اخبار ارز های دیجیتال

آیا تجارت الکترونیک مبتنی بر رمزارز، صنعت بانکداری به سبک دایناسور را نابود می کند؟ | سون تی تی

بانکداری، همانطور که ما می شناسیم، از زمانی که اولین ارزها ضرب شد وجود داشته است – شاید حتی قبل از آن، به شکلی یا دیگری. ارز، به ویژه سکه، از مالیات رشد کرد. در اوایل امپراتوری‌های باستان، مالیات سالانه بر یک خوک ممکن بود معقول باشد، اما با گسترش امپراتوری‌ها، این نوع پرداخت کمتر مطلوب شد.

با این حال، از زمان وضعیت کووید، نه تنها به نظر می‌رسد که ما به یک جامعه «بدون نقد» حرکت کرده‌ایم (به عنوان کسی که می‌خواهد بالقوه «پول کثیف» را در یک مغازه مدیریت کند)، و با «بدون تماس» سطح تراکنش‌های کارت اعتباری اکنون به پوند افزایش یافته است. 45، و در حال حاضر حتی تراکنش های کوچک پذیرفته شده، مانند روزنامه روزانه، یا بطری شیر، با کارت پرداخت می شود.

آیا می دانستید که در حال حاضر بیش از 5000 ارز رمزنگاری شده در حال استفاده هستند و بیت کوین از جمله آنها در لیست فوق العاده است؟ بیت کوین، به ویژه، از زمانی که برای اولین بار در سال 2009 ایجاد شد، سابقه معاملاتی بسیار پرنوسانی داشته است. بیت کوین در ابتدا تقریباً هیچ معامله می شد. اولین افزایش قیمت واقعی در جولای 2010 زمانی رخ داد که ارزش بیت کوین از حدود 0.0008 دلار به 10000 دلار یا بیشتر برای یک سکه رسید. این ارز از آن زمان تاکنون شاهد افزایش و سقوط های بزرگ بوده است. با این حال، با معرفی سکه‌هایی که «پایدار» نامیده می‌شوند – آنهایی که توسط دلار آمریکا یا حتی طلا پشتیبانی می‌شوند، اکنون می‌توان این نوسانات ارزهای دیجیتال را تحت کنترل درآورد.

اما قبل از بررسی این شکل جدید تجارت الکترونیک مبتنی بر رمزنگاری، به عنوان روشی برای کنترل و استفاده از دارایی‌هایمان، از جمله ارزهای “FIAT”، ابتدا به چگونگی تغییر خود بانک‌ها در طی 50 سال گذشته نگاه می‌کنیم.

چه کسی چک کتاب خوب قدیمی را به خاطر می آورد؟ قبل از ظهور کارت‌های بدهی بانکی، در سال 1987، چک اصلی‌ترین راه انتقال دارایی‌ها با دیگران در معاملات تجاری بود. سپس با کارت‌های بدهی بانکی، همراه با دستگاه‌های خودپرداز، دستیابی به دارایی‌های FIAT بسیار سریع‌تر شد و برای تراکنش‌های تجاری آنلاین.

مشکلی که همیشه در بانک ها وجود داشته این است که اکثر ما به حداقل 2 حساب بانکی شخصی (یک حساب جاری و یک حساب پس انداز) و یک حساب برای هر کسب و کاری که داریم نیاز داریم. همچنین، تلاش برای انتقال پول از حساب بانکی خود “به سرعت” برای گفتن مقصدی در خارج از کشور، چیزی شبیه به SWIFT بود!

موضوع دیگر هزینه بود. ما نه تنها مجبور بودیم برای هر حساب بانکی هزینه خدمات معمولی بپردازیم، بلکه برای هر تراکنش کارمزد هنگفتی نیز داشتیم، و البته، در موارد بسیار نادر، سود قابل توجهی از پول در جریان فعلی خود دریافت نمی‌کردیم. حساب.

علاوه بر همه اینها، یک شب معامله، هر شب، با استفاده از معامله‌گران مالی خبره (یا سیستم‌های معاملاتی هوش مصنوعی (AI))، همه دارایی‌های ما معامله می‌شوند، و با صرفه‌جویی در مقیاس، بانک ها در دارایی های ما به یک درآمد عمده تبدیل شد – اما نه ما! نگاهی به کسب و کار بالقوه ای که می توان از «تجارت یک شبه» ایجاد کرد، بیندازید.

بنابراین، به طور خلاصه، نه تنها بانک‌ها با استفاده از تکنیک‌های معاملاتی هوشمندانه، برای ذخیره‌سازی و جابجایی دارایی‌های ما کارمزد هنگفتی دریافت می‌کنند، بلکه از معامله پول ما در مدار شبانه‌روز نیز سود زیادی به دست می‌آورند، که ما هیچ سودی برای آن نمی‌بینیم. .

نکته دیگر این است که آیا به بانک خود با تمام دارایی های خود اعتماد دارید؟

در مورد آنچه که بانک اسکاتلند، که بانک ملی اسکاتلند بود، که اکنون توسط گروه بانکی لویدز بدهکار است، اخیراً در یک بیانیه مطبوعاتی در ماه سپتامبر نشان داده شده است که اظهار داشت:کلاهبرداری از دارایی های بانک لویدز – جدی ترین رسوایی مالی دوران مدرن.”

چرا آن وب سایت را گوگل نمی کنید، و سپس تصمیم خود را نمی گیرید؟

بنابراین، اکنون اجازه دهید نگاهی بیندازیم به این که چگونه یک سیستم تجارت الکترونیک مبتنی بر رمزارز باید کار کند، و چگونه مزایایی که بانک‌ها با پول ما از آن برخوردار بودند، می‌تواند به مرکز سود اصلی برای دارندگان دارایی – ایالات متحده تبدیل شود!

در 10هفتم اکتبر 2020، یک شرکت بزرگ تجارت الکترونیک مبتنی بر رمزارز در حال راه اندازی است – FREEBAY.

به طور خلاصه، FreeBay، مستقر در سوئیس، شرکتی است که فناوری بلاک چین خود را با سکه رمزنگاری SAFE خود ترکیب می کند. بر اساس فناوری V999 ) و اعضای خود را قادر می سازد تا دارایی های فیات خود را به Gold Bullion منتقل کنند و نیاز به مشارکت هر بانکی را از بین ببرد.

V999: طلای دیجیتال با قدرت بلاک چین. یک توکن دیجیتال با پشتوانه طلای فیزیکی V999 Gold (V999) یک دارایی دیجیتال است. پشتوانه هر توکن یک دهم شمش طلای گرم است که در خزانه‌ها ذخیره می‌شود. اگر صاحب V999 هستید، طلای فیزیکی زیربنایی که در بازداشت نگهداری می‌شود، در اختیار شماست. علاوه بر این، اعضای FreeBay می‌توانند بسته‌هایی را خریداری کنند که شامل ربات‌های تجاری قدرتمند مبتنی بر هوش خودکار است.

بنابراین اکنون، نه تنها می‌توانید به استقلال کامل از یک بانک استاندارد دست یابید، بلکه می‌توانید مانند بانک‌ها، دارایی‌های طلای دیجیتال خود را در قالب توکن‌های کریپتو V999، در سیستم‌های OVERNIGHT معامله کنید. فقط اکنون شما، دارنده دارایی، پاداش را دریافت می کنید، نه بانک ها.

اما مزیت بزرگ دیگری نیز در تجارت توکن های V999 وجود دارد. همانطور که شما خواهید بود عمومی مالک توکن، بنابراین، مانند بانک‌ها، هر بار که یک توکن V999 معامله می‌شود (مثلاً فروخته می‌شود)، مثلاً برای خرید بیت‌کوین یا هر ارز رمزنگاری دیگری، یک کارمزد تراکنش دریافت می‌شود. هر بار که تراکنش انجام می شود، مالک عمومی توکن V999 درصد کمی از آن هزینه را دریافت می کند.

توجه داشته باشید که هنگامی که یک معامله انجام می شود و یک توکن V999 فروخته می شود، در ازای مثلاً بیت کوین یا هر سکه رمزنگاری دیگری، درصد کمی از آن کارمزد تراکنش به آن پرداخت می شود. مالک عمومی از آن نشانه (یعنی شما). زیرا هدف Freebay این است که توکن V999 را به یکی از پرطرفدارترین سکه های رمزنگاری ایمن تبدیل کند، حتی پس از اینکه توکن شما به معامله گر دیگری فروخته شد، زیرا شما همچنان مالک عمومی توکن V999، هر زمان که آن توکن توسط هر معامله گر دیگری معامله شود، این شما هستید – مالک عمومی آن توکن که از کمیسیون تجارت پول دریافت می کنید.

این نه تنها می تواند عالی ایجاد کند درآمد غیرفعال برای شما، مادام العمر، اما به فرزندان شما اراده می کند – و نه یک بانک متعارف در هر جایی.

بنابراین، هرچه تعداد توکن‌های V999 بیشتری بخرید و وارد گردش شوید، درآمد باقی‌مانده شما بیشتر و بهتر می‌شود – نه فقط در طول عمر، بلکه احتمالاً برای افراد وابسته شما – می‌تواند به واقعیت تبدیل شود.

به اندازه کافی علاقه مند هستید که بیشتر بدانید؟ سپس اینجا را کلیک کنید.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

دکمه بازگشت به بالا