اخبار ارز های دیجیتال

ارزهای دیجیتال برتر برای سال 2018: بهترین جایگزین های بیت کوین چیست؟ | سون تی تی

مهم: این سمت نباید به عنوان شورای سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. نویسنده بر روی بهترین سکه ها از نظر استفاده و پذیرش واقعی تمرکز می کند، نه از منظر مالی یا سرمایه گذاری.

در سال 2017، بازارهای رمزنگاری استاندارد جدیدی را برای سودهای ساده تعیین کردند. تقریباً هر قطعه یا تراشه بازدهی باورنکردنی داشت. همانطور که می گویند: “یک جزر و مد بالا همه قایق ها را پرتاب می کند” و پایان سال 2017 یک سیل بود. افزایش قیمت ها یک چرخه بازخورد مثبت ایجاد کرده است که باعث جذب سرمایه بیشتر و بیشتری به کریپتو می شود. متأسفانه، اما به ناچار، این بازار هجوم آورده منجر به سرمایه گذاری هنگفتی می شود. در انواع پروژه های مشکوک که بسیاری از آنها به ثمر نمی رسند، بی رویه پول ریخته شده است.

در محیط نزولی فعلی، هیاهو و طمع با ارزیابی انتقادی و احتیاط جایگزین می‌شوند. به خصوص برای کسانی که پول خود را از دست داده اند، دیگر وعده های بازاریابی، شیلینگ های بی پایان و سخنرانی های کاریزماتیک کافی نیست. خوب، دلایل اساسی برای خرید یا نگه داشتن یک سکه بار دیگر پارامونت هستند.

عوامل اساسی در ارزیابی یک ارز دیجیتال

عواملی وجود دارند که حداقل در درازمدت بر هیاهو و قیمت‌ها غلبه می‌کنند:

زاویه پذیرش

اگرچه فناوری یک ارز دیجیتال یا طرح تجاری ICO ممکن است بدون کاربران شگفت‌انگیز به نظر برسد، اما آنها فقط پروژه‌های مرده هستند. اغلب فراموش می شود که پذیرش گسترده یکی از ویژگی های اساسی پول است. در واقع، تخمین زده می شود که بیش از 90 درصد از ارزش بیت کوین تابعی از تعداد کاربران است.

در حالی که پذیرش فیات توسط دولت محول شده است، پذیرش رمزنگاری کاملاً داوطلبانه است. عوامل زیادی در تصمیم گیری برای پذیرش یک سکه نقش دارند، اما شاید مهمترین نکته احتمال پذیرش سکه توسط دیگران باشد.

امنیت

تمرکززدایی برای مدل I push یک ارز دیجیتال واقعی ضروری است. بدون تمرکززدایی، ما کمی به یک طرح پونزی نزدیکتر از یک ارز دیجیتال واقعی هستیم. اعتماد به افراد یا مؤسسات مشکلی است که یک ارز دیجیتال سعی در حل آن دارد.

اگر از بین بردن یک سکه یا یک کنترل کننده مرکزی بتواند رکورد تراکنش را تغییر دهد، امنیت اولیه آن را زیر سوال می برد. همین امر در مورد قطعاتی با کد اثبات نشده که در طول سال ها به طور کامل تست نشده اند نیز صدق می کند. هر چه بیشتر بتوانید روی کد برای عملکرد همانطور که توضیح داده شد، بدون توجه به تأثیر انسان، حساب کنید، امنیت یک سکه بیشتر می شود.

نوآوری

سکه های معتبر برای بهبود فناوری خود تلاش می کنند، اما نه به قیمت ایمنی. پیشرفت فناوری واقعی نادر است زیرا به تخصص و همچنین خرد زیادی نیاز دارد. اگرچه همیشه ایده‌های تازه‌ای وجود دارد که می‌توان آن‌ها را نادیده گرفت، اما اگر انجام این کار آسیب‌پذیری‌هایی را ایجاد کند یا هدف اصلی یک سکه را منتقدانی کند، موضوع را از دست می‌دهد.

نوآوری می تواند یک عامل دشوار برای ارزیابی باشد، به ویژه برای کاربران غیر فنی. با این حال، اگر یک کد ارز راکد باشد یا به‌روزرسانی‌هایی را دریافت نکند که به مسائل مهم می‌پردازد، می‌تواند نشانه‌ای از ضعف توسعه‌دهندگان در مورد ایده‌ها یا انگیزه‌ها باشد.

مشوق ها

درک انگیزه های اقتصادی ذاتی یک ارز برای افراد عادی آسان تر است. اگر یک سکه دارای یک پیش ماین بزرگ یا یک ICO (پیشنهاد اولیه قسمت) بود، تیم سهم قابل توجهی از تراشه ها را در اختیار داشت، کاملاً واضح است که انگیزه اصلی سود است. با خرید آنچه تیم ارائه می دهد، بازی خود را انجام می دهید و آن را غنی می کنید. مطمئن شوید که در ازای آن یک ارزش ملموس و قابل اعتماد ارائه می کنید.

5 ارز دیجیتال برای خرید در سال 2018

هرگز زمان بهتری برای ارزیابی مجدد و تعادل یک نمونه کار رمزنگاری وجود نداشته است. بر اساس پایه محکم آنها، در اینجا پنج قطعه وجود دارد که من احساس می کنم ارزش آنها را دارند که به آنها پایبند باشیم یا شاید آنها را با قیمت های افسرده فعلی خود بخریم (که فقط هشدار می دهد، ممکن است پایین تر هم برود).

#1. بیت کوین (به دلیل عدم تمرکز آن)

شماره یک متعلق به بیت کوین (BTC) است که همچنان رهبر بازار در همه دسته ها است. بیت‌کوین دارای بالاترین قیمت، گسترده‌ترین فرض، بیشترین امنیت (به دلیل مصرف انرژی فوق‌العاده استخراج بیت‌کوین)، معروف‌ترین هویت برند (فشارها سعی کرده‌اند مناسب باشند)، و بیشتر توسعه فعال و منطقی را دارد. همچنین تا به امروز تنها قطعه ای است که در بازارهای سنتی به شکل معاملات آتی بیت کوین در CME و CBOE آمریکا ارائه شده است.

بیت کوین موتور اصلی باقی می ماند. عملکرد تمام بخش‌های دیگر با عملکرد بیت کوین بسیار مرتبط است. انتظار شخصی من این است که شکاف بین بیت کوین و بیشتر بخش های دیگر افزایش یابد.

بیت کوین چندین نوآوری امیدوارکننده در خط لوله دارد که به زودی به عنوان لایه های اضافی یا سافت فورک نصب خواهند شد. به عنوان مثال می توان به سیستم فلش (LN)، درخت، امضاهای Schnorr Mimblewimbleund بسیار بیشتر اشاره کرد.

به طور خاص، ما قصد داریم طیف جدیدی از برنامه های کاربردی را برای بیت کوین باز کنیم، زیرا این امکان را برای تراکنش های بزرگ، خرد و پرداخت های فوری و ایمن فراهم می کند. LN به طور فزاینده ای پایدار است زیرا کاربران امکانات مختلف خود را با بیت کوین واقعی آزمایش می کنند. همانطور که استفاده از آن آسان تر می شود، می توان فرض کرد که از پذیرش بیت کوین سود زیادی می برد.

#2. لایت کوین (به دلیل تداوم آن)

لایت کوین (LTC) شبیه سازی بیت کوین با الگوریتم هش متفاوت است. اگرچه لایت کوین دیگر فناوری ناشناس بودن بیت کوین را ندارد، اما گزارش های شگفت انگیز نشان می دهد که پذیرش لایت کوین در بازارهای تاریک اکنون دومین بیت کوین است. اگرچه ارزی که من آن را برای نقش به دست آوردن کالاها و خدمات غیرقانونی مناسب تر می دانم، شاید این خود را به عنوان نتیجه طول عمر لایت کوین نشان دهد: این ارز در پایان سال 2011 راه اندازی شد.

عامل دیگری که به نفع لایت کوین است این است که فناوری بیت کوین SegWit را یکپارچه می کند، به این معنی که لایت کوین برای LN آماده شده است. لایت کوین می تواند از تبادل زنجیره های اتمی بهره مند شود. به عبارت دیگر، تجارت همتا به همتای امن ارزها بدون مشارکت اشخاص ثالث (یعنی مبادله). از آنجایی که لایت کوین کد خود را تا حد زیادی با بیت کوین همگام نگه می دارد، موقعیت خوبی برای بهره مندی از پیشرفت فنی بیت کوین دارد.

#3. اتریوم (به دلیل قراردادهای هوشمند)

اتریوم (ETH) در حال حاضر مشکلات عمده ای دارد. اول از همه، دولت ها در حال شکستن ICO هستند، و به درستی این کار را انجام می دهند: بسیاری از آنها یا کلاهبردار یا ورشکسته شده اند. از آنجایی که اکثر icoها در شبکه اتریوم به عنوان توکن 20 ERC اجرا می شوند، شیدایی ICO در سال های اخیر ارزش زیادی برای اتریوم به ارمغان آورده است. اگر قوانین مناسبی برای محافظت از سرمایه گذاران اتخاذ شود، کلاهبرداری های پروژه های اتریوم می توانند مشروعیت خاصی را به عنوان یک پلتفرم تامین مالی جمعی ادعا کنند.

دومین مشکل عمده پیش روی اتریوم، انتقال تاخیر به سیستم جدید کار هیبریدی و تشخیص باتری است. پردازنده گرافیکی استخراج اتریوم در حال حاضر سودآور است، اما Bitmain به تازگی اتریوم ASIC ماینر را معرفی کرده است که احتمالاً روی خطوط پایین ماینرهای GPU تأثیر خواهد گذاشت. باید دید که آیا این امر اسرای جنگی را تغییر خواهد داد یا خیر و این تغییر چقدر موفقیت آمیز خواهد بود.

اگر اتریوم بتواند از این دو مشکل اصلی – تنظیم مقررات و استخراج – دوام بیاورد، انعطاف پذیری زیادی از خود نشان خواهد داد. در غیر این صورت، چندین ارز رقیب وجود دارد که سایه های آن را دنبال می کنند، مانند Ethereum Classic (و غیره)، Cardano (ADA) و EOS.

#4. مونرو (به دلیل ناشناس بودنش)

اگرچه پذیرش آن در بازارهای تاریک آن چیزی نیست که می توان انتظار داشت، من (XMR) حریم خصوصی نخست وزیر باقی می ماند. شهرت و ارزش بازار او هنوز بالاتر از رقبای او است – و دلیل خوبی هم دارد.

کد مونرو نیاز به اطمینان کمتری نسبت به مراسم کلیدی “وفادار” Zcash دارد و برخلاف دش شروع مناسبی داشت. اینکه Monero اخیراً Pow خود را تغییر داده است تا توسعه یک ASIC کوچک را برای الگوریتم خود شکست دهد، تعهد بخشی از تمرکززدایی ماینینگ را تأیید می کند. کاهش قابل توجهی در نرخ هش به دلیل نسخه جدید است که به طور مداوم در برابر ASIC گزارش می شود. این همچنین می تواند فرصتی برای GPU و حتی پردازنده های کوچک باشد تا به من بازگردند. نسخه جدید مونرو، 0.12، همچنین شامل پیشرفت‌های دیگری است که نشان می‌دهد مونرو همچنان در خطوط حساس رشد می‌کند.

#5. iPRONTO (یک پلت فرم انکوباسیون غیرمتمرکز)

iPRONTO یک پلتفرم جوجه کشی زنجیره اتریوم است که به سرمایه گذارانی اختصاص داده شده است که به دنبال یک پلتفرم امن و قابل اعتماد برای سرمایه گذاری بر روی ایده های جدید و نوآوران آینده هستند که بتوانند ایده های خود را ارائه دهند و نظرات خود را از کاربران، متخصصان این حوزه در مورد عمل و اجرای ایده های مشتق شده دریافت کنند.

ایده های نوآوران پشتیبانی می شود زیرا NES در قالب قرارداد هوشمند بین پلت فرم متخصص و مشتری امضا می شود اگر ایده کسب و کار مشتری به کمیته برای بررسی و ثبت نام در پلت فرم ارائه شود. این ایده برای همه کاربران در پلتفرم عمومی زنجیره منتشر نخواهد شد، بلکه فقط برای اعضای منتخب جامعه هدف که مایل به امضای قرارداد هوشمند برای حفظ محرمانه بودن ایده هستند، منتشر نخواهد شد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − 5 =

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا