اخبار ارز های دیجیتال

اخبار بیت کوین و نکات مهمی که باید بدانید | سون تی تی

در حالی که “بیت کوین” یک اصطلاح بسیار رایج است، تعداد کمی هستند که واقعاً بدانند چیست. در حالی که این یک سیستم معاملاتی است، به دو دلیل عمده از سایرین متفاوت است. به عنوان مثال، این شامل نوعی ارز دیجیتال است که می تواند به راحتی منتقل شود. با این حال، چیزی که آن را منحصر به فردتر می کند، این واقعیت است که هیچ بانک یا سایر مؤسسات مالی رسمی را درگیر نمی کند. این صرفاً یک سیستم همتا به همتا است که مستقل و غیرقابل پاسخگویی است. در زیر برخی از مهمترین اخبار و نکات برجسته بیت کوین اخیر آورده شده است:

ناشناس بودن – اگر می خواهید تراکنش های ساده ای را بدون استفاده از هویت شخصی و جزئیات حساب بانکی خود انجام دهید، بیت کوین این امکان را فراهم می کند. تمام تراکنش‌هایی که انجام می‌شوند ناشناس هستند، مگر اینکه شما انتخاب کنید، و نمی‌توان آن‌ها را برای شما ردیابی کرد. برای هر تراکنش، آدرسی ایجاد می شود که منحصر به فرد است و هرگز تکرار نخواهد شد.

امتیازات گیرنده – بر خلاف سایر اشکال تجارت، بیت کوین برگشت ناپذیر است و شما نمی توانید پس از ارسال آن پرداخت را لغو کنید. اگر باید تراکنش را معکوس کنید، به رضایت گیرنده نیاز دارید. همچنین، بر خلاف سایر تراکنش های مالی که تقریباً بلافاصله پردازش می شوند، تراکنش ها حدود 10 دقیقه طول می کشد.

خرید اقلام لوکس – یکی از دلایل اصلی محبوبیت بیت کوین این بود که آنها برای خرید اقلام لوکس خارجی ایده آل هستند. اینها هستند که مالیات سنگینی از سوی دولت های این کشورها دریافت می کنند و هزینه نهایی آن بسیار زیاد می شود. از آنجایی که بیت کوین ها هیچ نهاد دولتی را شامل نمی شوند، مالیات هایی وجود دارد که باید پرداخت کنید. این، همراه با حداقل هزینه تراکنش، استفاده از آنها را برای خرید اقلام از کشورهای خارجی ایده آل می کند.

کیف پول موبایل – از جمله پرطرفدارترین اخبار بیت کوین این بود که علاوه بر نسخه کامپیوتری، نسخه موبایلی نیز معرفی شد. این بدان معناست که شما می توانید یک اپلیکیشن را روی گوشی هوشمند خود نصب کنید و بیت کوین های خود را از طریق آن مدیریت کنید. همچنین تبادل سکه های خود را با دلار در هر زمانی که دوست دارید آسان تر می کند.

پذیرش محدود – با وجود افزایش استفاده از بیت کوین ها، باید بررسی کنید که آیا بیت کوین در فروشگاهی که می خواهید از آنها استفاده کنید پذیرفته شده است یا خیر. هنوز چندین مکان وجود دارد که آنها را به عنوان یک ارز معتبر و قابل استفاده قبول ندارند. با این حال، انتظار می رود که این به زودی تغییر کند و ارز دیجیتال به راحتی محبوبیت بیشتری پیدا کند.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =

دکمه بازگشت به بالا