، می توان با استفاده از چنین ماهیت ارز، مزایای زیادی به دست آورد.

شرط اساسی برای انجام چنین معاملات ارزی

برای انجام چنین معاملات ارزی بین دو همتا، نیاز به یک بلاک چین وجود دارد. وقتی چنین معاملاتی وجود دارد، برای انجام چنین معاملاتی نیازی به شخص ثالثی نیست که بتوان به او اعتماد کرد. این سیستم راهی برای داشتن یک تراکنش ایمن فراهم می کند، زیرا دستکاری هر تراکنش یا ایجاد داده های نادرست برای هکرها غیرممکن است.

مزایای استفاده از چنین سیستم معاملاتی

استفاده از چنین ماهیت معاملات نظیر به همتا مزایای بسیاری دارد. اجازه دهید نگاهی به آنها بیندازیم.

نام مستعار: هر تراکنشی که با استفاده از ارز دیجیتال انجام می شود یک شناسه منحصر به فرد دارد. منحصر به فرد بودن شناسه در این است که به نام و آدرس کاربر مرتبط نیست. شناسایی را می توان به راحتی برای هر تراکنش انجام شده تنها با کلیک بر روی برخی از دکمه ها تغییر داد.

کیف پول: کیف پول مکانی است که می توانید عملاً پول خود را ذخیره کنید و از آن برای هر نوع تراکنش استفاده کنید. راه های زیادی برای ایمن کردن کیف پول شما وجود دارد. برای داشتن چنین امنیتی می توانید از رمز عبور، رمزگذاری یا سخت افزار اختصاصی استفاده کنید. شما به راحتی می توانید با پولی که در کیف خود دارید، حریم خصوصی و امنیت داشته باشید.

تراکنش های امن: می توانید انتظار داشته باشید که امن ترین تراکنش ارزهای دیجیتال را داشته باشید. یک شبکه جهانی از رایانه ها، هر تراکنش انجام شده را مدیریت می کند. این شبکه‌ای است که توسط هیچ مرجع حاکم مرکزی مدیریت نمی‌شود، بنابراین این ماهیت غیرمتمرکز ارز دیجیتال به فرد اجازه می‌دهد تا یک تراکنش همتا به همتا عالی داشته باشد.

به این دلیل که نمی توان پول را به زور از کسی گرفت، معامله امن تر می شود. هزاران چک قبل از انجام تراکنش انجام می شود و اگر نقصی شناسایی شود، تراکنش متوقف می شود. می توان گفت که چنین تراکنشی امن تر از استفاده از کارت اعتباری است.

تراکنش خودکار: این ماهیت تراکنش همتا به همتا را می توان با استفاده از مخاطبین هوشمند خودکار کرد. خود سیستم تراکنش را طبق قوانین تعیین شده توسط شما پردازش می کند. به عنوان مثال، اگر می خواهید پس از داشتن یک صندوق، مقدار مشخصی پول به حساب خاصی منتقل شود، سیستم به طور خودکار از چنین دستورالعملی پیروی می کند.

تسویه سریع: با داشتن این وسیله تراکنش، مدت زیادی برای داشتن پول در حساب خود منتظر نخواهید بود. ماهیت همتا به همتا یک تراکنش که با استفاده از ارز دیجیتال در دسترس است، به شخص اجازه می دهد تا واسطه ها و در نتیجه لوازم مختلف مرتبط با آن را کاهش دهد. بنابراین، می‌توانید انتظار داشته باشید که با استفاده از این ابزار سریع‌ترین وسیله معامله ارز را داشته باشید.

پرداخت آسان:

پرداخت با استفاده از کریپتوکارنسی بسیار آسان است. برای امکان‌پذیر کردن چنین تراکنش‌هایی، نیازی به پرداخت هزینه‌های سنگین یا قرار دادن جزئیات بیشتر به جز آدرس کیف پول گیرنده ندارید. مقدار در عرض چند ثانیه به گیرنده ارسال می شود.

بنابراین، به راحتی می توان دریافت که انجام تراکنش همتا به همتا با استفاده از ارز دیجیتال چقدر موثر و سودمند است.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا