اخبار ارز های دیجیتال

آیا باید بیت کوین بخرید؟ | سون تی تی

بیت‌کوین به‌عنوان پیشتاز کنونی جهان در بازار ارزهای رمزنگاری‌شده، سرفصل‌های جدی و نوسان‌های جدی در 6 ماه گذشته داشته است. تقریباً همه نام آنها را شنیده اند و تقریباً همه نظری دارند. برخی نمی توانند این ایده را درک کنند که ارزی با هر ارزشی را می توان از هیچ ایجاد کرد، در حالی که برخی عاشق این ایده هستند که چیزی بدون کنترل دولت می تواند به تنهایی به عنوان یک موجودیت ارزشمند معامله شود.

جایی که شما روی “آیا بیت کوین بخرم؟” حصار احتمالاً در نهایت به یک سوال خلاصه می شود: آیا می توانم از بیت کوین درآمد کسب کنم؟

آیا می توانید از بیت کوین درآمد کسب کنید؟

تنها در 6 ماه گذشته، شاهد بوده ایم که قیمت از 20 دلار در هر سکه در فوریه، به 260 دلار در هر سکه در آوریل، به 60 دلار در مارس و به 130 دلار در ماه می افزایش یافته است. قیمت در حال حاضر به حدود 100 دلار برای هر بیت کوین رسیده است، اما آنچه در ادامه اتفاق می افتد حدس و گمان است.

آینده بیت کوین در نهایت بر دو متغیر اصلی استوار است: پذیرش آن به عنوان ارز توسط مخاطبان گسترده و عدم دخالت دولت.

جامعه بیت کوین به سرعت در حال رشد است، علاقه به ارز کریپتو به طور چشمگیری به صورت آنلاین گسترش یافته است و خدمات جدید به طور فزاینده ای پرداخت های بیت کوین را می پذیرند. غول وبلاگ نویسی، وردپرس، پرداخت های بیت کوین را می پذیرد، و ارائه دهنده برنامه های موبایل مستقر در آفریقا، کیپوچی، کیف پول بیت کوینی را توسعه داده اند که امکان پرداخت بیت کوین با تلفن های همراه در کشورهای در حال توسعه را فراهم می کند.

قبلاً دیده‌ایم که مردم با ارز میلیون‌ها دلار درآمد دارند. ما شاهد تعداد فزاینده‌ای از مردم هستیم که ماه‌ها متوالی فقط با بیت‌کوین زندگی می‌کنند، در حالی که تجربه را برای مشاهده مستند ثبت می‌کنند.

شما می توانید با استفاده از بیت کوین یک غذای آماده در بوستون، قهوه در لندن، و حتی چند ماشین در Craigslist خریداری کنید. جستجو برای بیت کوین در سال 2013 با افزایش ماه آوریل و کاهش متعاقب آن قیمت بیت کوین افزایش یافت. هفته گذشته اولین خرید بزرگ یک شرکت بیت کوین برای SatoshiDice، یک سایت قمار آنلاین، به مبلغ 126315 بیت کوین (حدود 11.47 میلیون دلار) توسط یک خریدار ناشناس انجام شد.

این رشد سریع در آگاهی و جذب به نظر می رسد ادامه یابد، اگر اعتماد به ارز قوی باقی بماند. که منجر به وابستگی دوم می شود. مقررات دولتی

اگرچه بیت کوین به طور خاص برای کار مستقل از کنترل دولت طراحی شده است، اما به ناچار به نحوی تحت تأثیر دولت ها قرار خواهد گرفت. این باید به دو دلیل باشد.

اولاً، برای دستیابی به سطوح بالای پذیرش، بیت کوین باید برای تعداد زیادی از مردم قابل دسترسی باشد و این به معنای گسترش فراتر از قلمرو تراکنش های پنهان به تراکنش های عادی روزمره برای افراد و مشاغل است. ثانیاً، این تراکنش‌های بیت‌کوین می‌توانند به بخشی قابل ردیابی از ثروت مشمول مالیات افراد تبدیل شوند و در کنار هر نوع ثروت دیگری اعلام و تنظیم شوند.

اتحادیه اروپا قبلاً اعلام کرده است که بیت کوین به عنوان ارز فیات یا پول طبقه بندی نمی شود و به این ترتیب به خودی خود تنظیم نخواهد شد. در ایالات متحده، سیستم 50 ایالتی و تعداد ارگان های بوروکراتیک درگیر، به ناچار تصمیمات را دشوارتر کرده است، بدون اینکه تا کنون به توافقی دست یافته باشد. بیت کوین به عنوان پول در نظر گرفته نمی شود، اما در نظر گرفته می شود که مانند پول عمل می کند.

بازار پر رونق بیت کوین در ایالات متحده در حال حاضر آینده نامشخص تری دارد و هر قانون قطعی در ایالات متحده می تواند تأثیر بسیار مثبت یا بسیار منفی بر آینده بیت کوین داشته باشد.

بنابراین، آیا باید بیت کوین بخرید؟

پاسخ بیشتر به میزان ریسک گریزی شما بستگی دارد. بیت کوین مطمئناً سرمایه گذاری روانی نخواهد بود، اما پتانسیل این ارز بسیار زیاد است.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 7 =

دکمه بازگشت به بالا