تعریف بیت کوین | سون تی تی

بیت کوین به عنوان اولین ارز دیجیتال غیرمتمرکز شناخته می شود، آنها اساساً سکه هایی هستند که می توانند از طریق اینترنت ارسال شوند. سال 2009 سال تولد بیت کوین بود. نام سازنده مشخص نیست، اما نام مستعار ساتوشی ناکاموتو به این شخص داده شده است.

مزایای بیت کوین

تراکنش های بیت کوین مستقیماً از طریق اینترنت از فردی به فرد دیگر انجام می شود. هیچ نیازی به بانک یا اتاق پایاپای برای نقش واسطه وجود ندارد. به لطف آن، کارمزدهای تراکنش بسیار پایین تر است و می توان از آنها در تمام کشورهای جهان استفاده کرد. حساب‌های بیت‌کوین را نمی‌توان مسدود کرد، پیش‌شرط‌هایی برای باز کردن آن‌ها وجود ندارد، همان محدودیت‌ها. هر روز بازرگانان بیشتری شروع به پذیرش آنها می کنند. با آنها می توانید هر چیزی که بخواهید بخرید.

بیت کوین چگونه کار می کند

امکان مبادله دلار، یورو یا سایر ارزها به بیت کوین وجود دارد. شما می توانید مانند هر ارز دیگر کشور خرید و فروش کنید. برای اینکه بیت کوین های خود را حفظ کنید، باید آنها را در چیزی به نام کیف پول ذخیره کنید. این کیف پول در رایانه شخصی، دستگاه تلفن همراه یا در وب سایت های شخص ثالث قرار دارد. ارسال بیت کوین بسیار ساده است. این به سادگی ارسال یک ایمیل است. شما می توانید عملا هر چیزی را با بیت کوین خریداری کنید.

چرا بیت کوین؟

بیت کوین را می توان به صورت ناشناس برای خرید هر نوع کالایی استفاده کرد. پرداخت های بین المللی بسیار آسان و بسیار ارزان است. دلیل این امر این است که بیت کوین واقعاً به هیچ کشوری وابسته نیست. آنها مشمول هیچ گونه مقرراتی نیستند. کسب و کارهای کوچک آنها را دوست دارند، زیرا هیچ هزینه ای برای کارت اعتباری وجود ندارد. افرادی هستند که بیت کوین را فقط برای سرمایه گذاری می خرند و از آنها انتظار دارند که ارزش خود را افزایش دهند.

راه های کسب بیت کوین

1) خرید در صرافی: افراد مجاز به خرید یا فروش بیت کوین از سایت هایی به نام صرافی بیت کوین هستند. آنها این کار را با استفاده از ارزهای کشور خود یا هر ارز دیگری که دارند یا دوست دارند انجام می دهند.

2) نقل و انتقالات: افراد فقط می توانند بیت کوین را از طریق تلفن همراه، رایانه یا پلتفرم های آنلاین برای یکدیگر ارسال کنند. این همان ارسال پول نقد به روش دیجیتال است.

3) استخراج: شبکه توسط افرادی به نام ماینرها ایمن می شود. آنها به طور منظم برای همه تراکنش های تازه تأیید شده پاداش دریافت می کنند. تراکنش های پایان نامه به طور کامل تأیید می شوند و سپس در آنچه به عنوان دفتر کل شفاف عمومی شناخته می شود، ثبت می شوند. این افراد برای استخراج این بیت‌کوین‌ها با استفاده از سخت‌افزار کامپیوتری برای حل مسائل ریاضی دشوار رقابت می‌کنند. ماینرها پول زیادی را در سخت افزار سرمایه گذاری می کنند. امروزه چیزی به نام استخراج ابری وجود دارد. با استفاده از استخراج ابری، ماینرها فقط پول را در وب سایت های شخص ثالث سرمایه گذاری می کنند، این سایت ها تمام زیرساخت های مورد نیاز را فراهم می کنند و هزینه های سخت افزاری و مصرف انرژی را کاهش می دهند.

ذخیره و ذخیره بیت کوین.

این بیت کوین ها در کیف پول دیجیتالی ذخیره می شوند. این کیف پول ها در فضای ابری یا رایانه های افراد وجود دارند. کیف پول چیزی شبیه به حساب بانکی مجازی است. این کیف پول ها به افراد امکان می دهد بیت کوین ارسال یا دریافت کنند، برای چیزهایی پرداخت کنند یا فقط بیت کوین ها را ذخیره کنند. برخلاف حساب های بانکی، این کیف پول های بیت کوین هرگز توسط FDIC بیمه نمی شوند.

انواع کیف پول.

1) کیف پول در فضای ابری: مزیت داشتن کیف پول در فضای ابری این است که افراد نیازی به نصب نرم افزار در رایانه خود ندارند و منتظر فرآیندهای همگام سازی طولانی مدت هستند. نقطه ضعف این است که ممکن است ابر هک شود و مردم بیت کوین های خود را از دست بدهند. با این وجود، این سایت ها بسیار امن هستند.

2) کیف پول روی کامپیوتر: مزیت داشتن کیف پول روی کامپیوتر این است که مردم بیت کوین های خود را از بقیه اینترنت ایمن نگه می دارند. اشکال این است که افراد ممکن است آنها را با فرمت کردن رایانه یا به دلیل ویروس ها حذف کنند.

ناشناس بودن بیت کوین

هنگام انجام تراکنش بیت کوین، نیازی به ارائه نام واقعی شخص نیست. هر یک از تراکنش‌های بیت‌کوین ثبت شده، چیزی است که به عنوان یک گزارش عمومی شناخته می‌شود. این گزارش فقط شامل شناسه کیف پول است و نه نام افراد. بنابراین اساساً هر تراکنش خصوصی است. مردم می توانند بدون ردیابی، چیزهایی را بخرند و بفروشند.

نوآوری بیت کوین

بیت کوین یک راه کاملاً جدید برای نوآوری ایجاد کرد. نرم افزار بیت کوین همگی منبع باز است، به این معنی که هر کسی می تواند آن را بررسی کند. واقعیتی که امروزه وجود دارد این است که بیت کوین در حال تغییر وضعیت مالی جهان است، مشابه اینکه وب همه چیز را در مورد انتشار تغییر داد. مفهوم درخشان است. وقتی همه به کل بازار جهانی بیت کوین دسترسی داشته باشند، ایده های جدیدی ظاهر می شوند. کاهش کارمزد تراکنش یک واقعیت بیت کوین است. پذیرش بیت کوین هر هزینه ای دارد، همچنین تنظیم آنها بسیار آسان است. پشتی شارژ وجود ندارد. جامعه بیت کوین کسب و کارهای بیشتری از انواع مختلف ایجاد خواهد کرد.

اگر قصد دارید تا بیشتر در باره
اخبار ارز دیجیتال و فارکس
بدانید پیشنهاد می کنم از این صفحه دیدن کنید.

5/5

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا