اخبار ارز های دیجیتال

آیا سرمایه گذاری در بیت کوین امکان پذیر است؟

این احتمال وجود دارد که شما این مقاله را پس از آخرین جنجال جهش ارزش بیت کوین می خوانید که نشان داد آن فقط از مرز 20000 دلار کمتر شده است. اکنون به دنبال دلایلی برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال و فناوری بلاک چین هستید. در اینجا برخی از دلایلی که شما باید داشته باشید آورده شده است:

بیشتر در راه است

اولین چیزی که بسیاری از مردم با شنیدن قیمت فعلی فکر می‌کنند این است که خیلی دیر کرده‌اند و افرادی که هنوز بیت‌کوین می‌خرند، فقط در حال جهش هستند. در حقیقت، با سال‌های استخراج در آینده و ارز هنوز در مراحل ابتدایی است (بیشتر شبیه سال‌های نوجوانی)، ارزش آن همچنان در حال افزایش است و این یک سرمایه‌گذاری مناسب است.

تکنولوژی خودکار

بلاک چین فقط در مورد ارز دیجیتال نیست. این آینده زنجیره تامین و مبارزه با جعل است. پروتکل های فوق هوشمند مانند DAO (سازمان خودمختار غیرمتمرکز) و قراردادهای هوشمند چند چیز هستند که از زنجیره بلوکی نشات می گیرند که کار یک سازمان و تراکنش پول را خودکار می کنند.

امن است

هر روز مردم دزدی می شوند و سرقت های بانکی انجام می شود. بیت کوین و بلاک چین تضمین می کند که پول ذخیره شده در کیف پول دیجیتال شما در سطح امنیتی بسیار امنی نسبت به شماره مجازی که پول نقد شما را در بانک محلی شما نشان می دهد، است.

پس انداز

تا به حال تجربه بدی داشته اید که در آن باید مقداری پول به آن سوی دنیا بفرستید و میزان هزینه های تبدیل ارز، افتتاح اعتبار اسنادی، هزینه های بانکی و غیره شما را عصبانی کرده است؟ بیت کوین همه اینها را از بین می برد. از آنجایی که در مورد ارزهای دیجیتال هیچ سیستم بانکی وجود ندارد، هیچ واسطه ای مانند بانک وجود ندارد. شما می توانید با ارسال مستقیم پول به گیرنده مورد نظر از تمام این هزینه های بیش از حد جلوگیری کنید.

وقت طلاست

آیا اشاره کردیم که می توانید مستقیماً پول را خودتان ارسال کنید؟ این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود زیرا نیازی به پر کردن فرم ها و برنامه های کاربردی ندارید. فقط آدرس عمومی گیرنده را بخواهید و روی مقدار مورد نیاز کلیک کنید.

بدون تورم

از آنجایی که بیت‌کوین‌ها از نظر تعداد محدود هستند (فقط ۲۱ میلیون عدد تولید می‌شود)، ارزش این ارز دیجیتال را نمی‌توان به دلیل عرضه محدود کاهش داد، اما افزایش تقاضا به این معنی است که این ارز خود شناور است. بدون تورم به معنای یک سرمایه گذاری عالی است.

مال خودت

بحران مالی یونان را به خاطر دارید که در آن از شوراهای شهر خواسته شد تا پول نقد اضافی را به بانک مرکزی تحویل دهند؟ با ارز معمولی، بانک مرکزی مالک است نه شما، و می تواند شما را مجبور کند که آن را به آنها پس دهید. بیت کوین متعلق به هیچ کس نیست، مگر خودتان با مبلغی که در دست دارید. هیچ کس نمی تواند آن را به زور از شما دور کند.

هنوز برای سرمایه گذاری در بیت کوین و بلاک چین دیر نیست، اما مانند هر ارز دیگری، آینده را نمی توان پیش بینی کرد. قبل از انجام سرمایه گذاری، نمودارهای صرافی بیت کوین مورد نظر خود را با دقت مطالعه کنید.


اخبار ارز دیجیتال، فارکس و بورس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

دکمه بازگشت به بالا