اخبار ارز های دیجیتال

آیا بین داوجونز و ارز دیجیتال همبستگی وجود دارد؟ | سون تی تی

پس از یک روند صعودی نسبتا خوب، میانگین صنعتی داوجونز چند هفته سخت را پشت سر گذاشت. کریپتوکارنسی نیز در حال تجربه یک اصلاح است. آیا می تواند بین دو دنیای سرمایه گذاری همبستگی وجود داشته باشد؟

هنگام عبور از هر فضای سرمایه گذاری، باید مراقب استفاده از اصطلاحات مبهم مانند “بازارهای گاو نر و خرس” باشیم. دلیل اصلی این امر این است که ارزهای دیجیتال در طول دوره 2017 گاو نر، بیش از 10 برابر افزایش یافته است. اگر در ابتدای سال 2017 1000 دلار به بیت کوین وارد کنید تا پایان سال بیش از 10000 دلار درآمد کسب کرده اید. سرمایه گذاری سنتی سهام هرگز چنین چیزی را تجربه نکرده است. در سال 2017 داو حدود 23 درصد افزایش یافت.

من هنگام بررسی داده ها و نمودارها واقعاً مراقب هستم زیرا متوجه می شوم که می توانید کاری کنید که اعداد آنچه را که می خواهید بیان کنند. همانطور که کریپتو در سال 2017 شاهد پیشرفت های چشمگیری بود، سال 2018 نیز به همان اندازه سریع اصلاح شد. نکته ای که من سعی می کنم به آن اشاره کنم این است که ما باید سعی کنیم در مقایسه هایمان عینی باشیم.

بسیاری از افراد تازه وارد در اردوگاه ارزهای دیجیتال از سقوط اخیر شوکه شده اند. تنها چیزی که آنها شنیده اند این بود که چگونه همه این پذیرندگان اولیه ثروتمند می شدند و لامبو می خریدند. برای معامله گران با تجربه تر، این اصلاح بازار به دلیل افزایش سرسام آور قیمت ها در دو ماه گذشته کاملاً آشکار بود. بسیاری از ارزهای دیجیتال اخیراً بسیاری از مردم را یک شبه میلیونر کرده اند. بدیهی بود که دیر یا زود آنها می خواهند مقداری از این سود را از روی میز حذف کنند.

یکی دیگر از عواملی که من فکر می کنم واقعاً باید در نظر بگیریم، اضافه شدن اخیر معاملات آتی بیت کوین است. من شخصاً معتقدم که نیروهای بزرگی در اینجا به رهبری گارد قدیمی در کار هستند که می خواهند شاهد شکست کریپتوها باشند. من همچنین معاملات آتی و هیجان در مورد ETF های کریپتو را گام های مثبتی برای تبدیل شدن به جریان اصلی ارزهای دیجیتال می دانم و سرمایه گذاری “واقعی” در نظر گرفته می شود.

با گفتن همه اینها، شروع کردم به فکر کردن، “اگر به نحوی ارتباطی در اینجا وجود داشته باشد چه؟”

اگر اخبار بد در وال استریت صرافی‌های ارزهای دیجیتال مانند کوین‌بیس و بایننس را تحت تأثیر قرار می‌داد چه می‌شد؟ آیا ممکن است باعث شود هر دو در یک روز سقوط کنند؟ یا اگر برعکس باشد و باعث افزایش کریپتو شود چرا که مردم به دنبال مکان دیگری برای پارک پول خود می گردند، چه؟

با این روحیه که سعی نکنم ارقام را منحرف کنم و تا حد امکان عینی بمانم، می خواستم منتظر بمانم تا زمین بازی نسبتاً خنثی را ببینیم. این هفته تقریباً به همان اندازه خوب است که نشان دهنده دوره زمانی است که هر دو بازار شاهد اصلاحاتی بودند.

برای کسانی که با تجارت ارزهای دیجیتال آشنایی ندارند، برخلاف بازار سهام، صرافی ها هرگز بسته نمی شوند. من بیش از 20 سال است که سهام معامله کرده ام و به خوبی این احساس را می دانم که در یک بعدازظهر یکشنبه تنبل نشسته اید و فکر می کنید،

من واقعاً آرزو می‌کنم که می‌توانستم یک یا دو موقعیت را در حال حاضر معامله کنم، زیرا می‌دانم زمانی که بازارها باز شوند، قیمت به طور قابل توجهی تغییر خواهد کرد.»

این در دسترس بودن مانند Walmart می‌تواند واکنش‌های هیجانی زانویی را نیز به همراه داشته باشد که می‌تواند در هر جهت گلوله برفی کند. در بازار سهام سنتی مردم این شانس را دارند که دکمه مکث را بزنند و یک شبه روی تصمیمات خود بخوابند.

برای بدست آوردن معادل یک چرخه یک هفته ای، 7 روز گذشته داده های معاملات ارزهای دیجیتال و 5 روز گذشته را برای DJIA در نظر گرفتم.

در اینجا یک مقایسه کنار هم در هفته گذشته (3-3-18 تا 3-10-18) آورده شده است. داو (به دلیل 20 شرکت از 30 شرکتی که متشکل از زیان دهی هستند) 1330 واحد کاهش یافت که نشان دهنده کاهش 5.21 درصدی بود.

برای ارزهای دیجیتال، مقایسه سیب با سیب کمی متفاوت است زیرا داو از نظر فنی وجود ندارد. این در حال تغییر است، اگرچه گروه های زیادی در حال ایجاد نسخه خود از آن هستند. نزدیکترین مقایسه در حال حاضر استفاده از 30 ارز دیجیتال برتر از نظر حجم کل بازار است.

طبق گزارش coinmarketcap.com، 20 سکه از 30 سکه برتر در 7 روز گذشته کاهش یافته است. آشنا بنظر رسیدن؟ اگر به کل بازار کریپتو نگاه کنید، اندازه آن از 445 میلیارد دلار به 422 میلیارد کاهش یافت. بیت کوین که به عنوان معادل استاندارد طلا در نظر گرفته می شود، در همان بازه زمانی 6.7 درصد کاهش یافت. به طور معمول همانطور که بیت کوین پیش می رود، آلت کوین ها را نیز دنبال کنید.

تصادف یا علت؟ چگونه است که ما شاهد نتایج تقریبا مشابهی بودیم؟ آیا دلایل مشابهی در بازی وجود داشت؟

در حالی که به نظر می رسد کاهش قیمت ها مشابه است، برای من جالب است که دلایل این امر بسیار متفاوت است. قبلاً به شما گفتم که اعداد می توانند فریب دهند، بنابراین ما واقعاً نیاز داریم که لایه ها را عقب بکشیم.

در اینجا مهمترین اخبار تأثیرگذار بر داو آمده است:

به گزارش یو اس ای تودی، «داده های قوی پرداخت ها باعث ترس از تورم دستمزد آتی شد، که این نگرانی را تشدید کرد که فدرال رزرو ممکن است در سال جاری نیاز به افزایش نرخ بهره بیشتر از سه باری که در ابتدا نشان داده بود، داشته باشد».

از آنجایی که کریپتو غیرمتمرکز است، نمی توان آن را با نرخ بهره دستکاری کرد. این می تواند به این معنی باشد که در بلندمدت نرخ های بالاتر می تواند سرمایه گذاران را وادار کند که پول خود را در جای دیگری به دنبال بازده بالاتر بگذارند. اینجاست که کریپتو به خوبی می تواند وارد عمل شود.

اگر نرخ بهره نبود، پس چه چیزی باعث اصلاح کریپتو شد؟

این عمدتاً به دلیل اخبار متناقض از چندین کشور است که موضع آنها قطعاً بر بازار تأثیر می گذارد. مردم در سراسر جهان نگرانند که آیا کشورها حتی به آنها به عنوان یک سرمایه گذاری قانونی اجازه می دهند یا نه.

هفته گذشته شاهد اخبار مثبتی از شهادت‌های جی کلیتون (رئیس SEC) و کریستوفر جیانکارلو (رئیس CFTC) در کنگره بودیم. حس این بود که در حالی که آنها می خواستند بازیکنان بد را حذف کنند و از رعایت قوانین AML اطمینان حاصل کنند، می خواستند اجازه نوآوری را نیز بدهند.

مطمئناً به نظر می رسد که ارتباط در نتایج مشابه بین دو جهان عدم قطعیت است.

همه ما می دانیم که بازارها عدم اطمینان را دوست ندارند. اما عدم اطمینان زودگذر است. آنچه باعث نگرانی یک روز می شود، گاهی اوقات می تواند یک شبه حل شود. مواقعی هم هست که اخبار آنقدر تکان دهنده است که بازار را برای چندین ماه و حتی سال فلج می کند.

کلید این است که تمام این اطلاعات را غربال کنید و رمزگشایی کنید که چه چیزی واقعی است و چه چیزی نیست.

از آنجایی که مدت زیادی از خرید سهام و ارزهای دیجیتال استفاده می کنم، معتقدم که نظارت دقیق بر هر دو می تواند بسیار مفید باشد. فرصت سود تقریباً هر روز وجود دارد. این امر به ویژه در کریپتو صادق است زیرا من اغلب سکه‌ای را خریداری کرده‌ام که در روز گذشته فقط 30 درصد کاهش یافته و سپس 30 درصد دیگر سقوط کرده است، اما در عرض یک هفته همه آن و بیشتر را دوباره به دست آورده‌ام.

من توصیه می کنم تا آنجا که لازم است متنوع بمانید (این با شرایط هر فردی متفاوت است). روزهایی هست که یکی بالا و دیگری پایین است. برای تقویت روحیه، داشتن گزینه ورود به حسابی که روز بهتری داشت، خوب است. اگر در هر دو دنیا حساب دارید، شاید بتوانید با این موضوع ارتباط برقرار کنید.

یک چیز قطعی است، کریپتو اینجا باقی مانده است و قطعا سرمایه گذاری را جذاب تر خواهد کرد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − شش =

دکمه بازگشت به بالا