اخبار ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال چندلایه

این سوال مطرح شده است که آیا بیت کوین در حال تبدیل شدن به یک سیستم چند لایه است یا خیر. خوب. جواب بله است. این مقاله به دنبال تشریح لایه های مختلفی است که بیت کوین بر روی آنها قرار دارد. همش مال توست!

آیا از کسانی شنیده اید که بیت کوین را طلای دیجیتال می نامند؟ واضح است که ارز رمزنگاری شده به سرعت در حال محبوبیت و مقبولیت در دنیای کریپتو است. تخمین زده می شود که ارزش سکه بالاتر رود. با این حال، همچنین اشاره شده است که سکه می تواند یک شبه 50 درصد از ارزش خود را به دست آورد یا از دست بدهد. این باعث گمانه زنی در بین سرمایه گذاران می شود، اما با این حال سکه یک “طلای دیجیتال” است. و در مورد اینکه آیا بیت کوین یک سیستم چند لایه است، باید دانست که بیت کوین در دو لایه اصلی وجود دارد. اینها لایه های معدنی و معنایی هستند.

لایه ماینینگ

این لایه ای است که سکه در آن ایجاد می شود. علاوه بر بیت کوین، اتر نیز در این لایه ایجاد می شود. پس از ایجاد سکه ها، بلوک های معتبر بیت کوین به دفتر کل منتقل می شود. در اینجا تولید ارز انجام می شود. لازم به ذکر است که این ارز از تراکنش هایی که در بلوک های بیت کوین موجود است ایجاد می شود. بلوک ها به عنوان کارمزد تراکنش شناخته می شوند. ارز همچنین می تواند از خود شبکه تولید شود، یا می توانید بگویید “از هوای رقیق”. مزیت اصلی تولید ارز از شبکه این است که مشوق هایی را برای ماینرها فراهم می کند.

لایه معنایی

این یک پلت فرم بسیار مهم را فراهم می کند. لایه معنایی لایه ای است که در آن بیت کوین به عنوان وسیله پرداخت استفاده می شود. همچنین بستری را برای بیت کوین ها فراهم می کند تا به عنوان ذخیره ارزش استفاده شوند. لایه بسیار مهم به نظر می رسد، اینطور نیست؟ دارندگان ارز بیت کوین تراکنش های معتبری را امضا می کنند که نشان دهنده شروع انتقال بیت کوین ها در میان گره های لایه معنایی است. این انتقال نیز می تواند با ایجاد قراردادهای هوشمند امکان پذیر شود. قراردادهای هوشمند سکه ها را بین حساب های مختلف منتقل می کنند.

شبکه رعد و برق

احتمالاً نام شبکه رعد و برق را نشنیده اید. این آخرین اختراع است که توسط جامعه بیت کوین عرضه شده است. این لایه قابلیت اجرا بر روی بیت کوین را خواهد داشت. با این اختراع، یک لایه کاربردی وجود خواهد داشت که در بالای بیت کوین قرار دارد. خیلی هیجان انگیز خواهد بود. جالب ترین جنبه این است که از ارزش آن می توان برای پرداخت نیز استفاده کرد. این امر با انتقال ارزش آن بین مردم امکان پذیر خواهد شد. با اختراع شبکه لایتنینگ، بیت کوین به یک لایه انتقال و همچنین یک لایه کاربردی تبدیل می شود.

تا امروز، ارزش بیت کوین حدود 9 میلیارد دلار آمریکا تخمین زده می شود. همچنین مشخص است که بیت کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز است. این بدان معناست که بدون کنترل بانک یا مدیر کار می کند. بیت کوین مطمئناً دنیای رمزارز را تسخیر کرده است.

همچنین مهم این است که فناوری مورد استفاده در حین استخراج بیت کوین، فناوری بلاک چین نامیده می شود. با اجازه دادن به توزیع اطلاعات دیجیتال و نه کپی کردن کار می کند. رمزارزها واقعاً موضوعی هیجان‌انگیز هستند و در آینده نزدیک بیت‌کوین‌ها می‌توانند از ارزهای رایج ما پیشی بگیرند.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + پانزده =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا