اخبار ارز های دیجیتال

آیا قصد دارید پلتفرم مبادله ارز دیجیتال خود را راه اندازی کنید؟

اگر به تاثیرگذارترین تحولات اخیر نگاه کنیم، اولین چیزی که بدون شک به ذهن ما می رسد، ارز دیجیتال است. مردم با سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین و بیشتر در زمان مناسب سودهای کلانی به دست آورده اند. بسیاری از مردم نیز با ارائه یک پلتفرم مبادله ارزهای دیجیتال به سرمایه گذاران برای تجارت ارزهای دیجیتال، توانسته اند به اوج خود دست یابند.

تنظیم صرافی بسیار آسان است. اما قبل از اینکه مبادله شخصی خود را شروع کنید باید چند نکته اساسی را بدانید.

بیایید نگاهی به آنها بیندازیم –

آیا مخاطب هدفی در ذهن دارید؟

یکی از مهم ترین مواردی که قبل از راه اندازی هر پلتفرم کسب و کار باید در نظر گرفت، تعیین مخاطب هدف است. اینجا هم همینطوره

زمانی که قصد راه اندازی یک پلتفرم مبادله بیت کوین را دارید، اولین چیزی که باید آنالیز کنید و بفهمید مخاطبی است که می خواهید هدف قرار دهید.

به عنوان مثال، در مورد بیت کوین، می توانید مخاطبان محلی و جهانی را هدف قرار دهید. بنابراین، باید بفهمید که کدام مخاطب هدف شماست و سپس برای فرآیند توسعه برنامه ریزی کنید. چرا این مهم است؟ خوب، در بخش های بعدی با آن آشنا خواهید شد.

آیا اصطلاحات قانونی را درک می کنید؟

دومین موردی که باید در نظر بگیرید، شرایط و ضوابط قانونی است که باید رعایت کنید.

در مورد جنبه های حقوقی مربوط به ارزهای رمزنگاری شده مطالب بسیار زیادی وجود دارد، اما شاید تعجب کنید که بدانید 96 کشور وجود دارند که تراکنش های بیت کوین در آنها هنوز نامحدود است.

بنابراین، ایجاد یک پلتفرم مبادله ارز دیجیتال در حالی که این کشورها را هدف قرار می دهد، می تواند بهترین ایده باشد.

فراموش نکنید که همیشه نگاهی دقیق به دستورالعمل‌های قانونی عملیاتی در منطقه‌ای که قصد انجام آن را دارید بیندازید.

آیا بانک شریک دارید؟

نکته دیگری که در اینجا باید به خاطر داشته باشید این است که شما به یک بانک شریک نیاز دارید. دلیل ساده این موضوع این است که شما با تراکنش های مالی سر و کار دارید.

برای اطمینان از اینکه تراکنش های مالی به صورت روان و بدون دردسر انجام می شود، باید از پشتیبانی مناسب در قالب یک بانک همکار اطمینان حاصل کنید.

بنابراین، باید با چند مؤسسه بانکی تماس بگیرید تا ببینید آیا آنها می توانند به شما کمک کنند و شرایط و ضوابط آنها را درک کنید.

آیا شریک مناسبی برای توسعه پلتفرم دارید؟

مهمترین گام در این فرآیند یافتن حرفه ای مناسب است که می تواند به شما در ایجاد یک پلتفرم امن کمک کند. چرا ما به طور خاص از واژه امن نام برده ایم به این دلیل است که محبوبیت بی حد ارزهای دیجیتال این صرافی ها را به اولین هدف برای هکرها تبدیل کرده است.

برای اطمینان از اینکه شهرت شما به دلیل چیزی ناخواسته آسیب نمی بیند، باید روی ایجاد یک پلت فرم امن تمرکز کنید. شما به راحتی می توانید با استخدام یک توسعه دهنده باتجربه که تمام نکات و نکات این صنعت را می داند، به این مهم دست یابید.

به عنوان مثال، آنها می توانند پلتفرم را با تقلید از یک حمله بدافزار آزمایش کنند و ببینند که پلت فرم مبادله ارز دیجیتال شما چگونه در برابر آن ایستاده است.

نتیجه

این آخرین نکته نکات اساسی را که باید هنگام برنامه‌ریزی برای راه‌اندازی یک پلتفرم مبادله ارز دیجیتال برای خود در ذهن خود نگه دارید، خلاصه می‌کند. هنگامی که پاسخی برای این سؤالات دارید، می توانید به راحتی پیش بروید و توسعه را پیش ببرید و کمی سود ببرید.

اما، به یاد داشته باشید که اگر می خواهید برای مدت طولانی در این بازی باشید، تمام اقدامات قانونی، انطباق و امنیتی لازم را انجام دهید.

بنابراین، آیا برای آن آماده هستید؟


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

دکمه بازگشت به بالا